Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szycha8080

Zegarek na 40 urodziny klasyka że sportowym zacięciem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów. Proszę o radę i wsparcie poszukuję zegarka na 40 urodziny znajomego. Budżet NIEPRZEKRACZALNY to 2000 PLN. Nowy lub w stanie idealnym.

 

Zegarek będzie noszony głównie do jeansów, koszuli jakiś T-shirt, ale ma też pasować w razie czego do garnituru. Stąd najchętniej na pasku skórzanym, ale nie koniecznie (zawsze można pasek dokupić).

Przyszły właściciel lubuje się w chronografach stąd na tarczy musi się coś dziać typu: wskaźnik rezerwy chodu, kompilacja daty itp. itd. Dotychczas nosił tylko kwarce, ale myślę, że 40 lat to dobry czas żeby zapoznać się z czymś co ma duszę

Czasu nie wiele 14 lipca impreza!

 

Założenia: coś klasycznego ze sportowa nutką :

 

1. Automat- preferowany, może też być coś typu eco-drive, zwykłe kwarce odpadają,

 

2. Tarcza na której coś się dzieje (pisałem powyżej) kolor nieokreślony.,

 

3. Rozmiar 41-43 może 44 w tym wypadku mniejszy lug to lug, grubość koperty do 13 cm. max,

 

4. Koperta stalowa,

 

5. Indeksy najchętniej nakładane byle nie rzymskie,

 

6. Preferowany pasek skórzany, ale to nie konieczność,

 

7. Szkło szafirowe.

 

Myślałem nad jakimś OS-em lub seiko, bo mają werki w miarę dokładnie ustawione fabrycznie, ale nie wiem czy w tym budżecie da radę znalazł coś nowego bądź w stanie idealnym - w końcu to prezent.

 

Może ma ktoś coś fajnego po szafach pochowane?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na czasoholikach na FB widziałem za 1400 seiko presage ze wskaźnikiem rezerwy. Zobacz tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Polaris to dobry kierunek.

 

Kupował ktoś na seriouswatches.com? Doliczają cło czy to w Europie sklep? Czy doszła y przesyłka w tydzień?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem Orienta Bambino u nich, sklep jest z Holandii, więc bez podatków. Generalnie szybko i sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Proszę o radę i wsparcie poszukuję zegarka na 40 urodziny znajomego. Budżet NIEPRZEKRACZALNY to 2000 PLN. Nowy lub w stanie idealnym.

 

Zegarek będzie noszony głównie do jeansów, koszuli jakiś T-shirt, ale ma też pasować w razie czego do garnituru. Stąd najchętniej na pasku skórzanym, ale nie koniecznie (zawsze można pasek dokupić).

Przyszły właściciel lubuje się w chronografach stąd na tarczy musi się coś dziać typu: wskaźnik rezerwy chodu, kompilacja daty itp. itd. Dotychczas nosił tylko kwarce, ale myślę, że 40 lat to dobry czas żeby zapoznać się z czymś co ma duszę

Czasu nie wiele 14 lipca impreza!

 

Założenia: coś klasycznego ze sportowa nutką :

 

1. Automat- preferowany, może też być coś typu eco-drive, zwykłe kwarce odpadają,

 

2. Tarcza na której coś się dzieje (pisałem powyżej) kolor nieokreślony.,

 

3. Rozmiar 41-43 może 44 w tym wypadku mniejszy lug to lug, grubość koperty do 13 cm. max,

 

4. Koperta stalowa,

 

5. Indeksy najchętniej nakładane byle nie rzymskie,

 

6. Preferowany pasek skórzany, ale to nie konieczność,

 

7. Szkło szafirowe.

 

Myślałem nad jakimś OS-em lub seiko, bo mają werki w miarę dokładnie ustawione fabrycznie, ale nie wiem czy w tym budżecie da radę znalazł coś nowego bądź w stanie idealnym - w końcu to prezent.

 

Może ma ktoś coś fajnego po szafach pochowane?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli chcesz szybko i tanio, a dobry zegarek to poszperaj na bazarku. Ostatnio widziałem chyba jakieś Glyciny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tydzień dojdzie?

Kupowałem Orienta Bambino u nich, sklep jest z Holandii, więc bez podatków. Generalnie szybko i sprawnie.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Są na oku 2 glycine z bazaru, ale jeszcze szukam dalej. Na razie najbardziej w założenia wkomponowane się Orient Polaris proponowany przez kolegę powyżej. Szkoda, że nie jest na bazaru, bo byłoby szybko i sprawnie.

Jeżeli chcesz szybko i tanio, a dobry zegarek to poszperaj na bazarku. Ostatnio widziałem chyba jakieś Glyciny.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej napisz do nich, czy wysyłają od razu. Jak pamiętam to chyba w 5 dni i miałem zegarek u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Pozdrawiam!

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Polaris to dobry kierunek.

 

Goraco polecam Polarisa. Mam wersję z czarną tarczą i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ją na bieżąco, ale akurat nie te klimaty.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen CB0010-88E radyjko, eco drive i szafirek ok 1300 nówka plus pasek kupisz i będzie dobrze. Bezobsługowy i punktualny. Ja dostałem wersie niebieską na 30 i byłem zadowolony:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak 40-stka to kup raczej automat - w tych pieniądzach Seiko , certina ewentualnie orient i radziłbym na bransolecie świetnie pasuje do garniaka (patrz na filmy z Bondem :)) jak i krótkich spodenek  pasek zawsze potem łatwiej dobrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/164049-glycine-combat-classic-6-granatowy-na-bransolecie-gl0102/

To bardzo uniwersalny zegarek, będzie pasował do wszystkiego,a po przełożeniu na pasek również do garniaka.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go na oku.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Nie mogę go znaleźć. Podrzucisz linka?

Jest na bazarku Citizen Signature GT

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj OS retrograde za granicą, w Polsce w sklepie ok 4000 zł a tam za 500USD będziesz przebieral


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię seiko, ale na żywo naprawdę zrobił na mnie wrażenie jak za tą kasę


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam myślę o nim (tylko wersja bez rezerwy chodu), aby sobie sprawić na urodziny we wrześniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.