Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jasson

Tarcza 38 - 42 mm, bransoleta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jestem nowicjuszem i poszukuje zegarka jak w temacie. Do tej pory nosiłem nixony i jestem z nich zadowolony . Ostatnio zastanawiam się nad tissot V8 lub któryś z swiss military hanova. Nie znam się zupełnie na Seico - czy są jakieś porady lub opinie z Waszej strony odnośnie wymienionych marek ? Przedział cenowy do około 1000 zł . Bransoleta , max do 42 mm No nadgarstek jednak nie taki masywny

 

Tutaj kilka propozycji z mojej strony:

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-meski-swiss-military-hanowa-5115-04-001-51-nowy-piekny-klasyk-CID87-IDsBIb5.html

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-tissot-v8-CID87-IDu7hoz.html

 

https://www.olx.pl/oferta/nowy-zegarek-seiko-skx013k2-gwarancja-CID87-IDw6TbR.html

 

https://www.olx.pl/oferta/nowy-zegarek-meski-swiss-hanova-military-06-8041-13-007-CID87-IDuKm3n.html

 

Serdecznie dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Skoro Seiko SKX, to na pewno też 007/009. Jeśli rozważasz divery, to warto też przyjrzeć się propozycji od konkurencji, czyli modelom Ray/Mako od konkurencji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z pierwszego linku na OLX Swiss Military Hanowa porównując go z zegarkiem który ma podobne parametry techniczne co załączył link sprzedawca rzuca się w oczy inaczej wykonane indeksy w małym kółku z lewej strony i z prawej strony.To co sprzedawca sprzedaje nie jest to samo co jest w podanym linku jako orginał.Sprzedawca zamieścił zdjęcie tego orginalnego do porównania.Możesz to zobaczyć .To jest ostatnie zdjęcie.Te zegarki nie są identycznie robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Seiko SKX, to na pewno też 007/009. Jeśli rozważasz divery, to warto też przyjrzeć się propozycji od konkurencji, czyli modelom Ray/Mako od konkurencji. 

A Orient nie należy do Seiko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A Orient nie należy do Seiko?

Z tego co mi wiadomo, Seiko faktycznie, w sensie kapitałowym, jest właścicielem Orienta. Co nie zmienia faktu, że mamy tu nadal do czynienia z odrębnym brandem (mam na myśli Orienta), produkującym ciekawe zegarki, stanowiące bardzo ciekawą alternatywę dla modeli od Seiko  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z pierwszego linku na OLX Swiss Military Hanowa porównując go z zegarkiem który ma podobne parametry techniczne co załączył link sprzedawca rzuca się w oczy inaczej wykonane indeksy w małym kółku z lewej strony i z prawej strony.To co sprzedawca sprzedaje nie jest to samo co jest w podanym linku jako orginał.Sprzedawca zamieścił zdjęcie tego orginalnego do porównania.Możesz to zobaczyć .To jest ostatnie zdjęcie.Te zegarki nie są identycznie robione.

 cenna uwaga ! dziękuje ! co masz na myśli pisząc zegarki nie są identycznie robione ? w sensie, że produkt który oferuję sprzedawca może nie być oryginalny czy swiss hanova robi różne warianty ? 

Skoro Seiko SKX, to na pewno też 007/009. Jeśli rozważasz divery, to warto też przyjrzeć się propozycji od konkurencji, czyli modelom Ray/Mako od konkurencji. 

możesz rozwinąć Ray/Moko ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

możesz rozwinąć Ray/Moko ? 

Ray/Mako od Orienta  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 cenna uwaga ! dziękuje ! co masz na myśli pisząc zegarki nie są identycznie robione ? w sensie, że produkt który oferuję sprzedawca może nie być oryginalny czy swiss hanova robi różne warianty 

Tak myślę,że nie orginalny.Może robi różne warianty ale link jest do takiego samego modelu,a one się różnią.

Poproś sprzedawcę aby przysłał ci zdjęcie tarczy zegarka z bliższej odległości aby móc dokładniej przyjrzeć się tym małym kółeczkom.Możliwe,że nie widać tych szczegółów w jego zdjęciu co w zdjęciu porównawczym.Wtedy wątpliwości by się rozwiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.