Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sariox

Zegarek Timex ,wymiana do 400zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,potrzebuje rady odnośnie zegarka do 400 zł.Otrzymałem w prezencie zegarek Timex Expedition Scout Chronograph ( TW4B04300 ) ,zastanawiam się nad wymianą w sklepie na Lorus Gent Sport Chronograph ( RM377EX9 ).Słyszałem że zegarki Timex mają problemy z jakością.Lorus będzie lepszym wyborem czy pozostać przy Timex. Jestem otwarty na inne propozycje zegarków w podobnym stylu do max 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO wybór jedynie wizualny, bo oba modele porównywalne jakościowo i cenowo. Mam jednego Timexa z serii Expedition (kosztował koło 500 PLN) i działa bez zarzutu ok. 6 lat. Paski słabej jakości to fakt, bo dwa oryginalne wykończyłem a zegarek od roku praktycznie leżakuje w szufladzie. Możesz wziąć pod uwagę Citizena, Seiko np. serii 5 i Casio pod uwagę. W tym pułapie cenowym będzie kilka modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,potrzebuje rady odnośnie zegarka do 400 zł.Otrzymałem w prezencie zegarek Timex Expedition Scout Chronograph ( TW4B04300 ) ,zastanawiam się nad wymianą w sklepie na Lorus Gent Sport Chronograph ( RM377EX9 ).Słyszałem że zegarki Timex mają problemy z jakością.Lorus będzie lepszym wyborem czy pozostać przy Timex. Jestem otwarty na inne propozycje zegarków w podobnym stylu do max 500zł.

Całkiem przyjemnie wygląda ten Timex. Na forum ta marka nie cieszy się poważaniem, ale z jakością podobno źle nie jest. Jakbyś chciał coś bardziej szanowanego tutaj to polecam Seiko SNDC31P1. Podobny do Timexa, a Seiko to Marka (przez duże M).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używki wchodzą w grę?

Witam,tylko nowe .

A co sądzicie o zegarkach CASIO EDIFICE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dwa fajne modele w takiej samej cenie 500 zł, Casio EFR-556L-1AVUEF oraz Seiko SKS571P1,którego polecacie .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo popularnym wyborem, sprawdź sobie Seiko i Orienty - dobra jakość za dobrą cenę.

Witam,tylko nowe .


A co sądzicie o zegarkach CASIO EDIFICE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Seiko, ale decyzję musisz sam podjąć. Przed zakupem chciałbym Cię uprzedzić, że małe tarczki używa się raczej teoretycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz, weź to pod uwagę jeżeli nie będziesz z nich korzystał, fajny bajer, ale szybko się znudzą i możesz czuć że masz za dużo na zegarku. Generalnie zegarki które się nie rzucają w oczy na pierwszy rzut oka tym ile mają na sobie są długowieczne.

Ja bym wybrał Seiko, ale decyzję musisz sam podjąć. Przed zakupem chciałbym Cię uprzedzić, że małe tarczki używa się raczej teoretycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co możesz wymienić. To jest kluczowa informacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz, weź to pod uwagę jeżeli nie będziesz z nich korzystał, fajny bajer, ale szybko się znudzą i możesz czuć że masz za dużo na zegarku. Generalnie zegarki które się nie rzucają w oczy na pierwszy rzut oka tym ile mają na sobie są długowieczne.

Coś mi się wydaje, że masz coś w końcu do sprzedania? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i mam ale nic w tym budżecie co kolegę interesuje :)

 

Coś mi się wydaje, że masz coś w końcu do sprzedania? ;)

 

 

Autor niech sobie sprawdzi coś takiego: https://minuta.pl/p,zegarek-meski-casio-edifice-efv-540d-1avuef,618369.html

Generalnie wszystkie zegarki w podobnym przedziale to nie będą cuda i tylko w tym wypadku to co się podoba. Jakość wykonania też będzie podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juvengle ten model który podałeś jest bardziej czytelny od mojej propozycji Casio,ciekawy model .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.