Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tan03r

Sprawdzenie autentyczności

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
znalazłem to forum poszukując informacji o zegarku firmy west end watch, ciężko coś znaleźć o nim w internecie, nie mam możliwości otwarcia więc zwracam się z prośbą tutaj - zegarek został podarowany w prezencie zakupiony prawdopodobnie na www.bobbelia.com dziwią mnie trochę duże promocje na większość modeli i już totalnie nie mam pojęcia czy strona jak i sam zegarek jest prawdziwy. Przepraszam bardzo za "rozciągnięcie" zdjęć dodaje post na szybko zdj z telefonu i ciężko to ogarnąć.
Zdjęcia:

aNd09YKg.jpg

louHBpe.jpg
MbIDGUV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to jest kolejna marka wirtualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To walnąłem gafe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było dobre  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Zegareks
      Witam chciałabym sprawdzić autentyczność zegarka cartier niżej podsyłam zdjęcia 





    • Przez Pieknodworska
      Witam serdecznie,
      zastanawiam się nad zakupem Omegi De Ville. W oko wpadła mi ta, jednakże mam pewne zastrzeżenia co do jej autentyczności. Co sądzicie?




    • Przez Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam


    • Przez Rozi1992
      Witajcie,
      zakupiłem taki zegarek (na ślub), spodobał mi się, jednak nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć na jego temat informacji.
       
      Czy ktoś kojarzy markę Merrily i może mi coś więcej powiedzieć o tym zegarku?
       
       



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.