Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

r_gole

Garniturowy smartwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem garniturowego smartwatcha a mianowicie Frédérique Constant Horological Smartwatch. Co o nim sądzicie?

Konkretnie ten model FC-285V5B4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kupiłeś, to noś :) Osobiście nie kupiłbym garniturowego kwarca w tej cenie, szczególnie że krokomierz czy "technologia monitorująca sen" w takim zegarku jest bez sensu, synchronizacja czasu co do sekundy z telefonem- z tym że nie ma sekundnika... Jedynie gdy dużo podróżujesz to funkcja automatycznej zmiany strefy czasowej ma sens. Ale co kto lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem garniturowego smartwatcha a mianowicie Frédérique Constant Horological Smartwatch. Co o nim sądzicie?

Konkretnie ten model FC-285V5B4.

Kupiłeś zegarek , który jest połączeniem tradycyjnego wyglądu z nowoczesną technologią.

Używać i się cieszyć z posiadania.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że sprawia ci radość z użytkowanie tego zegarka...

Mam nadzieję że nie kupiłeś po cenie katalogowej tylko np na MD bo jakoś niedawno byly...choć cena na MD to max Ile możnaby za ten zegar zapłacić nie licząc dodatkowych opłat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni? Co prawda funkcje śledzenia aktywności fizycznej i snu mają się nijak do eleganckiego wyglądu tego zegarka, zaś cena jak za kwarc miażdży ale...  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy smartfon bez pomocy zegarka nie wystarczy żeby śledzić aktywność fizyczną i sen?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje do monitorowania snu na smartfonach są, a z aktywnością fizyczną zależy, co ten zegarek potrafi, bo np. do monitorowania tętna sam telefon nie wystarczy.

 

Jeśli już kupiony, to niech się dobrze nosi, choć ja w tej cenie kupiłbym zwykłego smartwatcha, który byłby dużo bardziej smart, a do tego ze dwa fajne automaty na różne okazje, ewentualnie automat i jakiś dobry kwarc z solarem i synchronizacją radiową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.