Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

osobliwy nick

Seiko ssb303p1 czy Tissot prs 516

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie zegarki Seiko ssb303p1 oraz Tissot prs 516 chronograph t100.417.11.051.00? Na oko to podobna półka, podobny motyw z pasami genewskimi na tarczy, podobnie żółte kolory. Sądzicie, że warto dołożyć jeszcze raz tyle do Tissota?

 

Odnotowałem, że Tissot ma lepsze szkiełko, zaś mniej mi odpowiada jego mniejszy rozmiar. Co do designu, chyba więcej polotu widać u Seiko.


Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście był nie dopłacił .

W cenie Tissota poszukałbym już Citizena z RC na eco drive .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te 2 to zostałbym przy Seiko. Może się nie znam ale Eta G10...  to są awaryjne mechanizmy. Trochę zegarków już sprzedałem i musiałem realizować gwarancję głównie z Eta G10.211. To nie jest Eta G10.211 ale zaczyna się od G10.  Niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni forumowicze. Ogólnie staram się unikać wszystkiego co posiada ten mechanizm bo później serwis jest trochę drogi. Oczywiście niektóre egzemplarze działają trochę dłużej ale staram się omijać zegarki z tym mechanizmem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za rady. Wziąłem Seiko. A nad tym Citizenem RC może jeszcze pomyślę w przyszłości, bo faktycznie mają kilka fajnych modeli.


Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przy kolejnym zakupie rozpatrzeć Citizena z RC i eco  to bardzo dobra alternatywa dla zwykłych kwarców.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.