Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AndrzejP13

Jaki diver do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Ma mniej to chyba Ty się nie zgodzisz.

Wiadomo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dan Henry 1970, w wersji 44 mm średnicy. Co prawda na pasku, ale IMO, za 250 USD zdecydowanie wart rozważenia. Ja wczoraj się zdecydowałem na wersję 40 mm średnicy i już nie mogę się doczekać ;-)

 

Fajny zegar z dobrym werkiem, widzę że shipping za free, a skąd to idzie? EU czy USA?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny zegar z dobrym werkiem, widzę że shipping za free, a skąd to idzie? EU czy USA?

Podobno wysyłka jest z UE, więc... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już znalazłem, dzięki... czyli jest szansa że koszt zamknie się w tych 250... 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny zegar z dobrym werkiem, widzę że shipping za free, a skąd to idzie? EU czy USA?

Tu masz info z oficjalnej strony.

 

https://danhenrywatches.com/pages/shipping-info

 

Płaciłem przez Pay Pal, wczoraj i zeszło mi 971 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek znam, bo interesowałem się nim już wcześniej tyle że jestem w podobnej do Twojej sytuacji... musiałbym pozbyć się jednego z obecnych, żeby bez problemów przyjąć nowy. :P

No i ja bym raczej brał 40mm, miałem Deberta Kompresora w tym rozmiarze i te koronki mi przeszkadzały.      


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zegarek znam, bo interesowałem się nim już wcześniej tyle że jestem w podobnej do Twojej sytuacji... musiałbym pozbyć się jednego z obecnych, żeby bez problemów przyjąć nowy. :P

No i ja bym raczej brał 40mm, miałem Deberta Kompresora w tym rozmiarze i te koronki mi przeszkadzały.

Ja wziąłem właśnie 40 mm :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś z Krakowa to możesz rzucić okiem na mojego DH 1970 40mm - szarego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale o DH chłopcy pisali o nie estetycznym wykonaniu wewnętrznego bezela w wersji 40mm. Przed zakupem warto być tego świadomym.

 

Przesyłka ponoć idzie z Niemiec więc kupujący nie jest narażony na dodatkowe opłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem recenzję tego DH ogólnie fajny kompresor wskazówka sekundy przypomina mi wskazówkę z którejś doxy, szkoda tylko że pasek i luma słabo świeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W dziale o DH chłopcy pisali o nie estetycznym wykonaniu wewnętrznego bezela w wersji 40mm. Przed zakupem warto być tego świadomym.

Przesyłka ponoć idzie z Niemiec więc kupujący nie jest narażony na dodatkowe opłaty.

Napisałem (dziś) w sprawie tego bezela, bo zamówiłem swojego dwa dni temu. Poprosiłem, żeby zwrócili na to uwagę. Dan napisał, że w przeszłości faktycznie był z tym problem, ale teraz wszystko jest już w porządku. W tej sytuacji cierpliwie czekam na moją 40 mm pomarańczkę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem (dziś) w sprawie tego bezela, bo zamówiłem swojego dwa dni temu. Poprosiłem, żeby zwrócili na to uwagę. Dan napisał, że w przeszłości faktycznie był z tym problem, ale teraz wszystko jest już w porządku. W tej sytuacji cierpliwie czekam na moją 40 mm pomarańczkę ;-)

Jak przyjdzie to napisz proszę informacje w dziale DH czy faktycznie wszystko jest w porządku gdyż widzę że model 70 cieszy się dużym zainteresowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak przyjdzie to napisz proszę informacje w dziale DH czy faktycznie wszystko jest w porządku gdyż widzę że model 70 cieszy się dużym zainteresowaniem.

Jasna sprawa ;-) Swoją drogą podoba mi się, że tak szybko zareagowali na moje pytanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że DH podchodzi poważnie do klienta i tak powinno być, bo np. z Armidą to się trochę barowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam właściciel często odpisuje na zapytania, na moje pytanie z czego wykonana jest wkładka bezela odpisał chyba w godzinę ;-) Swoją drogą ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do jej wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.