Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maciej Wojas

ASTRONOMICZNY ZEGAR na Sadybie powstanie jeśli ZAGŁOSUJESZ !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem głos na zegar

Bardzo dziękuję. Jeżeli pomysł się podoba proszę zaprosić rodzinę i znajomych. Każdy głos na wagę złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Zależy mi by do postów na naszym forum dorzucić kilka przemyśleń własnych a propos spraw istotnych, mniej ważnych, całkiem nieważne pominę.

Wyraźnie na corocznym 14 spotkaniu między kolegami padało wiele pytań, wątpliwości , "złotych" pomysłów, co trzeba zrobić aby ożywić działalność KMZiZ....rzecz ciekawa, gdy zaproponowaliśmy z Maciejem możliwość stworzenia czegoś niebanalnego, zegara, który w przestrzeni miejskiej (publicznej), może trwać wiele lat, okazało się, że spotkaliśmy się z wieloma życzliwymi, przychylnymi, wręcz entuzjastycznymi opiniami. Ale spotkaliśmy się też ze sceptykami i próbami hejtu oraz nieprzemyślanym krytykanctwem. "Swoistej życzliwości" dopatrujemy się w postach od zdawałoby się środowiska, któremu popularyzowanie zegarów i zegarków powinno głęboko leżeć na sercu. Często słyszałem, że mało inicjatyw, mało się dzieje i musimy się wziąć do roboty.....

 

....no to się weźcie do roboty (mało czasu, głosujemy do 30 czerwca, sobota), odrobina wysiłku i wspierajcie nasz unikalny projekt ile się da i gdzie się da...

 

Idea zegarów w przestrzeni społecznej ( publicznej) od dawna zagościła w mej głowie i sercu. Przekornie dodam, że ten zegar na Sadybie powstanie, to tylko kwestia  czasu. Wierzę, że powstanie ich wiele, w różnych miejscach w kraju i z różnymi dedykacjami.

Szczegółowe plany owych pomysłów istnieją już jako propozycje projektowe, oczekujemy zaś na bardziej sprzyjające okoliczności. 

Ciekawe....że w wielu portalach i na wielu forach FB spotkaliśmy mnostwo sympatyków naszego projektu, sęk w tym, że nie wszyscy mieszkają w Warszawie!!!....ich życzliwość nie może przełożyć się na oddanie głosów na projekt, który ma być realizowany w Ogrodach Sadyby. Ale i tak promują projekt wśród rodziny i znajomych zamieszkałych w Warszawie.

 

Tym co zagłosowali serdecznie dziękujemy, wszystkich, którzy jeszcze chcą i mogą zagłosować, z uporem maniaka gorąco namawiamy, przeczytajcie dokładnie opis projektu, wierzymy, że zagłosujecie i z góry za to dziękujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Mamy 2 głosy z forum KMZiZ? Dobre i to. Jeżeli ktoś jeszcze oddał głos proszę o wpis, może to zachęci niezdecydowanych.

 

No niestety. Na forum żyje bazarek i kilka tematów. Poza tym .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to szkoda bo chyba tego typu tematy powinny wzbudzać większe zainteresowanie miłośników zegarów, zwłaszcza gdy nadarza się okazja zrealizować projekt za "państwowe pieniądze" ... zorganizowanie budżetu na taki cel w inny sposób będzie dużo trudniejsze

 

zobaczymy, zostało jeszcze kilka godzin, może jeszcze ktoś zagłosuje nie wietrząc spisku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki maja być podane 13 lipca. Czyli 2 tygodnie cierpliwego czekania przed nami. Oczywiście dam w tym miejscu informację o wynikach.

 

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy zagłosowali.

Maciej Wojas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar.

Przepraszam, że odzywam się w tej sprawie dopiero teraz ale wcześniej nie było to możliwe ze względu na wydarzenie, w którym od czwartku brałem udział na poligonie w Drawsku Pomorskim (ubłocone ręce, kłopoty z zasięgiem, urwane koła, te sprawy ;) )

Zgodnie z wynikami głosowania w ramach Budżetu Partycypacyjnego nasz projekt w postaci Zegara Miejskiego ( link - https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/15401 ) uzyskał tylko 281 głosów co oznacza, że nie zostanie zrealizowany w 2019 roku. Zabrakło ok. 100 głosów pomimo dużego zaangażowania mojego i kilku innych osób. Bardzo mi zależało na każdym głosie i trochę mi przykro, że się nie udało ale spróbujemy ponownie za rok i wtedy na prawdę będę liczył na Wasze wsparcie bo projekt jest tego wart co potwierdza bardzo wiele pozytywnych opini, które do mnie dotarły w trakcie głosowania.

Nie ma tego złego ... bo wygrały inne ciekawe projekty - gratuluję autorom i osobom, które na nie głosowały. BARDZO, BARDZO, BARDZO dziękuję wszystkim, którzy zagłosowali na Zegar oraz pomagali w jego promowaniu i obiecuję, że nie odpuścimy i zegar na SADYBIE powstanie. Zgłosimy poprawiony projekt w przyszłym roku i będziemy ponownie prosić Was o wsparcie. 100 głosów dla takiej społeczności zbudowanej z czystej pasji nie powinno być problemem. Mam nadzieję, że nie będzie też wątpliwości co do bezpieczeństwa danych przekazywanych Urzędowi Miasta oraz intencji autorów projektu.

Pozdrawiam Maciek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.