Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ppicassoo

Prośba o identyfikację zegara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stałem się posiadaczem takiego oto zegara..., niestety nie wiele wiem na jego temat, a przeszukanie internetu nieco nakierowało mnie w jednym kierunku , jednak zbyt mało. Podejrzewam , że jest to Gustaw Becker , jednak nie znalazłem nigdzie identycznej skrzyni jak moja, jak i nie ma żadnych znaków na werku , a przynajmniej nie odnalazłem ich. Proszę o informację osoby które potrafią rozszyfrować nie co więcej informacji na temat zegara. Dodam jeszcze , że zegar nie jest sprawny , na pierwszy rzut oka widać , że brakuje wag, być może znajdzie się osoba która chociaż mniej więcej nakieruje mnie na informację ile może kosztować ów naprawa... ceny wag znam , ale domyślam się, że dopieszczenie będzie kosztować nieco więcej.  Z góry dziękuję za wszelkie informację.

post-105264-0-98469600-1530119204_thumb.jpg

post-105264-0-75359700-1530119215_thumb.jpg

post-105264-0-41229700-1530119227_thumb.jpg

post-105264-0-46125100-1530119235_thumb.jpg

post-105264-0-90204600-1530119256_thumb.jpg

post-105264-0-28999200-1530119263_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tarant3

Z całą pewnością nie jest to Gustav Becker.

Czy możesz pokazać jak wygląda wieszak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że dałem nie lada zagadkę ;-) , może chociaż jakieś sugestie macie ? pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CK Monarchia, lata 80-90 XIX wieku. Minutowa wskazówka jest nieoryginalna, niemiecka. I tak już zostanie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez PanKriss
      Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem.
      Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji poniższego zegara. Zegar jest moją własnością, sprawny, jednak nie znam jego historii
      Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
      Pozdrawiam
       
       

      Pozdrawiam!






    • Przez czasik
      Dzień dobry 
      Kto już odbił swoją kartę kontroli Czasu pracy🤔


    • Przez Akubadzia
      Witam, to mój pierwszy post na tym forum, pozwolę więc sobie przywitać się zdjęciami, oczywiście zegara
       
      Właśnie zakupiony po długich poszukiwaniach, nawet jeszcze nie przetarty z kurzu..... 
      W wychwycie brakuje jednej paletki. Reszta wydaje się być ok. Numery zgodne.
      Skrzynia raczej biedna i do tego w stanie ciężkim, brutalnie szlifowana w przeszłości i potraktowana czymś co przypomina lakierobejcę, brak kilku sterczyn. Pracy będzie dużo, ale satysfakcja końca pracy tym większa.
      Jak powiedział Cyceron: "Iucundi acti labores..... Miłe są trudy zakończone..." 











    • Przez romtate
      Witam,
      zegar ma tylko wybity nr.fabryczny na mechanizmie.
      Mam problem z identyfikacją.
      Może ktoś uprzejmie pomoże?
       







       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.