Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

danek

Sprzedawca na Chrono24 i proces zakupu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Przymierzam się do pierwszego zakupu na Chrono24 i jak to bywa z pierwszym razem, ma obawy :)

Czy ktoś kupował coś u tego sprzedawcy PlusWatch z Włoch ?  - https://www.chrono24.pl/search/index.htm?customerId=14515&dosearch=true 

Wydaje mi się, że wygląda wiarygodnie.

Czy macie jakieś rady co do samej transakcji (np. płatność kartą kred. czy przelewem, waluta ) ?

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nic konkretnego nie wyświetla pod tym linkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kupowania na chrono to nabyłem zegarek z Hiszpanii - był około 1 000 (tak tysiąc złotych) tańszy niż w Polskiej dystrybucji. Nowy z przywieszkami z normalnego sklepu z podbitą gwarancją międzynarodową. Płaciłem normalnie bez PayPal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca wydaje się być wiarygodny.

Ale ze swojej strony powiem o chrono24 jedno - zapomnij o czymś takim, jak ochrona kupującego w przypadku sporu ze sprzedawcą profesjonalnym. Moje doświadczenie w takiej sytuacji jest zwyczajnie bardzo złe. 

Chyba, że sprzedawca daje możliwość płatności przez Paypal (ale na chrono24 z taką płatnością się nie spotkałem). Paypal jest może drogi, ale faktycznie zabezpiecza kupującego. 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można płacić PayPalem na chrono.

Co więcej można można pod PayPala podpiąć kartę i zapłacić na konto powiernicze, czyli mamy potrójne zabezpieczenie.

Od odbioru mamy bodajże 14 dni ma zgłoszenie niezgodności, po tym czasie pieniądze są przelewane na konto sprzedawcy.

Patrząc na komentarze w stylu szkoda że sprzedawca nie powiedział że zegarek będzie za mały na moją rękę, ale pieniądze zostały zwrócone wydaje mi się że jest bezpiecznie i pro kliencko.

Inna sprawa że sprzedawcy z Włoch lubią koloryzować i podkręcać rzeczywistość, ale to bardziej przy używanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Aktualnie koresponduje ze sprzedawcą w sprawie tego zegarka :

https://www.chrono24.pl/longines/heritage-1954-l27474524--2011-40mm-3688--id6920774.htm

i podejście sprzedawcy jest profesjonalne (uzupełnienie dodatkowych zdjęć przybliżających fragment koperty co do którego miałem wątpliwości itp), opinie sprzedawcy też są raczej pozytywne, choć w wątku

https://forums.watchuseek.com/f20/plus-watch-italy-1095060.html

pojawiają się różne komentarze niemniej bez jednoznacznych negatywów. 

Czy Waszym zdaniem warto kupić ten zegarek ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie, nie w tej cenie. Ten zegarek nowy tyle kosztował a ma 7 lat. Można go trafic taniej lub nowszy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, cena katalogowa wynosiła 6820 pln, aktualnie nie jest już produkowany, a lepszych ofert nie znalazłem (to najtańsza na Chrono24, kolejna jest o 10% droższa). Jeśli ktoś miałby konkurencyjną ofertę, to chętnie skorzystam :)

 

Moim zdaniem nie, nie w tej cenie. Ten zegarek nowy tyle kosztował a ma 7 lat. Można go trafic taniej lub nowszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena katalogowa kolego to wynosila ponizej 5000.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena katalogowa kolego to wynosila ponizej 5000.

Chodziło mi w takim razie o "sklepową" - do innych nie mam dostępu, niemniej dziękuję za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę o sklepowej w 2011 roku.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.