Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

albiNOS 01

Zjawiska trudne do wyjaśnienia lub niewyjaśnialne

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna niepokoi mnie to, że wciąż są ludzie, którzy dorabiają sobie ideologie do zwykłych rzeczy, widzą więcej i przypisują sobie kontakty z nadprzyrodzonymi bytami/mocami, przez co chcą mieć kontrolę nad innymi umysłami.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słychać to fakt - ale ja bym temu wiary nie dawał.

Co prawda wielu miejscach na świecie choćby w Amityville

działy się cuda wianki.

Ale to nie szkodliwe dla nas jeśli tam nie wtykamy nosa więc nie ma co się stresować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do samego kompleksu. Do niedawna byłem przekonany, że właścicielem jest jakiś okrągłostołowy burak. Co wiedział jak się ustawić albo komu podpłacić, jak wiele obiektów nie tylko w tej okolicy. Myliłem się, bo w/g informacji przekazanych przez stróża, właścicielami miejsca są Zaburzanie. Jest ich od około 50-70 ciu osób. Większość z nich mieszka w okolicach Warszawy. Co najdziwniejsze (ze standardowych ,,dziwności") to stróż od już ponad pół roku nie ma za pilnowanie żądnego wynagrodzenia. Stoi z ,,przyzwyczajenia" jak to określił, bardziej w ramach wolontariatu. I jeszcze za swoje co miesiąc dokłada 200 zł na utrzymanie psów. Niema kontaktu z przedstawicielem właścicieli czy też ,,najważniejszym" właścicielem. Nie wie co ma zrobić. Szkoda mu zostawić psy na pastwę losu. To musi być człowiek o wyjątkowo dobrym sercu dla zwierząt i zapewne nie tylko. Gość jest na emeryturze, jakieś zajęcie chociaż ma.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Od dawna niepokoi mnie to, że wciąż są ludzie, którzy dorabiają sobie ideologie do zwykłych rzeczy, widzą więcej i przypisują sobie kontakty z nadprzyrodzonymi bytami/mocami, przez co chcą mieć kontrolę nad innymi umysłami.

 

Dokładnie.

Ileż to razy, pielgrzymki podążały, na kolanach, do zwykłych zacieków na kominie czy refleksów na szybie.

Mamy XXI w. Wystarczy troszkę pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Ileż to razy, pielgrzymki podążały, na kolanach, do zwykłych zacieków na kominie czy refleksów na szybie.

Mamy XXI w. Wystarczy troszkę pomyśleć.

Ja już zacząłem myśleć,że po tym zdjęciu i tam zacznie się cyrk. Tacy jesteśmy, że jednych przekona plamka, innych twarde dowody nie ruszą, gdy coś jest poza obszarami znanej nam logicznej rzeczywistości.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Chyba nie mam wyobraźni! :D Przyglądam się tym szybom i zupełnie nic nie widzę! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś pokazywałem chyba.

Podczas remontu z pacy gładź spadła na butelkę.

Nie organizowałem wycieczek dla wiernych.

 

 

post-61298-0-74076200-1527514428_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Delfin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadaliśmy z księdzem jednego z kościołów w Legnicy, mają straszny kociokwik, że tak powiem. Codziennie pielgrzymki z całego świata, po kilka dziennie.

http://m.se.pl/wiadomosci/polska/cud-eucharystyczny-w-legnicy-to-kawalek-ludzkiego-serca_812108.html


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe i kasa leci, pielgrzymi tłumnie monetę do skarbony upuszczą i będzie za co żyć... Napatrzyłem się sporo na to z czego kościół żyje. Ale Ci prawdziwie wierzący są cisi i pokorni i przeważnie proboszczują na małych parafijkach na rubieżach diecezji.

Tam się można wiele dowiedzieć... Sam miałem problemy z bytem nierzeczywistym i właśnie tacy cisi mi pomogli... i temu bytowi również. Akcja miała miejsce tutaj, w domu, który kupiłem ze dwadzieścia lat temu... ale sprzedałem ;) Również diecezja legnicka... powiat lwówecki...

