Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tusio

„Różowe złoto” do 30kPLN

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za zegarkiem z dodatkiem (100% złoty w moim budżecie się nie zmieści) różowego złota w budżecie do max około 30kPLN.

Musi być nowy bo to ma być prezent dla żony.

Z wyglądu raczej bardziej męski czyli na przykładzie Omegi bardziej Aqua Terra niż Constellation.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi - na razie w tym budżecie to widziałem tylko Longines i Omega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonie OdCzasuDoCzasu w Zlotych Tarasach możesz obejrzeć takiego Emile Chouriet

post-774-0-32451300-1531077197_thumb.png


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś nowy Aztorin, Bisset czy tam Albert Riele? na grupach fb ostrą akcję marketingu szeptanego ostatnio prowadzono, dosyć nieudolnie :) A to chyba nawet kolega wyżej został bohaterem "afery" na tik talku :D Trochę żenadix, proponować taki zegarek, jak kolega prosi o zegarek do 30k. Ja rozumiem, że ktoś jest członkiem stowarzyszenia i zarabia sprzedając zegarki, ale szanujmy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup DJ two tone z jej rocznika;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup DJ two tone z jej rocznika;)

Też wpadłem na ten pomysł (akurat z inną marką), ale podstawowy warunek małżonki, to to, że zegar ma być nowy, gdyż „nie chce nosić czegoś o nie znanej historii”...

Dlatego zadanie w tym budżecie trochę trudne i nie wiem czy się nie poddam, chyba że coś się na „przecenie” trafi do końca roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Cartier, ale w przypadku mojej żony to jej się podoba bardziej coś w stylu:

 

https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-aqua-terra-150m-omega-co-axial-master-chronometer-41-mm-22020412106001

 

Proponowałem taki:

 

https://www.zeitauktion.com/de/detail/index/sArticle/31208

 

ale nie bo używany i nie na bransolecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem,bo jestem dzień po przymiarkach omegi z małżonką. Chciałem jej sprawić omegę constelation że złotem i diamentami,ale ona jako posiadaczką aquaracera patrzyła tylko w stronę Aqua Terra. Szkoda że tego za 41 tysięcy... Ale skoro dostałeś sygnał,że woli cięższy kaliber to idź za tym. Moja uwielbia swojego divera, a wg mnie ma on zdecydowanie więcej charakteru i sexapealu niż grzeczne cartiery, omegi Sevillę czy podobne elegancki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona mówi, że nosiłaby
... Będziemy też mierzyć... :)

 

edyta: teraz zobaczyłem, że to jednak męskie 39mm

Tak się zastanawiałem, dlaczego wcześniej przeglądając damskie takiego modelu nie zauważyłem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą widziałem na lotnisku Chopina w Jubitom za 15400 pln z białą tarczą - wygląda ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na Okęciu są dobre ceny wyprzedażowe zegarków. Bo muszą wszystko wysprzedać, bo zmiana najemnicy ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lecisz?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lecisz?

Po zegarek ;-) dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem, bo stałem przed salonem, więc była szansa się przywitać


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem, bo stałem przed salonem, więc była szansa się przywitać

Odczytałem już za granicą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może następnym razem. Nieśmiało spytam gdzie jesteś na wakacjach?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wakacje - wypad 2 dni do Brux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
    • Przez alex_k
      Sprzedam:
       
      Rolex Explorer II ref. 226570 black dial
       
      Zegarek kupiony przeze mnie w salonie W. Kruk 7/10/2022 roku. Zegarek noszony wyjątkowo sporadycznie, nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu. Nie widzę na nim właściwie śladów użytkowania, ale jeśli są to minimalne - być może ktoś bardziej dokładny przy oględzinach coś znajdzie. W skali forumowej oceniłbym 9/10.  Zdjęcia są nieobrabiane poza usunięciem numeru seryjnego, część zdjęć robiona w 50MP i na zbliżeniu widać trochę pojedynczych drobinek kurzu, na żywo ich nie dostrzegłem. W razie potrzeby podeślę więcej zdjęć na maila.
       
      Odbiór osobisty Śląsk, Małopolska. 
       
      Pełny zestaw z dowodem zakupu, jak na załączonych zdjęciach. 
       
      Cena 46 500  44 500 zł.

















    • Przez KOVVAL
      Cześć. Zegarek nawet mi wygląda na podróbkę. Ale ceny tych zegarków są tak wysokie, że chciałbym mieć sto procent pewności. Zapięcie zegarka jest lekko uszkodzone. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.




    • Przez Lewy91
      Dzień dobry,
       
      Jak w tytule, kupię nowe Pepsi na oyster , może być w stanie Like New. Rozważę również Sprite na oyster. 
    • Przez CebulaNet
      Witam.
       
      Jak mogę wyjąć baterię z zegarka Longines VHP ze zdjęcia? Bateria jest w plastykowym koszyczku i nie wiem jak wyjąć ten koszyczek lub samą baterię z zegarka. Metalowe elementy którymi koszyczek jest przytwierdzony do mechanizmu nie wyglądają mi na śrubki więc odkręcić się ich raczej nie da.
      Pomoże ktoś?
       
      Dodam jedynie, że nie jestem zegarmistrzem więc poprosiłbym o porady jak dla kompletnego laika na poziomie pre-beginner.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.