Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
vwrafi

Bydgoszcz - Montaż wskazówki na małym kółku chronografa - Casio Edifice

Recommended Posts

Witam.

 

Posiadam zegarek CASIO EDIFICE EFB-504D-7AVEF. Na lewym małym kółku chronografa odpadła wskazówka i lata sobie po tarczy. Czy ktoś z Bydgoszczy podjąłby się zamontowania jej? Jaki to koszt? Wskazówka posiada jeszcze coś jakby trzpień ( może gwintowany, nie wiem, jest bardzo mała i aż tak nie widać tego a nie mam lupy ). Jeśli potrzeba mogę umieścić zdjęcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No naprawa banalna :Dkażdy zegarmistrz za parę złotych Ci to zrobi jak sam nie masz warunków.Na wskazówce jest zwykła tulejka która ma ciasno pasować na oś,pewno chińczyk założył niestarannie albo pierdyknełeś w coś

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, dziękuję za pozytywną diagnozę :D

 

A czy znacie państwo jakiegoś zegarmistrza z Bydgoszczy, który rzeczywiście zrobi to za parę złotych? Zawsze jak na jakimś forum piszą, że coś kosztuje parę złotych lub przysłowiowe piwo, to mnie akurat nigdy się nie udaje danej rzeczy tak tanio załatwić i wołają ode mnie większe kwoty. Ostatnio pan zawołał ode mnie 100zł za wymianę baterii w zegarku Emporio Armani ( tak tak, wiem, ten zegarek jest kiepski bo płaci się za markę - no ale cóż, taki dostałem na prezent, nic na to nie poradzę ), trochę się zdziwiłem, więc kupiłem baterię na Allegro za 15zł, urządzenie do odkręcania pokrywy za 35zł i w sumie wyniosło mnie to łącznie 50zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest kilka punktów w mieście - ja w przypadku bateryjkowych cudów techniki korzystam z usług Jubilera Domino przy ul. Broniewskiego 1 i dotychczas się nie zawiodłem.


ng6mnrm.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem u zegarmistrza na Grunwaldzkiej 18 , zegarymatkiewicza, gdyż jako jedyny z polecanych zakładów posiadał maila. Mailowo pan wycenił naprawę na do 25zł, przy czym na miejscu okazało się, że mechanizm nie jest jakiś skomplikowany i zapłaciłem 15zł za naprawę wskazówki, także spoko zegarmistrz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By czasik
   Dzień dobry 
   Kto już odbił swoją kartę kontroli Czasu pracy🤔


  • By geckon
   Cześć.
   Posiadam G-Shocka GBD-800 w którym docelowo chciałbym zmienić pasek i bezel. I tu naszła mnie myśl, by wrzucić bransoletę, która leży po DW-5600 i zbiera kurz. Czy są jakieś adaptery, które dają możliwość zamontowania innego paska/bransolety? Wiem, że JayAndKays robili takie adaptery, ale nie spotkałem do GBD-800.
   Dzięki za odpowiedzi.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.