Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BraS66.9

Jaki zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Chciałbym zakupić zegarek dla siebie. Interesuje mnie zegarek na bransolecie. Stonowany i bez zbędnych informacji na tarczy. Koperta musi mieć conajmniej 30mm średnicy, ponieważ mniejszy wygląda na mnie śmiesznie. Budżet mam ograniczony, więc w grę nie wchodzi nawet używana Omega. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To jaki to budżet, zegarek ma być mechaniczny/kwarcowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Chciałbym zakupić zegarek dla siebie. Interesuje mnie zegarek na bransolecie. Stonowany i bez zbędnych informacji na tarczy. Koperta musi mieć conajmniej 30mm średnicy, ponieważ mniejszy wygląda na mnie śmiesznie. Budżet mam ograniczony, więc w grę nie wchodzi nawet używana Omega. Z góry dziękuję za pomoc.

Z całym szacunkiem nic nie wynika z takiego opisu. Zegarki męskie poniżej 30mm?? Jeżeli są takie, to bardzo mało.

Używana Omega? A jaki model brać pod uwagę? Ceny używanych Omeg są naprawdę mocno zróżnicowane.

Proszę precyzyjniej opisać swoje oczekiwania.

1. Obwód nadgarstka.

2. Jak ma być noszony i czy jako jedyny?

3. Górna granica w złotych, lub dolarach (nie w używanych Omegach ;) ).

4. Jakieś preferencje co do wyglądu i mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet nie jest do końca ustalony. Mechanizm nie gra roli.

To będzie mój pierwszy zegarek i chciałbym żeby był elegancki, ale na codzień :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to są konkrety... ;-) To ja zacznę - Seiko SARB 033/035 ;-)

IMO spełnia wymagania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet nie jest do końca ustalony. Mechanizm nie gra roli.

To będzie mój pierwszy zegarek i chciałbym żeby był elegancki, ale na codzień :-D

Nie wysiliłeś się z tym opisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak budżet większy, to Seiko SDGM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko jest poza moim budżetem ;-). To mój pierwszy zegarek i chciałbym dać jak najmniej. Do 800zł +/-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to mamy konkrety :-) Poluj na Orienta Stara Classica zza "wielkiej wody" albo na ...mojego z bazarku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy konkrety :-) Poluj na Orienta Stara Classica zza "wielkiej wody" albo na ...mojego z bazarku :-)

Popieram, tak chciałem napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alle jest pełno seiko w....em...niecodziennych cenach i nie wiem czy to okazja czy wtopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko czy Orienta spokojnie można znaleźć w tym budżecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Seiko serii 5. Jest kilka do nabycia w dziale ,,Sprzedam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy konkrety :-) Poluj na Orienta Stara Classica zza "wielkiej wody" albo na ...mojego z bazarku :-)

 

sprzedajesz orienta stara? A coś więcej, bo nie mogę znaleźć na bazarku? Jak nowy koniecznie dawaj znać co i jak, bo przeszukałem bazarek i albo sprzedałeś albo źle szukam, albo nie ma go tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

sprzedajesz orienta stara? A coś więcej, bo nie mogę znaleźć na bazarku? Jak nowy koniecznie dawaj znać co i jak, bo przeszukałem bazarek i albo sprzedałeś albo źle szukam, albo nie ma go tam.

Wczoraj znalazł nowy dom :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh życie. A z ciekawości możesz mi na pw wrzucić info co to było i za ile poszło, o ile to nie tajne dane :) Poszukuję i zastanawiam się co będzie okazją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

ehh życie. A z ciekawości możesz mi na pw wrzucić info co to było i za ile poszło, o ile to nie tajne dane :) Poszukuję i zastanawiam się co będzie okazją.

Spoko, jak dojadę do domu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetos

Witam,

 

30mm?.....chyba co najmniej 40mm? "Budzet ograniczony" 800+/-

Kazdy ma inne widelki, jedne okreslaja faktyczne kwoty inne prestiz marki i ich hierarchia.

Jako pierwszy zegarek tak jak "koledzy" powyzej Seiko, Orient, ewentualnie porozgladalbym sie

sie jeszcze za Citizenem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dziękuję wszystkim za propozycje zegarka. Dzięki państwu znalazłem swój upragniony zegarek. Co ciekawe, odbiega znacznie.od pierwotnych kryteri. Jestem szczęśliwym posiadaczem zegarka (rosyjskiego) Perfect w36B i chciałbym się o nim dowiedzieć czegoś więcej. Mam nadzieje ze i tym razem pomożecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojezusie...


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.