Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem kupić swój wymarzony zegarek lecz, nie był już dostępny w żadnych sklepach. W  końcu trafiłem na jeden sklep internetowy w którym był ten model,ale nie wiem czy ten sklep jest godny zaufania, więc prosiłbym o pomoc o ustaleniu czy ten sklep nie jest ''szemrany''.Nazwa sklepu to www.crazytime.pl

 

Będę wdzięczny za udzielenie jakiejkolwiek informacji

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem kupić swój wymarzony zegarek lecz, nie był już dostępny w żadnych sklepach. W  końcu trafiłem na jeden sklep internetowy w którym był ten model,ale nie wiem czy ten sklep jest godny zaufania, więc prosiłbym o pomoc o ustaleniu czy ten sklep nie jest ''szemrany''.Nazwa sklepu to www.crazytime.pl

 

Będę wdzięczny za udzielenie jakiejkolwiek informacji

 

pozdr.

Jaki to zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to zegarek?

 

 

Jaki to zegarek?

CASIO GST-W100G 1B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CASIO GST-W100G 1B

Model rzeczywiście trudny do znalezienia. Na temat tego sklepu nic nie wiem.

Jeżeli chcesz pewnego źródła z dużym wyborem zegarków Casio i innych, to zobacz ofertę sklepu Creation Watches.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co warto wiedzieć na temat tego sklepu, to że sprzedawane tam zegarki nie są objęte polską gwarancją, a sklep nie jest autoryzowanym punktem sprzedaży zegarków Casio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.