Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wyczesany

Nowy zegarek do 1500

Rekomendowane odpowiedzi

Mierzyłeś Mako? Też nakręciłem się na ten zegarek, jednak po przymiarce zamiast niego na listę życzeń wskoczył Ray II. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Orienta a do tego SRP715K1  ;)

Dobra propozycja.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek świetny, bardzo mi się podoba, ale to kwarcowa wersja niestety, swoją drogą dostępna też u nas:

https://www.czaszegarkow.pl/hamilton-king-czarny-skora-o40-mm-p-40135.html

 

Można poobserwować ebaya , tam dość często trafiają się automaty poniżej 350$, ofc jeśli nie ma ciśnienia.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłeś Mako? Też nakręciłem się na ten zegarek, jednak po przymiarce zamiast niego na listę życzeń wskoczył Ray II. :P

Jeszcze nie, może w tym tygodniu zamówię, bo nie mam gdzie przymierzyć

(Mako II + SRP715K1) Dobra propozycja.

Rozumiem żart, ale zegarek ma być pamiątką po dość ważnej zmianie, więc może być tylko 1. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko ciekawszy. A brałeś pod uwagę Ray’a? IMVHO ładniejszy bezel i indeksy w porównaniu do Mako. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ładniejsze, ale wskazówki brzydsze jak dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech wybrałbym Seiko, przypomina mi niektóre Hamiltony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie,

wybór dokonany, padło na zegarek firmy Marin, sprzedawca zapewniał, że jest bardzo podobny do Paneraia, kosztował tylko 900zł więc zostało jeszcze parę stówek z budżetu. :)

NZ03QHw.jpg

UDv4gQr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie słabe, najważniejsze że Ty jesteś zadowolony !


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie,

wybór dokonany, padło na zegarek firmy Marin, sprzedawca zapewniał, że jest bardzo podobny do Paneraia, kosztował tylko 900zł więc zostało jeszcze parę stówek z budżetu. :)

 

 

Marina Militare to nazwa modelu, a nie firma Marin(a) oryginalnie produkowany przez Panerai. Takie zegarki robi(ł?) Parnis. Nie chciałbym Cię martwić ale cena oscylowała w okolicach 100 USD na Ali. W kraju trochę drożej, bo za 479 zł.

http://www.tomsky.com.pl/?86,zegarek-parnis-mm-44mm-green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie,

wybór dokonany, padło na zegarek firmy Marin, sprzedawca zapewniał, że jest bardzo podobny do Paneraia, kosztował tylko 900zł więc zostało jeszcze parę stówek z budżetu. :)

 

 

gdzie kupiłeś/od kogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupiłeś/od kogo?

Na allegro trafiłem sprzedawcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę dalej ściemniał (słaby ze mnie troll). Tak naprawdę kupiłem to:

wHUyDxQ.jpg

(Seiko SRPC31K1)

Z tego co widzę timetrend jest w pewnym stopniu partnerem forum więc dodam tylko, że właśnie tam kupiłem ten zegarek i jestem super zadowolony zarówno z zegarka jak i obsługi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę dalej ściemniał (słaby ze mnie troll). Tak naprawdę kupiłem to:

 

(Seiko SRPC31K1)

Z tego co widzę timetrend jest w pewnym stopniu partnerem forum więc dodam tylko, że właśnie tam kupiłem ten zegarek i jestem super zadowolony zarówno z zegarka jak i obsługi. :)

Szczerze mówiąc Twoje zachowanie trudno nazwać mądrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Wyczesany:

 

Kiepski żart...

A przy okazji, nie uważasz że cos jest nie tak w twoim zachowaniu ?

Szczerze powiem, że nie, możesz wyjaśnić co masz na myśli? Mówię to zupełnie poważnie, bez cienia sarkazmu. Może faktycznie żart nieudany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że nie, możesz wyjaśnić co masz na myśli? Mówię to zupełnie poważnie, bez cienia sarkazmu. Może faktycznie żart nieudany.

Problemem jest to, że nie rozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że nie, możesz wyjaśnić co masz na myśli? Mówię to zupełnie poważnie, bez cienia sarkazmu. Może faktycznie żart nieudany.

Moge wyjaśnić ale po Twojej kolejnej wypowiedzi nie widzę sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, więcej dystansu, nikt nie umarł. :)

Wszyscy się nabrali. Żal mi się zrobiło pytającego, choć szczerze mówiąc, byłem ciekaw czy ktoś wyśmieje „zakup”, a tu tak subtelnie. :)

Niestety - to jest trochę śmieszne, trochę straszne, ludzie dają sobie wciskać takie „okazje”. Co zresztą widać czasem i w tej części forum, gdy padają pytania o tissoty za 100zl z olx. :/

 

Fajny zegar, niech się dobrze nosi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taki fajny... Trochę naćkane jest na tej tarczy... Te duże cyfry mnie by drażniły. Logo też mało subtelne jak cały zegarek. Data wciśnięta na siłę. Pasek jakiś taki nieciekawy. Koperta i jej kolor trochę ratują ten projekt. Ogólnie imo bez szału ale tragedii nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wydaniu pewnie trzeba mieć słabość do niebieskiego, ale w bardziej klasycznych barwach moim zdaniem jest świetny:

 

Seiko-Prospex-SRPA71-Land-Automatic-aBlo

 

Sam mam bliźniaczego kwarca, który na tarczy ma niestety naćkane jeszcze więcej (chronograf, mała sekunda, drugi zegar z alarmem), ale bryła tworzona przez kopertę i wypukłe szkiełko sprawia, że bardzo go lubię.

 

Przy okazji od autora wątku chętnie bym się dowiedział za kilka miesięcy, jak sprawdza się czarna powłoka na Jego zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.