Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Edmund Exley

Mistrzostwa Świata - Rosja 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie drużyny na wielkich turniejach często miewają słabszy mecz.

Nie wiem czy nasza reprezentacja jest "wielką" drużyną ale na pewno zagrała słaby mecz. Jeden z najsłabszych w ostatnich latach. O przyczynach niech się zastanawia trener, ja wiem że tych chłopaków stać zagrać o wiele lepiej. Tego oczekuje w kolejnych meczach.

POLSKA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnej egzaltacji proszę.

Oni tylko w piłkę kopią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie tu na forum, ale już to pisałem... 

Oczekiwania były napompowane jakby Polska kiedykolwiek była potęgą w piłkę nożną. Otóż nie była nigdy.

 

A wylewanie pomyj jakie obserwuję za każdym razem kiedy polscy sportowcy (w dowolnej dyscyplinie) wypadną poniżej wygórowanych (prawie zawsze wygórowanych) oczekiwań sprawia, że trochę mi się robi przykro - budzą się miliony ekspertów w kraju.

 

Trzymam kciuki za kolejne mecze.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój, z tymi kciukami, można byłoby trzymać jakby widać było że oni grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - teraz trzeba już tylko zgnoić i wyśmiać. A zawsze jest tak, że Ci najgłośniej krzyczący po porażce, w przypadku zwycięstwa pierwsi krzyczeliby o medalu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden mecz nie wyszedł, a biadolicie jakbyście nie widzieli gry w eliminacjach i w meczach towarzyskich. Potrafią grać, a że w tym meczu nie wyszło to trudno. Jeszcze 2 mecze przed nami.

Tak z przymrużeniem oka, ale wiele w tym prawdy:

https://www.facebook.com/1570137539887199/posts/2158856594348621/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę żeby oczekiwanie od tych piłkarzy ( kosztujących niemało i grających na codzień w niezłych lub bardzo dobrych klubach europejskich ) żeby byli w stanie w ciągu 90 minut z jednostronnie ( czytelnymi, prostymi metodami ) grającym rywalem stworzyć przynajmniej kilkanaście sytuacji bramkowych - było oczekiwaniem na wyrost. Indywidualne błędy mogą się zawsze zdarzyć ale jeśli popełniają je seryjnie zaufani trenera ( Milik, Piszczek, Krychowiak), jeśli cała drużyna nie ma patentu ( innego wariantu) na „ rozpracowanego doskonale” rywala, jeśli wobec braku planu B ci piłkarze nie są w stanie zaryzykować w oparciu o indywidualne umiejętności kilku z nich ....to co oni robili na zgrupowaniach, jak ustawił ich trener i jak modyfikował to ustawienie w trakcie meczu? To kuriozalne że prezentująca się tym meczu przeciętnie drużyna afrykańska pokonała nas pomysłem na grę i dyscypliną taktyczną. Już na Euro widać było że Nawałka ustawia nas defensywnie i gra tak naprawdę w oparciu o 1-2 schematy a Dania w eliminacjach pokazała że łatwo zablokować nasze atuty. Dokładnie to samo zrobili „luzacy” z Senagalu. Sztab szkoleniowy nie wyciągnął wniosków i o to należy mieć pretensje. Na pewnym poziomie umiejętności piłkarskich zawody wygrywa się głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można zrozumieć, oczywiście mecz też można przegrać, ale tego że nie ma się serca do gry to nie bardzo, napompowany balon pękł, może zwyczajnie więcej pokory i mniej celebryckiego stylu życia, nowych futer, marynarek i kolejnej kriokomory w Arłamowie, żenada, widziałem już sporo mundiali w swoim życiu i obawiam się nie starczy mi żywota aby doczekać dobrej i walecznej drużyny......... cóż teraz znowu mecz o wszystko a później to już tylko o honor :unsure: tylko kibiców mi żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiago Cionek -  miała być brazylijska technika, a było Polskie drewno :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój, z tymi kciukami, można byłoby trzymać jakby widać było że oni grają.

No cóż moda na bezkrytyczne "Polacy nic się nie stało", nadal aktualna.

Faktycznie - teraz trzeba już tylko zgnoić i wyśmiać. A zawsze jest tak, że Ci najgłośniej krzyczący po porażce, w przypadku zwycięstwa pierwsi krzyczeliby o medalu :/

Z tym się nie zgadzam. Ja akurat od dawna krytykowałem pracę Nawałki. Na dowód mój post z wczoraj z artykułem, który napisałem prawie półtora roku temu.

Jeden mecz nie wyszedł, a biadolicie jakbyście nie widzieli gry w eliminacjach i w meczach towarzyskich. Potrafią grać, a że w tym meczu nie wyszło to trudno. Jeszcze 2 mecze przed nami.

Tak z przymrużeniem oka, ale wiele w tym prawdy:

https://www.facebook.com/1570137539887199/posts/2158856594348621/

To jest optymizm najwyższej próby.

