Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Warsztaty zegarmistrzowskie 4 / 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Ło matko ile wiary... :blink:

A za pierwszym razem w Świebodzicach.

post-34263-0-00212300-1530110306_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy, im bliżej terminu, tym może nas zostać mniej.

 

Wysłane z mojego HTC


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy, im bliżej terminu, tym może nas zostać mniej.

 

Wysłane z mojego HTC

 

Dlatego przewidziane są zaliczki na poczet warsztatów. Musimy mieć świadomość, że są ludzie, którzy się angażują w organizację spotkania, rozmawiają w naszym imieniu, dokonują rezerwacji. Dlatego proszę o rozważne podchodzenie do tematu.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rezerwację "z góry", ale proszę o jej usunięcie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przewidziane są zaliczki na poczet warsztatów. Musimy mieć świadomość, że są ludzie, którzy się angażują w organizację spotkania, rozmawiają w naszym imieniu, dokonują rezerwacji. Dlatego proszę o rozważne podchodzenie do tematu.

No co ty? Już kilka spotkań zorganizowaliśmy i mam nadzieję, że teraz ,gdy będą z nami goście z Wawy, będzie równie sympatycznie...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, spokojnie :) Roman jeszcze nie do końca wszedł w klimaty "zegarowców" i dlatego taki jego wpis się pojawił. Z całą pewnością nie miał niczego złego na myśli. Nikt bez wiedzy i zgody osoby zainteresowanej  nie zrobił za nią żadnej rezerwacji. Hotel i tak jest nasz :)))

Co do zaliczek, to rzeczywiście były one rozważane, ale w odniesieniu do "świeżaków". Z praktyki wynika że często na początku jest tłum, a potem sala pusta ... Sam tego kilkakrotnie doświadczyłem organizując różne spotkania i imprezy. Miłe to nie jest tym bardziej że wydawane są pieniądze i ktoś przy organizacji takich przedsięwzięć pracuje. W tym przypadku żadnych zaliczek i przedpłat nie będzie  :)

Grupa jest poważna, dorosła, przepełniona pasją, czasami humorzasta, ale zawsze miła i dowcipna. Panujemy nad wszystkim ! A, Adam i Marian są ze mną w stałym kontakcie. 

 

Krzysztof, przed Gdańskiem Ty w odwecie poprosisz Romana o zaliczkę  :D

 

Zapewniam Was że Roman jest gościem z grupy tych co to w razie potrzeby w środku nocy pomoże gdy zajdzie taka potrzeba. Z niejedną grupą dzieci tarzaliśmy się razem po podłodze, za niego ręczę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Gdańska raczej już nie załatwię... Zacząłem zawracać gdańszczanom głowę i dowiedziałem się, że wszystcy jadą do Srebrnej Góry... Zbyt wiele zamieszania...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zawsze lubię postawić sprawę jasno bez kręcenia. Nigdy NIE MIAŁEM, NIE MAM i NIE będę miał złych intencji. Jednak jak to Eugeniusz napisał przy każdym spotkaniu lista nie zawsze zgadzała się z osobami na miejscu.

Do tego jest to bardzo duże spotkanie. 60 osób! Właściciel hotelu poczyni spore przygotowania i nie chce pewnie ryzykować, rozumiem nas, jesteśmy ludźmi z pasją i poważni. Choć w rozmowach czy to z Eugeniuszem czy to z Marianem była mowa o zaliczkach. Dlatego o niej napisałem. Stanisław (@zasadas) bywa na nie jednym spotkaniu i wie jak to jest z frekwencją, dlatego podniósł ten temat a ja go pociągnąłem.

 

Jednak organizatorzy spotkania mają ostatnie słowo!


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zrobimy "wyłom" w tradycji i zaliczki będą obowiązywały wszystkich, zostało to już uzgodnione z właścicielem hotelu. 

Chcemy żeby były, ponieważ zajmujemy u Pana Sokołowskiego cały hotel (wszystkie pokoje) plus dwa pokoje które będą zarezerwowane w hotelu obok. 

Załatwienie tych dwóch pokoi leży po stronie Pana Sokołowskiego i w ramach dbania o dobre stosunki z konkurencją, jeżeli Pan Sokołowski zarezerwuje te dwa pokoje to chciałby żeby faktycznie były wykorzystane. A przy tej ilości osób istnieje jakieś niebezpieczeństwo że ktoś może z różnych przyczyn, (czasem niezależnych od siebie) zrezygnować z przyjazdu. 

Zaliczki w wysokości 100 zł od dorosłej osoby trzeba będzie wpłacić do końca lipca. 

 

Dla jasności sprawy. Gdyby nie było tej dodatkowej rezerwacji w innym hotelu, to zaliczek by nie było.

Bardzo proszę na mnie i na zaistniałą sytuację się nie gniewać, to wymóg jednorazowy dotyczący tylko tego spotkania i w pewnym sensie niezależny od nas. :) . 

