Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bossuet

Tissot seastar

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu nabyłem okazyjnie ten zegarek i mam wrażenie, że należałoby oddać do renowacji tarczę co by upiększyło zegarek. Z drugiej strony jest to vintage z 1967roku i straci na uroku staruszka. Proszę o podpowiedź czy odnowić cyferblat, czy zostawić w stanie naturalnym.

post-71279-0-37175900-1531050800_thumb.jpg

post-71279-0-77454100-1531051010.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tarcze w gorszym stanie które nie były przez swoich właścicieli odnawiane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze zostaw ...osobiście jestem zwolennikiem oryginałów nawet z nuta czasu co dodaje uroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odnawiałbym tarczy. Jak na swoje lata jest w niezłym stanie. Mogłaby stracić sporo uroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za podpowiedzi i będę się do nich stosował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie moj nowy nabytek czy cos wiecej sie moge od was dowiedziec na jego temat rok mechanizm z gory dziekuje

Witam wszystkich serdecznie moj nowy nabytek czy cos wiecej sie moge od was dowiedziec na jego temat rok mechanizm z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.