 

DSCF8425.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość supaplex

Masz zadatki na fanatyka. Pokazałeś ZWYKŁE zdjęcie żonie, ona doznała objawienia, puściła w świat dla poparcia swoich idei, uzyskała potwierdzenie i cię zmanipulowała jak chciała, pewnie nieświadomie.

Nie wiem dlaczego, ale stanęła mi przed oczami scena z Mgły Kinga. Jak niewiele trzeba...

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umysł ludzki działa tak, że stara się dopasować to co widzi (kształt), to co słyszy (jakiś dźwięk), do tego co zna, próbując chaos, przypadkowe figury czy dźwięki uporządkować w zrozumiały dla siebie sposób.

Dlatego wiele osób widzi coś na szybach, drzewach itp. Czasami słyszymy dzwonek telefonu, mimo, że ten wcale nie dzwoni, itd.

 

Dla chcących wiedzieć więcej polecam ciekawą pozycję:

"Paranormalność. Dlaczego widzimy to, czego nie ma" Richarda Wisemana


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zacząłem myśleć,że po tym zdjęciu i tam zacznie się cyrk. Tacy jesteśmy, że jednych przekona plamka, innych twarde dowody nie ruszą, gdy coś jest poza obszarami znanej nam logicznej rzeczywistości.

 

No ale napisz w końcu co tam widzisz i gdzie się tego doszukiwać? - wtedy może będziemy mogli coś powiedzieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kilku oknach, kształty przypominające twarze. Ja sam widzę co najwyżej w dwóch. Ale nie chcę edytować w paincie, bo spadnie jakość, i tak już osłabiona samym transferem do forum. By była jasność, nie jestem fanatykiem, nie mówię tak, nie mówię nie. Uznałem to jedynie za coś wartego pokazania. O czym też świadczy, że pojawiła się trzecia strona postów. Macie może jakieś ciekawe historie, zdjęcia, opowieści? prawda czy nie prawda, miło czasem poczytać.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kilku oknach, kształty przypominające twarze. Ja sam widzę co najwyżej w dwóch. Ale nie chcę edytować w paincie, bo spadnie jakość, i tak już osłabiona samym transferem do forum. By była jasność, nie jestem fanatykiem, nie mówię tak, nie mówię nie. Uznałem to jedynie za coś wartego pokazania. O czym też świadczy, że pojawiła się trzecia strona postów. Macie może jakieś ciekawe historie, zdjęcia, opowieści? prawda czy nie prawda, miło czasem poczytać.

 

Hmm nie oceniam - niech każdy odniesie się do tego jak uzna za stosowne. 

Natomiast kompletnie nic nie widzę w tym zdjęciu nawet powiększając i szukając na siłę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Hmm nie oceniam - niech każdy odniesie się do tego jak uzna za stosowne. 

Natomiast kompletnie nic nie widzę w tym zdjęciu nawet powiększając i szukając na siłę. 

Kwestia wyobraźni...

jeden zobaczy "coś" i dopowie sobie

inny "nic" nie zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę twarze w 2, 3, 5 na dole i 5 na górze.

Co trochę niepokoi, bo balustrady nie spełniają aktualnych przepisów.

 

 

 

Prawdę mówiąc, to większość starych budynków była świadkiem tak dramatycznych historii, że nikt nie chciałby tam mieszkać. A tak robi się tam luksusowe apartamenty "z duszą", tyllo nikt nie wie, co to za dusza...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by jaką komisję powołać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to drzewo jest koło budynku z ciekawa historią, a to drzewo to dąb, i jest na pewno bardzo stare  nie wykluczone że kogoś na nim  powieszono. 


Edyta :

nie powieszono tylko ukrzyżowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Wygląda to tak, jakby gałęzie roślin się w szybach odbijały. Ja tam żadnych twarzy nie widzę. Gratuluję wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Któś tam wiśi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.