Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wyczesany

Nowy zegarek do 1500

Rekomendowane odpowiedzi

JA bym szedł w orienta :) Nie wiem jak z dokładnością ale ładne są po postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taki fajny... Trochę naćkane jest na tej tarczy... Te duże cyfry mnie by drażniły. Logo też mało subtelne jak cały zegarek. Data wciśnięta na siłę. Pasek jakiś taki nieciekawy. Koperta i jej kolor trochę ratują ten projekt. Ogólnie imo bez szału ale tragedii nie ma.

Kwestia gustu, jak ze wszystkim. Po przejrzeniu miliona zegarków tylko ten model Seiko mi sie spodobał (i parę nurków). Osobiście uważam, że pozostałe wesje kolorystyczne wyglądają gorzej z uwagi na kolor lumy lub złote wskazowki. Mi akurat pasek się podoba, bo mam już skorzany, nato i gumowy a w tym jest jeszcze inny. Co kto lubi. :) Przykładowo Mako w ogole mi się nie spodobal.

 

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór.Na żywo ten zegarek prezentuje się świetnie. Nie jestem fanem niebieskich zegarków ale ten kusi mnie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór.Na żywo ten zegarek prezentuje się świetnie. Nie jestem fanem niebieskich zegarków ale ten kusi mnie bardzo.

Sprzedawca sugerował wersję na brązowym pasku. Wspominał coś, że tu czerń to powłoka (PVD?) a w tamtym stal, więc mniej będzie widać zużycie. Ale na żywo przekonał mnie granat, bo czerń mniej rzuca się w oczy. BTW. Od czasu zakupu (jutro będą 3 tygodnie) zegarek przestawił się o 10 sekund względem czasu na jaki był ustawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz niewiarygodnie dokładny jak na automat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzały się większe odchyłki, ale raz zwalnia, raz przyspiesza i obecnie ma +10s. Nie przekroczył 30s, w związku z tym, że to mój pierwszy automat sprawdzam dokładność co drugi dzień. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.