Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Inziladun

Zegarek dla żony do 2200 pln

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostalem balticusa gwiezdny pył. Znakomicie wygląda, próbowałem zrobić zdjecia, ale na żywo wygląda o niebo lepiej. Szczególnie tarcza robi wrażenie. Pod względem wizualnym i jakoscie wykończenia wygląda lepiej niż chociażby certiny ds 8 lady czy tissoty lady ceramic chrono, a jest tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakieś tam fotki możesz zamieścić, bo ciekawy jestem bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostalem balticusa gwiezdny pył. Znakomicie wygląda, próbowałem zrobić zdjecia, ale na żywo wygląda o niebo lepiej. Szczególnie tarcza robi wrażenie. Pod względem wizualnym i jakoscie wykończenia wygląda lepiej niż chociażby certiny ds 8 lady czy tissoty lady ceramic chrono, a jest tańszy.

Czyli wybór wydaje się być dobry.

Jeszcze tylko akceptacja żony :)

Tarcza na żywo jest faktycznie bardzo ładna.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz rozmiar i umieść zdjęcia bezpośrednio na forum .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chronometrem racja. Służy podkresleniu sportowego charakteru

A co ma piernik do wiatraka? Chronometer to zegarek z certyfikatem COSC. Może być zwykły garniturowiec


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, żeby zmniejszyć zdjęcie. Pracuje na smartfonie i muszę pokombinować jeszcze. Co do "chronometru" to już kolega dziki dzik wytknął mi w kolejnym poście moje błędne użycie tego słowa. Chodzilo mi o chronograf, co slusznie zauważył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, piękny. Tarcza wygląda dużo lepiej na Twoich zdjęciach niż na tym, co pokazuje producent. Kamień robi doskonałe wrażenie. Ciekawe co to, jakiś lapis lazuli czy coś w tym stylu...Muszę w Poznaniu gdzieś obejrzeć. Ciekawe co na to szanowna małżonka, bo reakcje kobiet niejednego potrafią zaskoczyć, ale wg mnie powinna być zachwycona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem tarcza jest z awenturynu niebieskiego. Co do możliwości zobaczenia go na żywo to jest z tym kłopot. W Trójmieście i Warszawie nie ma problemu. W Krk jest jeden dystrybutor, ale od jakiegoś czasu ma zegarki tylko ma zamówienie. Żona jutro go dostanie i oby się spodobał. Ciekawostką jest, że zamówiłem go okolo 13.00 w czwartek w Tiktaku w Gdyni, a kurier byl juz z przesyłką w piątek o 9 rano w Krakowie (choć nie bylo mnie i mam go od wczoraj).

Z tego co czytalem tarcza jest z awenturynu niebieskiego. Co do możliwości zobaczenia go na żywo to jest z tym kłopot. W Trójmieście i Warszawie nie ma problemu. W Krk jest jeden dystrybutor, ale od jakiegoś czasu ma zegarki tylko ma zamówienie. Żona jutro go dostanie i oby się spodobał. Ciekawostką jest, że zamówiłem go okolo 13.00 w czwartek w Tiktaku w Gdyni, a kurier byl juz z przesyłką w piątek o 9 rano w Krakowie (choć nie bylo mnie i mam go od wczoraj).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko oczekiwać na reakcję żony :) No tak, ten awenturyn po obróbce da taki efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podarowałem zegarek i spodobał się. Z początku była troche sceptyczna czy nie jest za duży, ale im dłużej go miała na ręce tym bardziej jej się podobał. Ostatecznie odrzuciła możliwość wymiany lub zwrotu. Tarcza faktycznie robi wrazenie. W pasku czuję się lepiej. Ciężar jest spory, ale to kwestia przyzwyczajenia sie. Bransoleta jest za duża i mam pytanie czy można samodzielnie pozbyć się ogniw? Są na nich strzałki. Czy konieczna bedzie wizyta u zegarmistrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że się spodobał:) Info na temat ogniw to zostawiam kolegom bardziej światłym ode mnie. Ja z takimi rzeczami do zegarmistrza szedłem, ale ze mnie żaden praktyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się samemu, ale trzeba uważać. Te piny przy wybijaniu się klinują dosyć mocno, potem jak się nieumiejętnie szarpnie to się łatwo łamią. Nie wychodzą tak lekko jak w seiko. Dodatkowo uważać, aby nie zgubić  tulejek, które luźno siedzą w ogniwach bransolety. 

 

Ja robiłem sam bo nie chciało mi się biegać za tym. Generalnie trzeba je wybić w kierunku jak grot strzałki, wytargać, ale bez niespodziewanych bocznych ruchów (jedno zgięcie i się odrazu łamią - strasznie kruchy stop), a potem wbić  zwracając uwagę na kierunek - te bolce/piny są odpowiednio grubsze z jednej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Pójdę do zegarmistrza, bo az tak nie wierzę w swoje umiejętności. Jeszcze zaskoczylo mnie to, że zegarek nie wyglada na ręce aż tak masywnie jakby można bylo przypuszczać. Żona ma bardzo male dlonie, niewielki obwód nadgarstka, mimo to wygląda dość zgrabnie. Dzięki jeszcze raz za pomoc w wyborze. Niebawem znowu zawitam z pytaniami, bo planuje zakup dla siebie zegarka (na bazarku naprawdę niezle okazje można upolować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za osobista opinie, troche brakuje mi opinii a nie recenzji blogerów, zresztą przez to że nie rozdaje zegarków do recenzji - to ich nie ma.

Pamiętajcie proszę że generalnie każdą część do zegarków posiadam cały czas, więc jak jakiś pin, czy teleskop się zerwie, a to zawsze może się wydarzyć, dajcie mi znaka, pomogę.

A co do chwalenia damskiej wersji...... większość Pań jak już kupi czy dostanie ten zegarek, to poźniej już nie chcą zadnej modówki. Jest cięzki - bo z pełnej stali a nie pokrywany, niklowany czy gięty z blaszki po puszkach :) ma zakręcaną koronkę a szkło szafirowe które ostatnio wymieniałem jest grube!

 

Dzieki i służę pomocą :)

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.