Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

albiNOS 01

Zjawiska trudne do wyjaśnienia lub niewyjaśnialne

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro to drzewo jest koło budynku z ciekawa historią, a to drzewo to dąb, i jest na pewno bardzo stare  nie wykluczone że kogoś na nim  powieszono. 

 

Edyta :

nie powieszono tylko ukrzyżowano.

Propo wieszania w lesie Złotoryjskim (mniej więcej w tym miejscu). Polecam film Mała Moskwa. Za wiele nie zdradzę fabuły bo może ktoś nie oglądał. Piękny film o zakazanej miłości. Aż się dziwię, że to napisałem.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość supaplex

Widzę twarze w 2, 3, 5 na dole i 5 na górze.

cierpię na lekką odmianę pareidolii, ale bóg mi świadkiem - nic tam nie widzę. chociaż potrafię dojrzeć twarz  nawet w zagięciu papieru toaletowego i to przed użyciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Każdy ocenia przez własny pryzmat, widzisz co chcesz zobaczyć.

Dla mnie, na tym zdjęciu nie ma nic niepokojącego, ot stary zniszczony budynek. Ale za to twoja reakcja na cały ten fejsbukowy cyrk, jest nader niepokojąca.

Jakby co to ma darmowego psychologa w pracy ale pewnie dluga kolejka do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Po ruskim opuszczonym kompleksie wojskowym, na dodatek szpital?! Na Trzeźwo :D . No nie załamuj mnie, mogłeś zobaczyć wszystko. Na trzeźwo to STALKER :) . Dopiero po czymś mocniejszym i to podawanym na szklanki percepcja się wygładza, że tak powiem, łagodnieje.

Jedni twardo twierdzą, że "tamtej strony" nie ma a inni, że jak najbardziej jest. Tak czy owak, najrozsądniej jest trzymać się swojej strony gdzie się jest, tu i teraz. 

 

Przez pewien czas mieszkałem blisko ekipy, która urządzała sobie różne paranormalne hece. Przechodząc wieczorem obok słychać było infradźwięki, niskie częstotliwości, pobudzanego młotkiem albo czymś takim garnka albo miednicy. Nawet miałem zaproszenie "po sąsiedzku" na taki seansik. W rzeczy samej odmówiłem, alergia na zadawanie się z wariatami.

Przez pewien czas "pracowali" nad doznaniami, ach te wibracje od obijanej miednicy :). Psy w okolicy szalały, koty się wyniosły. To namacalne dowody, że  z tymi ludźmi było coś nie tak. A potem albo sprowadzili coś czego nie chcieli sprowadzić bądź można to tłumaczyć zwykłą psychozą na zamówienie, którą czasami daje się leczyć zwykłymi pigułami.  Nieważne, na okrągło nocą świecili  światło, ruch w domostwie. Stróżowali całej okolicy :). Z daleka było widać "nawiedzoną posiadłość". Ciśnienie najwyraźniej wewnątrz wciąż i nieustanni rosło. Do tego stopnia, że się po pewnym czasie wynieśli co do joty a nieruchomość została sprzedana szybko i tanio. Nowi użytkownicy nie mieli żadnych paranormalnych problemów. Widocznie to co sprowadzili poprzednicy przeprowadziło się w raz z nimi?

 

Co do zdjęcia to... Nie widzę nic poza zapuszczonym budynkiem na zapuszczonej działce. Mycie okien by mu się przydało i na stałe gospodarska ręka czyli mniej więcej cud ale innego kalibru i rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, to ja znam jednego "ducha" osobiście.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość supaplex

ja też, codziennie rano mu mówię pokaż się i napręż, a on nic, pierdzielony poltergeist ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako elektronik często widzę widma...

Takiego pana co Fourier się nazywał .

Owo widmo

post-81019-1527540408,2005_thumb.jpeg

 

 

 

No nie mogłem się powstrzymać no..

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuuuuuu!!!!

Ale mnie straszycie. ☠️


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któś tam wiśi

Mówili że będzie taki fruwał...

Mam nadzieję, że chodzi o ten film :)

Delfin?

Syrena, proszę Cię, nawet dziecko pozna... tylko tyłem stoi

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nim więcej na ten temat napiszę, proszę o przyjrzenie się zdjęciu. Zrobiłem je przez przypadek (miałem włączyć kamerę) Nie było w jakikolwiek sposób edytowane. Czy widzicie coś niepokojącego.

 

Drzewo ma Fuzarioze i zamieranie pedow. Piournochron na parterze jest zerwany.

 

Krzaki wzdluz budynku maja plamistosc lisci i maczniaki.

