Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
tan03r

Sprawdzenie autentyczności

Recommended Posts

Witam,
znalazłem to forum poszukując informacji o zegarku firmy west end watch, ciężko coś znaleźć o nim w internecie, nie mam możliwości otwarcia więc zwracam się z prośbą tutaj - zegarek został podarowany w prezencie zakupiony prawdopodobnie na www.bobbelia.com dziwią mnie trochę duże promocje na większość modeli i już totalnie nie mam pojęcia czy strona jak i sam zegarek jest prawdziwy. Przepraszam bardzo za "rozciągnięcie" zdjęć dodaje post na szybko zdj z telefonu i ciężko to ogarnąć.
Zdjęcia:

aNd09YKg.jpg

louHBpe.jpg
MbIDGUV.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam

• By Rozi1992
      Witajcie,
      zakupiłem taki zegarek (na ślub), spodobał mi się, jednak nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć na jego temat informacji.

Czy ktoś kojarzy markę Merrily i może mi coś więcej powiedzieć o tym zegarku?

• By Klaudia4058
      Witam, gdzie sprawdzę autentycznoścć zegarków Cartier nie posiadając żadnych dokumentów? Najlepiej w Warszawie. I jaki jest koszt takiej usługi? Pozdrawiam.

PS nie wiem jak dodać tutaj na forum zdjęcia. Jeśli ktoś może mi pomoc prosze o email.
    • By ctgs113
      Witam, natknąłem się na zegarek Tell, niemniej jednak nie byłem w stanie nic o nim naleźć a sam takiego nigdy nie widziałem.

https://allegro.pl/oferta/tell-multi-chrono-kalendarz-swiss-made-7528643003
    • By jakubw02
      Witam, mam zamiar zakupić swój pierwszy zegarek, nigdy wcześniej nie mialem z tym doswiadczenia. Podoba mi się Invicta Pro Diver, zegarek ten najtanszy jest na Amazonie niemieckim, natomiast tam też nigdy nie robilem zakupów i chciałbym się upewnić, czy aby na pewno zakupy tam są 100% bezpieczne? Czy zegarki tam są autentyczne? Niżej podaje linki do interesującej mnie oferty.
      https://www.amazon.de/Invicta-8932OB-Edelstahl-schwarzen-Zifferblat/dp/B014MN9RCM/ref=sxbs_sxwds-deals?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=invicta+pro+diver&pd_rd_i=B014MN9RCM&pd_rd_r=0834b541-158d-4218-897c-f07ece7698d2&pd_rd_w=5mkoH&pd_rd_wg=JdmI1&pf_rd_p=7e0ed1e0-87a1-43db-bc47-49109e198cde&pf_rd_r=63H33P5NFXKN4CXMKNKN&qid=1565776681&s=gateway&smid=A3JWKAKR8XB7XF

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.