Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Iras_

Pierwszy diver za ~1500

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi. Wolę jednak kupić nowy zegarek niż używany. Czy sumo jest dostępny w sprzedaży, czy tylko z drugiej ręki? Dlaczego nie polecacie tego citizena czy chodzi o to, że to jest kwarc a nie automat?


Moje zegarki: CYMA na ETA2783, SEIKO SNKE63K1, LORUS RXN55BX9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Wolę jednak kupić nowy zegarek niż używany. Czy sumo jest dostępny w sprzedaży, czy tylko z drugiej ręki? Dlaczego nie polecacie tego citizena czy chodzi o to, że to jest kwarc a nie automat?

Zdecydowana większość forumowiczów to zwolennicy automatów. Ja osobiście przeciwko kwarcom nic nie mam. W moich zbiorach większość to kwarce. Pewnie wynika to z tego, że są tańsze, a moje zbiory powiększam dopiero od pół roku. ;) Jak się wzbogacę, to dołączę do większości. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sumo jest dostępny w sprzedaży, czy tylko z drugiej ręki?

 

Jest dostępny, ale z tego co widzę ta dostępność nie jest zbyt duża. Sumo nie ma również na stronach Seiko i wg mnie - nie przesądzam, jestem laikiem - lepiej zbyt długo nie zwlekać z zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na modele Deep Blue. W ich amerykańskim sklepie promocja -40%. Najtańsze już do kupienia obecnie za 150 USD. Po opłaceniu cła i VAT, da to kwotę od około 680 zł (550 zł + 130 zł przy odbiorze). Bardzo dobre zegarki, przy tej promocji trudno o konkurencję.

 

Jakoś nie mogę znaleźć tej promocji... Jakaś podpowiedź....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę znaleźć tej promocji... Jakaś podpowiedź....

  TAKE 40% OFF YOUR ORDER - ENTER CODE: DEEP

  DADS/N/GRADS 2018  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł:

 

ce003ad5a1d10aba65a37b966e6c11db.jpg

 

SKX zna prawie każdy, więc za bardzo nie ma o czym pisać. Trafił mi się zdrowy egzemplarz - tarcza, chapter ring (jak to się po polsku nazywa?) i wkładka bezela dobrze spasowane, starannie nałożona luma. Ładny, fajnie wykonany, niezawodny klasyk z pewnością wart polecenia. Może by tak 009 dokupić?

 

Zaskoczyła mnie fabryczna guma. Jest tak SOLIDNA, że przez jakiś czas chyba jej nie będę zdejmował. Nie, wcale mi się nie podoba, ale jest twarda jak diabli, odsłonięcie kawałka teleskopów wymaga sporo siły, a nie chcę porysować uszu w dopiero co kupionym zegarku :P

 

Na temat zakupów w eGlobal: zamówienie złożone 19 czerwca, 21 czerwca wyszło z HK do UK, 29 czerwca nadane z UK do PL, dzisiaj dotarło do mnie. W sumie 15 dni - sporo, ale biorąc pod uwagę cenę i brak dodatkowych opłat, chyba warto uzbroić się w cierpliwość. Gdybym miał się do czegoś przyczepić, byłoby to pakowanie. Seikowskie pudełko, bardzo dużo folii bąbelkowej i foliowa koperta - żeby coś się stało zawartości szanse niewielkie, ale dodatkowy karton by się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKX klasyk. Ja zdecydowałem się na Sumo, a jeszcze parę miesięcy temu w ogóle nie patrzyłem na divery :D Kupiłem na bazarku i nie żałuję jest taniej i można sie spotkać i zobaczyć jak leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.