Czy ruskie nie wiem, ale parę kielichów musiało być. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co miał Aliou na nadgarstku?

Już wiem.

 

RM

Edit.

 

Podzielisz się tą wiedzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielisz się tą wiedzą?

Przeciez sie podzielil. Jest nawet w zacytowanym przez Ciebie tekscie.

Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez sie podzielil. Jest nawet w zacytowanym przez Ciebie tekscie.

Real Madryt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też wprowadzenie od pierwszej minuty Milika, powracającego po ciężkiej kontuzji i niegrającego całych meczów w klubie też jest trudne do obronienia. Dodatkowo, jeżeli nie wywiązywał się z obowiązków, powinien zostać zmieniony w połowie. A jego statystyki z wczorajszego meczu są bardzo słabe. Podobnie jak Kuby Błaszczykowskiego, który otrzymał kredyt zaufania od trenera a z zadania się nie wywiązał, plus złapał jakiś uraz, ponoć niegroźny.

Do pooglądania, klikamy na zakładki nad tabelą aby zmienić kategorię:

https://www.whoscored.com/Matches/1249940/PlayerStatistics/International-FIFA-World-Cup-2018-Poland-Senegal

Generalnie, kilku podstawowych zawodników, którzy przyłożyli się in plus do sukcesu na Euro 2016 ma teraz całkowicie odmienną sytuację w swej codziennej pracy. I to było widać. niestety wczoraj.  

Trener zaryzykował, i ustawieniem i nazwiskami. Nie trafił, przegraliśmy, co widzieliśmy, w słabym stylu, z drużyną, która wcale nie zagrała dobrego spotkania.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi kibiców, bo najprawdopodobniej znów daliśmy się wkręcić bezpodstawnej propagandzie sukcesu  :(

Ale jednak z totalnym krytykanctwem to wstrzymałbym się conajmniej do niedzielnego wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki piłka w grze... Mamy szanse, są jeszcze dwa mecze. Wnioski jednak trzeba wyciągać. A całość ocenimy po imprezie. Może się okazać, ze trener straci prace, albo że będzie noszony na rękach ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubę bym zostawił w spokoju. Po prostu tak już jest, że jak więcej niż 3 piłkarzy gra do d*py to reszta też z gówna bata nie ukręci. To gra zespołowa, tutaj może być słabszy dzień 1-3 zawodników ale nie kilku. Kuba jestem pewien że dawał z siebie wszystko ale wobec słabej gry bocznych obrońców, środka pola i jednego napastnika nic sam nie zdziała.

Nasi do 70tej minuty stali na boisku, nie wychodzili na pozycje, nie doskakiwali do rywali, nie wspierali się nawzajem.

Senegal grał piach i w takie formie jaką zaprezentował był do objechania na 5:0 ( grali gorzej niż Arabia Saudyjska ) ale trzeba było GRAĆ w tym meczu w piłkę a nie stać na boisku. Nawałka stara się utrzymać na stanowisku jak najdłużej dlatego bardzo grzecznie podchodzi do zawodników, stara się ich głaskać aby broń boże mu się nie sfoszkowało paru tak jak poprzednim trenerom. Nawałka nie jest ani o milimetr lepszy od swoich poprzedników ale w przeciwieństwie do nich wie co mówić i czego nie mówić aby ja najdłużej pobierać wysoką pensję, bo nie ma się co łudzić to trener bez żadnej kariery trenerskiej i nigdzie indziej nie dostałby takiej kasy jak za reprezentację.

System 4:4:2 jest dla naszej reprezentacji optymalny, ale przy tak fatalnej grzej jednego napastnika i linii pomocy niestety każdy system padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nicon pytasz co daje Milik drużynie, ano nic nie daje, nie jest żadną tajemnicą że jest pupilkiem i wychowankiem Nawałki, a to już wystarczy aby grać :wacko: z jakim skutkiem wszyscy wczoraj widzieli......... kibiców tylko żal.............. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nicon pytasz co daje Milik drużynie, ano nic nie daje, nie jest żadną tajemnicą że jest pupilkiem i wychowankiem Nawałki, a to już wystarczy aby grać :wacko: z jakim skutkiem wszyscy wczoraj widzieli......... kibiców tylko żal.............. 

 

Za to wymachiwanie łapami i pokrzykiwanie na Lewandowskiego powinien w ogóle wylecieć z reprezentacji. Żenujący spektakl odstawiał, jak dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwan hahahaa

 

Cały program dobry i w punkt. Jak ktoś ma czas to polecam obejrzeć od deski do deski.

"Lewandowski nawet mnnie nie absorbował. Myślałem, Nawałka zwariował, wyszedł bez Lewandowskiego..." - W.Kowalczyk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....... zresztą że są kwasy w kadrze było widać jak Milik po zejściu usiadł obok Błaszczykowskiego na ławce, mina Błaszcza mówiła wszystko o "sympatii" do kolegi z zespołu, pewnie nigdy już mu nie poda piłki :) a tak serio to chłopce dobrze grają ale w reklamach............ kibiców tylko żal...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Edmund Exley
      Ja wiem, że to niesłuszne
      Stanisław Barańczak
       
      Panowie - wszyscy wiemy, jak jest. Ale może uda nam się zachować tradycję i w ten sposób wyrazić naszą autoteliczną futbolową pasję.
       
