Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piotr K

Wenger 01.1641.111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koleżeństwo 

 

Szukałem zegarka na wakacje o zacięciu militarnym do 500zł koniecznie "na bateryjkie"

 

Zwróciłem uwagę na markę WENGER a konkretnie na model  01.1641.111

 

Ceny wahają się w granicach 600zł 

 

a na jedynym portalu ALL - aukcyjnym  ;) koleś sprzedaje za 170 zł  

 

Pytanie czy warto i czy ktoś miał do czynienia z tą marką 

 

Technikalia:

 

Ronda 515 

WR 100M 

Powlekany szafirem minerał 

Bransoleta - wyjeżdza od razu wchodzi NATO 
Datownik

Średnica 42 

 

Proszę o opinię kolegów, którzy znają tą markę i mieli z nią do czynienia  - będę zobowiązany  :D  :D

post-31362-0-84250200-1530129540_thumb.jpg

post-31362-0-50013500-1530129620_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżeństwo 

 

Szukałem zegarka na wakacje o zacięciu militarnym do 500zł koniecznie "na bateryjkie"

 

Zwróciłem uwagę na markę WENGER a konkretnie na model  01.1641.111

 

Ceny wahają się w granicach 600zł 

 

a na jedynym portalu ALL - aukcyjnym  ;) koleś sprzedaje za 170 zł  

 

Pytanie czy warto i czy ktoś miał do czynienia z tą marką 

 

Technikalia:

 

Ronda 515 

WR 100M 

Powlekany szafirem minerał 

Bransoleta - wyjeżdza od razu wchodzi NATO 

Datownik

Średnica 42 

 

Proszę o opinię kolegów, którzy znają tą markę i mieli z nią do czynienia  - będę zobowiązany  :D  :D

Kupiłem 2 miesiące temu żonie zegarek Wenger w promocji za 180 zł (Amazon). Chodzi bez problemu jak to kwarc, wykonanie solidne, cena w Polsce około 600 zł. Zakup raczej bez większego ryzyka, choć pewnie to szwajcar robiony wiadomo gdzie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apeluję o ponowne przemyślenie kwestii bateryjki, bo militarnie w założonym budżecie można duuużo lepiej.

 

SEIKO5_SNZG_NATO_WHOLE11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, myślałem nad tym Seiko ale za 170 nie kupię, a że mam dwa automaty Fortisa i Davosę to  na wyjazdy chcę bateryjkę .... Teraz na portalu promocja i raczej zamówię Wengera  :)

 

Apeluję o ponowne przemyślenie kwestii bateryjki, bo militarnie w założonym budżecie można duuużo lepiej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego automat jest od razu lepszym wyborem :)

 

 

 

Szukałem zegarka na wakacje o zacięciu militarnym do 500zł koniecznie "na bateryjkie"

 


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przygodę z zegarkami zacząłem 20 lat temu przewinęło mi się przez nadgarstki trochę zegarków i tak naprawdę ahy i ohy na temat automatu mnie już nie bawią z resztą napisałem wyżje mam dwa i starczy.
Z citizenami mam słabe wspomnienia, miałem łącznie 3 promastery z funkcjami nurkowymi i w każdym padał moduł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego automat jest od razu lepszym wyborem :)

Akurat z tym się zgadzam, sam mam większość kwarców, ale ten Sea-gull wygląda też lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wg. Ciebie Sea-gull wyglada lepiej. . Nie każdy musi się zgadzać z Twoim zdaniem :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wg. Ciebie Sea-gull wyglada lepiej. . Nie każdy musi się zgadzać z Twoim zdaniem :)

Lubię jak się zgadzają, ale despotą nie jestem. :) A ten Citek wybrany przez Ciebie też mi się podoba, jednak mam już dwa eco-drivy i dlatego wybrałbym podobnego i wg mnie ładniejszego, chociaż droższego Sea-gulla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenger trafił na nadgarstek. Rozmiar koperty 42, szerokość paska 22, nadgarstek 19 

Technikalia podałem wyżej
Co do jakości - hmmm bransoleta śmieć ze zwijanych ogniw od razu została odpięta i spoczęła w pudełku. Koperta uwag brak, tarcza ładna , luma bardzo żywa. Sekundnik trafia w indeksy w 95%

Interesuje mnie co to znaczy szkło mineralne powlekane szafirem w necie dość enigmatyczne opisy

Kąpiel wytrzymał nie zaparował :P

Jak miał bym zapłacić za niego 600zł - nie warto ale te 200 myślę że jest wart .

Na wakacje w sam raz

post-31362-0-20117300-1530257486_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię jak się zgadzają, ale despotą nie jestem. :)

Zauważyłem :D :D :D


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenger trafił na nadgarstek. Rozmiar koperty 42, szerokość paska 22, nadgarstek 19 

Technikalia podałem wyżej

Co do jakości - hmmm bransoleta śmieć ze zwijanych ogniw od razu została odpięta i spoczęła w pudełku. Koperta uwag brak, tarcza ładna , luma bardzo żywa. Sekundnik trafia w indeksy w 95%

Interesuje mnie co to znaczy szkło mineralne powlekane szafirem w necie dość enigmatyczne opisy

Kąpiel wytrzymał nie zaparował :P

Jak miał bym zapłacić za niego 600zł - nie warto ale te 200 myślę że jest wart .

Na wakacje w sam raz

Całkiem przyjemny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemny zegarek.

za te pieniądze zwłaszcza, 170 z przesyłką  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.