 

Kamera ma problem z aberacja chromatyczna i lekka dyspersje.

 

Po za rym wszystko ok.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo wieszania w lesie Złotoryjskim (mniej więcej w tym miejscu). Polecam film Mała Moskwa. Za wiele nie zdradzę fabuły bo może ktoś nie oglądał. Piękny film o zakazanej miłości. Aż się dziwię, że to napisałem.

 

Ja widzę że Ty naprawdę jesteś przerażony.

Daruj sobie ten temat, po prostu odpuść i zapomnij a w niedzielę idź do kościoła jeśli to zgodne z Twoją religią.

I nie zadręczaj się czymś co raczej nie istnieje bo trafisz do krejzoli. 

 

A i zdjęć więcej nie rób :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jak się porządnie nachlałem to widziałem i słyszałem wycie psa, tego którego miałem w dzieciństwie i bardzo go lubiłem.  :)

Po jakimś czasie odwiedziłem jego miejsce pochówku i powiedziałem mu, że więcej się już tak mocno nie nachlam.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jak się porządnie nachlałem to widziałem i słyszałem wycie psa, tego którego miałem w dzieciństwie i bardzo go lubiłem.  :)

Po jakimś czasie odwiedziłem jego miejsce pochówku i powiedziałem mu, że więcej się już tak mocno nie nachlam.  :)

 Dotrzymałeś słowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przestał nawiedzać i wyć, to ocenił, że stopień opilstwa Dziadka nie przekracza dopuszczalnej normy  :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Mówili że będzie taki fruwał...

Mam nadzieję, że chodzi o ten film :)

 

Tak :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że Ty naprawdę jesteś przerażony.

Daruj sobie ten temat, po prostu odpuść i zapomnij a w niedzielę idź do kościoła jeśli to zgodne z Twoją religią.

I nie zadręczaj się czymś co raczej nie istnieje bo trafisz do krejzoli. 

 

A i zdjęć więcej nie rób :P

Spokojnie, mimo, że wisielce w istocie mają cechy powodujące mroczne emocje, to spokojnie. Nie jedno już widziałem. A do kościoła i owszem, chętnie zastosuję się do rady.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Albinos czy ty jestes stróżem prawa? Jeżeli tak, zupełnie nie wzbudzasz mojego zaufania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jak się porządnie nachlałem to widziałem i słyszałem wycie psa, tego którego miałem w dzieciństwie i bardzo go lubiłem.  :)

Po jakimś czasie odwiedziłem jego miejsce pochówku i powiedziałem mu, że więcej się już tak mocno nie nachlam.  :)

Jak juz jestesmy przy chlaniu..

Ja kiedys po imprezie obudzilem sie w nocy i zobaczylem kolege ktory stoi z miska przy lozku.Rano sie okazalo ze kolegi nie bylo i zarzygalem pokoj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albinos czy ty jestes stróżem prawa? Jeżeli tak, zupełnie nie wzbudzasz mojego zaufania.

A jest jakas formacja publiczna ktora wzbudza?

Jak juz jestesmy przy chlaniu..

Ja kiedys po imprezie obudzilem sie w nocy i zobaczylem kolege ktory stoi z miska przy lozku.Rano sie okazalo ze kolegi nie bylo i zarzygalem pokoj..

Ja sie kiedys tak skułem ze podobno leżałem pod właczonym prysznicem i prosiłem zeby przestał płakać


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie kiedys tak skułem ze podobno leżałem pod właczonym prysznicem i prosiłem zeby przestał płakać

 

Ale to nie z okazji wczorajszych urodzin?

PS. Wszystkiego najlepszego :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie z okazji wczorajszych urodzin?

PS. Wszystkiego najlepszego :)

Dzieki tak


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy przy chlaniu..

Ja kiedys po imprezie obudzilem sie w nocy i zobaczylem kolege ktory stoi z miska przy lozku.Rano sie okazalo ze kolegi nie bylo i zarzygalem pokoj..

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

 

 

Dzieki tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albinos czy ty jestes stróżem prawa? Jeżeli tak, zupełnie nie wzbudzasz mojego zaufania.

Ale żeś mi dowalił. Musimy jakąś flaszkę przy grillu u moich rodziców na Mazurach zrobić, przekonałbyś się do mnie.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakas formacja publiczna ktora wzbudza?

 

Ja sie kiedys tak skułem ze podobno leżałem pod właczonym prysznicem i prosiłem zeby przestał płakać

 

Mój znajomy kiedyś 8 godzin przespał pod włączonym prysznicem - jeszcze chłodnym :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.