      Składy:
      https://www.fifa.com/fifaplus/en/tournaments/mens/worldcup/qatar2022/teams
       
      Transmisje:
      https://sport.tvp.pl/64461650/gdzie-ogladac-ms-2022-plan-transmisji-mundialu-w-tv-online-aplikacji-i-hbbtv-w-tvp
       
      Mój typ na Mistrza: Brazylia
      Kibicuję, żeby Mistrzem został/została: Urugwaj
      Polska: faza grupowa
      Król strzelców: Neymar
    • Przez Edmund Exley
      Zaczęło się.
    • Przez Edmund Exley
      Rok temu komentowaliśmy tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/121325-copa-america-2015/?hl=%2Bcopa+%2Bamerica
       
      Teraz edycja z okazji 100. rocznicy pierwszego turnieju. Prawdopodobnie będzie w cieniu Euro i obawiam się, że nie będzie stała na najwyższym poziomie. No ale Copa to Copa, na swój temat zasługuje. Właśnie zaczyna Urugwaj, czyli jakby dopiero się impreza zaczynała 
       
      Znaczek:

       
      Składy:
      https://en.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_Centenario_squads
       
      Plan transmisji:
      https://sport.tvp.pl/25633658/rozpoczyna-sie-copa-america-centenario-transmisje-w-tvp

      Wyniki i składy z turnieju w 1916 można przypomnieć sobie tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_1916
    • Przez Edmund Exley
      Drodzy Koledzy,
       
      temat niszowy, ale potrzebny - Copa America to wspaniały turniej, warto poświęcić mu odrębne miejsce.
       
      Początek już 11 czerwca - na inaugurację Chile-Ekwador (u nas będzie to już 12 czerwca). Finał 4 lipca.
       
      Logo i maskotka:

       

       
       
       
      Skład grup:
      Grupa A: Chile, Boliwia, Ekwador, Meksyk
      Grupa B: Argentyna, Jamajka, Paragwaj, Urugwaj
      Grupa C: Brazylia, Kolumbia, Peru, Wenezuela
       
      Składy drużyn są tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_2015_%28sk%C5%82ady%29
      Plan transmisji: http://sport.tvp.pl/20393572/copa-america-2015-sprawdz-plan-transmisji
       
      Zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami, prognozami, sympatiami. Nie ma Niemców, kibicować można wszystkim. W miarę możliwości będę wrzucał jakieś migawki z historii, fragmenty meczów i archiwalne zdjęcia.
       
      Dodam, że mam nadzieję, iż tytuł obroni Urugwaj, choć trzeba powiedzieć, że największym minusem zbliżającego się turnieju będzie brak Luisa Suareza. To efekt kary (moim zdaniem niewspółmiernie wysokiej do czynu) za incydent na Mundialu w Brazylii. O Urugwaju postaram się napisać parę słów w najbliższych dniach.
       
      Życzę ciekawej dyskusji i dobrej piłki
       
       
    • Przez Edmund Exley
      Drodzy Koledzy,
       
      chciałbym zaproponować temat dotyczący tylko i wyłącznie nadchodzącego Mundialu. Nie jestem na pewno jedyną osobą, która od czterech lat odlicza dni do początku turnieju.
       
      Proponuję zapomnieć w tym temacie o rzeczach, których świadomość mamy wszyscy, ale które psują nam zapewne nastrój: postępująca komercha, niedozwolony doping, korupcja, Blatter... Chciałbym, abyśmy pisali o piłce, turnieju, koszulkach, nadziejach i obawach czysto sportowych.
       
      Dla chętnych proponuję przedturniejową zabawę - uzupełnienie mini-ankiety o naszych typach, prognozach i wspomnieniach:
      1. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra...
      2. Typuję, że Mistrzostwa wygra...
      3. Rewelacją turnieju będzie...
      4. Królem strzelców będzie...
      5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie...
      6. Moje dwa najpiękniejsze wspomnienia z Mundiali...
      7. Ulubiona maskotka w historii...
       
      A tym, którzy chcieliby się przygotować przed turniejem, polecam:
       

       
      No to ja jako pierwszy wypełnię ankietę:
      1. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra... Urugwaj
      2. Typuję, że Mistrzostwa wygra... Argentyna
      3. Rewelacją turnieju będzie... Bośnia i Hercegowina
      4. Królem strzelców będzie... Karim Benzema
      5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie... Holandia
      6. Moje dwa najpiękniejsze wspomnienia z Mundiali...
      - Mondiale 90 - wiadomo, pierwsze mistrzostwa
      - Urugwaj-Ghana 2010
      7. Ulubiona maskotka w historii... Ciao
       

       
      Zachęcam do komentarzy i pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.