Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sinn7

Gruby parciany / canvas / Nato rozmiar 20

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Poszukuję solidnego, grubego paska - parciany, materiałowy, canvas etc.Może być dwu częściowy lub Nato, rozmiar 20 najlepiej po całości, znam większość dostępnych na rynku i są niesatysfakcjonujące dla mnie. Podobają mi się np gasgasbones lub strapcode, co jeszcze polecacie ? Może ktoś ma coś interesującego na sprzedaż ?

 

Pozdrawiam !


SEIKO 7A28-7039 / SEIKO 7A28-701A / SEIKO 7A28-7010 / - SPEEDMASTERS  / SEIKO 7A48 - MOONPHASE / SEIKO TUNA SBBN017 / SEIKO SARB047 6R15 / SEIKO AEROMASTER 5H23 / i jeszcze kilka innych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na ofertę Bartona, całkiem fajne paski robią. Wczoraj wyciągnąłem ze skrzynki takiego jak na fotkach. Nie jest jakiś bardzo gruby, ale grubszy niż canvasy od BluSharka. Dobry stosunek jakosc/cena. Dzisiaj go może wrzucę na jakiś zegarek, więc jak chcesz to będę mógł podesłać więcej zdjęć.f116bc9806880c4df2e1227e08225fdb.jpga65d940571d73677a3f5c71ccf18f8e4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Canvas od Barton jest podobno dobry.

Z perlonów polecam Eulit, super jakość, nie to co większość szmacianych plecionek. https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313.TR6.TRC0.A0.H0.Xeulit.TRS0&_nkw=eulit&_sacat=0


Fajny jest też pasek z linek spadochronowych od Ericas. https://erikasoriginals.com/mn-straps/mn-straps/original.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Bartona mam już od około 2 miesięcy i moim zdaniem jest świetny. Wrzucałem gdzieś fotki Suba na nim i prezentuje się to naprawdę dobrze. Generalnie polecam, a system szybkiej zmiany to dodatkowy plus.

 

Perlony faktycznie od Eulita są przyjemne (bierz czerwony, np, jako drugi - mocno energetyczny; zdjęcia Moona i Suba na nim są w wątku o perlonach) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miros-time.de duży wybór canvasów w różnych kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś podwójne Nato ?


SEIKO 7A28-7039 / SEIKO 7A28-701A / SEIKO 7A28-7010 / - SPEEDMASTERS  / SEIKO 7A48 - MOONPHASE / SEIKO TUNA SBBN017 / SEIKO SARB047 6R15 / SEIKO AEROMASTER 5H23 / i jeszcze kilka innych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris na Bartonie, bardzo wygodnie leży na ręku.89886045f1e2cad79e45b10fc2cdfdb0.jpgcf5c229d50180c49573c1edf5fc3b5db.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.