Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaczparek

Zegarek do 700 zł dla taty//Orient FFM03001B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój tato planuje kupić zegarek do 700 zł. Ma być automat, na bransolecie, do codziennego użytku- do pracy, na zakupy, działkę itd. Przeglądaliśmy oferty na CreationWatches i tak wstępnie wybrał ten: Orient FFM03001B. Ktoś miał, może się wypowiedzieć? Dobry jest tam mechanizm? Rozglądamy się za czymś solidnym w tym samym guście, co posłuży kilka lat. Jak nic mu się nie spodoba, to pewnie kupi tamten. Proszę o opinie/propozycję. Pozdrawiam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój tato planuje kupić zegarek do 700 zł. Ma być automat, na bransolecie, do codziennego użytku- do pracy, na zakupy, działkę itd. Przeglądaliśmy oferty na CreationWatches i tak wstępnie wybrał ten: Orient FFM03001B. Ktoś miał, może się wypowiedzieć? Dobry jest tam mechanizm? Rozglądamy się za czymś solidnym w tym samym guście, co posłuży kilka lat. Jak nic mu się nie spodoba, to pewnie kupi tamten. Proszę o opinie/propozycję. Pozdrawiam :).

Wybór marki Orient jest dobrym wyborem. Tak rozbudowany automat za takie pieniądze, tylko kupować. Należy jednak uwzględnić w kalkulacji, że dojdą prawdopodobnie opłaty VAT i cło, tym samym cena wyniesie około 860 zł.

Radzę się trzymać tej koncepcji i wybrać ten jeżeli się podoba. Bardzo użytecznym dodatkiem  jest wskaźnik rezerwy ruchu, który sygnalizuje jak długo zegarek będzie jeszcze chodził nienoszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Temat wysyłki jest mi znany, wczoraj zamawiałem Ray'a i właśnie żeby zminimalizować ryzyko dodatkowych opłat zegarek dla taty ma iść jako druga paczka. Rozumiem, że w tej cenie warto brać? Rozglądałem się jeszcze za ofertą Seiko ale jakoś nie wpadło nam nic w oko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zdecydowanie dobry wybór :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się przyłączam do głosowania i jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Temat wysyłki jest mi znany, wczoraj zamawiałem Ray'a i właśnie żeby zminimalizować ryzyko dodatkowych opłat zegarek dla taty ma iść jako druga paczka. Rozumiem, że w tej cenie warto brać? Rozglądałem się jeszcze za ofertą Seiko ale jakoś nie wpadło nam nic w oko. 

Tak jak napisałem wcześniej - cena dobra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, zegarek zamówiony :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.