 

Wszystkie dane do przedpłaty dołączę w najbliższym czasie. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się cieszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, spokojnie :) Roman jeszcze nie do końca wszedł w klimaty "zegarowców" i dlatego taki jego wpis się pojawił. Z całą pewnością nie miał niczego złego na myśli. Nikt bez wiedzy i zgody osoby zainteresowanej  nie zrobił za nią żadnej rezerwacji. Hotel i tak jest nasz :)))

 

Ależ ja jestem w kontakcie z Marianem, stąd cudzysłów. Niemniej, na listę rzeczywiście trafiłem "z góry". Potraktowałem to jako zaszczyt, a nie powód do obrażania się :) Przykro mi, że nie będę ale nie dam rady.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeśli zwolniłoby się jedno miejsce, to proszę o rezerwację p1 d2.

 

Z pozdrowieniami,

 

Maciej


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy.

 

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami i zgodnie z umową jaką zawarłem z Panem Sokołowskim właścicielem hotelu Sokółka, każdy z nas musi dokonać przedpłatę w wysokości 100 zł od dorosłej osoby na niżej podane konto bankowe.

Przedpłata będzie rozliczona przez hotel w trakcie pobytu na spotkaniu zegarowców w Srebrnej Górze.

 

Stuzłotowa zaliczka jest spowodowana tym, że właściciel hotelu dokonuje specjalnie dla nas kilka ponadstandardowych czynności takich jak, zamawianie miejsc w innym hotelu, zamawianie przewodników do zwiedzania zabytków Srebrnej Góry i autokaru na sobotnie spotkanie. 

 

100 zł wpłata. W opisie proszę podać swoją "ksywkę" z naszego forum, plus dopisek "spotkanie zegarowców".

 

Ostateczny termin przedpłaty uzgodniliśmy do końca lipca. 

 

 

Sokółka Pension & Restaurant
tel. 74/8180211
tel. kom. 607 039 414
e-mail: [email protected]
www.sokolka-srebrnagora.pl
nr konta: Bank Spółdzielczy Budzów 92 9533 1014 2003 0003 5510 0001


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelew ode mnie popłynął ku Bankowi Spółdzielczemu Budzów z odpowiednimi wyrazami, tzn: ksywką i zagarowcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj te wakacje... Znów za pochodem :(

Hm... może tylko na sobotę przyjadę? O której start?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że lubisz wygłupy więc tak - to jeszcze nie jest ustalone bo wciąż trwają żmudne wyliczenia i kalkulacje ! Ale wstępnie gdy pierwszy kogut zapieje  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... z tym kogutem to różnie bywa... Czas z Wawy to 4,5h więc na 6- jak większość porządnych kogotów zaczyna piać to nie ma sensu, ale... jak jakiś podstarzały by się kogut trafił to na 10 pewnie bym się pokusił;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelew ode mnie popłynął ku Bankowi Spółdzielczemu Budzów z odpowiednimi wyrazami, tzn: ksywką i zagarowcami.

Czesiek, ale to nie jest spotkanie kucharzy... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, kiniol, takimi drobiazgami zajmiemy się na spotkaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego? Słychać coś w temacie, bo już tuż, tuż...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiegłeś mnie o minuty :D a ciekawość chyba  taka sama. Srebrna Góra piękna miejscowość, natomiast przydałoby sie potwierdzić program i powiedzieć "do zobaczenia".


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zbyt wiele wymagamy, co?  :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest pod kontrolą i już w najbliższą sobotę spotykamy się w Srebrnej Górze   :)

 

Do hotelu część osób przyjedzie już w piątek. Czyli wieczorem spotkanie nieformalne  :D  W sobotę wszyscy spotykamy się o 10:00 w holu recepcyjnym Hotelu Sokółka. Jesteśmy w pełni zorganizowaną grupą w związku z tym każdy dostanie klubową smyczkę z identyfikatorem. Będą też dostępne egzemplarze magazynu Zegarki Club. Będzie robiona fotorelacja. Przejazd z hotelu do miejsc docelowych i powrót jest już zabezpieczony i będzie opłacony przez Klub. 

Jutro będzie podany pełny program. Jest potwierdzone przez hotel że wszyscy którzy zadeklarowali uczestnictwo wpłacili zaliczkę na nocleg  :)  :)  :)  Będzie nas dużo !

 

 

Adres Hotelu Sokółka : 57-215 Srebrna Góra,  ul. Letnia 26

 
Telefon74 818 02 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chłopaki pójdę z Wami ..."

Zdaje się że Władek mnie zapisał, ale na wszelki wypadek pisze że to ja i że jadę . Już się cieszę na to spotkanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W najbliższą sobotę tj. 8 września 2018r.  wszyscy spotykamy się o godzinie  10:00 w holu recepcyjnym Hotelu Sokółka.

57-215 Srebrna Góra,  ul. Letnia 26

 

Dałem się wkręcić Krzyśkowi i Staszkowi bo  wszystkie informacje dla  wszystkich  uczestników są dostępne  na pw.  :D

 

Zwiedzamy - Muzeum Porcelany w Wałbrzychu, Zamek  Książ i kilka różnych atrakcji w Świebodzicach. Do tego będą niespodzianki m.in od Czesława !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.