Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szycha8080

Zegarek na 40 urodziny klasyka że sportowym zacięciem.

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie faworytem jest Orient Polaris.

 

Macie jeszcze jakieś propozycje?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ładny. Tylko przyszły solenizant lubi jak na tarczy jest coś więcej niż 3 wskazówki.... I co Pan zrobisz...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecie jest data, boazeria lub karbon na tarczy i cos czego nie maja inne propozycje czyli SAR. Antyrefleks ze d..e urywa. Normalnie zegarek bez szkielka nosisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo SAR mam w swoim OS, ale wytłumacz to komuś kto miał do czynienia dotychczas z tanimi kwarcami (czyt. przyszły solenizant)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam myślę o nim (tylko wersja bez rezerwy chodu), aby sobie sprawić na urodziny we wrześniu ;)

Wersja bez rezerwy chodu będzie lepszym rozwiązaniem ze względu na mniejszą wysokość ( grubość) .

Jest kilka ciekawych modeli z tej serii.

https://zegarkiipasja.pl/artykul/15166-seiko-presage-nowe-modele-cocktail-time

 

Nie lubię seiko, ale na żywo naprawdę zrobił na mnie wrażenie jak za tą kasę

:)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś z Hamiltona?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Hamiego khaki odpadają, a reszta to chyba poza budżetem.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Zdecydowaliśmy się na Orient Polaris z jasna tarczą, ale wszędzie zegarek jest nie dostępny na obecną chwilę, mówię tu o Europie.

Znalazłem tylko z czarną tarczą lub ze pozlacaną kopertą, a te już nie są tak urokliwe.

 

MOŻE KTOŚ MA JAKIEŚ NAMIARY NA POLARIS Z JASNA TARCZĄ ???

 

Jeśli nie trzeba będzie się rozejrzeć za czymś podobnym i chyba raczej z Orienta lub Seiko.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu niedostępności Polarisa wybór padł na Orienta Sun & Moon forumowego kolegi.

Ostatecznej selekcji dokonała żona przyszłego solenizanta choć ja wybrałbym Seiko Presage Cocktail na jej miejscu. 1db3f5c2576e5875bba1243538eaa060.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dziękuję wszystkim za porady i propozycje. Tym samym tamat uważam za zamknięty.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu niedostępności Polarisa wybór padł na Orienta Sun & Moon forumowego kolegi.

Ostatecznej selekcji dokonała żona przyszłego solenizanta choć ja wybrałbym Seiko Presage Cocktail na jej miejscu.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dziękuję wszystkim za porady i propozycje. Tym samym tamat uważam za zamknięty.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

A przepraszam za ile go zakupiono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1100

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

No to moim zdaniem bardzo wysoka cena. Jak by było ciut więcej czasu to ten zegar można dostać za 500-600 zł na amazonie albo MD - często tam są za tyle. Też wybrałbym Presage jak Ty. Ja kupiłem nowszy model Sun&Moon za 900 zł na chrono z Hiszpanii - dostawa 3 dni kurierem u mnie.

 

Nawet jak trzeba było to ten zegarek jest dostępny w sklepie gdzie brałem https://www.chrono24.pl/orient/reloj-hombre-automatico-orient-sun-and-moon-fet0p003w-beige--id7845871.htm i to 200 zł taniej niż na bazarku. eh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Ostatecznej selekcji dokonała żona przyszłego solenizanta choć ja wybrałbym Seiko Presage Cocktail na jej miejscu.

 

...

 

Wg mnie Seiko Presage zjada tego Orienta na śniadanie... no ale to rzecz gustu... szkoda tylko, że małżonki solenizanta...

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moim zdaniem bardzo wysoka cena. Jak by było ciut więcej czasu to ten zegar można dostać za 500-600 zł na amazonie albo MD - często tam są za tyle. Też wybrałbym Presage jak Ty. Ja kupiłem nowszy model Sun&Moon za 900 zł na chrono z Hiszpanii - dostawa 3 dni kurierem u mnie.

 

Nawet jak trzeba było to ten zegarek jest dostępny w sklepie gdzie brałem https://www.chrono24.pl/orient/reloj-hombre-automatico-orient-sun-and-moon-fet0p003w-beige--id7845871.htm i to 200 zł taniej niż na bazarku. eh..

Tak wiem tylko czas mnie gonił, bo impreza w sobotę, a poza tym ten był na bransolecie i do tego dwa nowe skórzane paski, więc nie jest źle.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Wg mnie Seiko Presage zjada tego Orienta na śniadanie... no ale to rzecz gustu... szkoda tylko, że małżonki solenizanta...

 

RG

Zjada i nawet nie popija.. ale co zrobić jak kobita się uparła, bo bardziej jej się chrono podobają, a w tych pieniądzach chrono w automacie to że świeca szukać.

Polaris jej się podobał, ale niestety na tą chwilę niedostępny, a szkoda.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Seiko Presage zjada tego Orienta na śniadanie... no ale to rzecz gustu... szkoda tylko, że małżonki solenizanta...

 

RG

Tą wersję S&M tak, ale tą nowszą już nie tak aż bardzo. Mam wersję z niebieską tarczą i jest przepiękna. Stawiam na równi ją z z Presage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą wersję S&M tak, ale tą nowszą już nie tak aż bardzo. Mam wersję z niebieską tarczą i jest przepiękna. Stawiam na równi ją z z Presage

O tej mówisz? 61bc302a5d133c9c98eb281e211beee1.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej mówisz?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Tak, dokładnie! Zdj. nadgarstek  17,7

 

2513440cca9f2098d0720633b7d51e2b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki to ktos sie orientuje jak z dokladnoscia chodu i luma w tym polarisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie! Zdj. nadgarstek 17,7

 

2513440cca9f2098d0720633b7d51e2b.png

Tak z ciekawości... Ile musisz go ponosić na ręce żeby się nakręcił na maksa?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.