Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
timex605

Klub Miłośników Zegarków Chopard

Rekomendowane odpowiedzi

 

On wyjściowo jest na skórze i na innej ale tak go noszę... z wyjątkiem ciepłych klimatów... wtedy wolę NATO

 

A jak na skórce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy to dobry dział :)

Czy ten zegarek jest autentyczny?

Wskazówka niestety odpadła...

 

post-65384-0-55201000-1535813821_thumb.jpg

post-65384-0-05462800-1535813832_thumb.jpg

post-65384-0-67481000-1535813845_thumb.jpg

post-65384-0-21457500-1535813858_thumb.jpg

post-65384-0-81434000-1535813868_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo panowie tutaj przerabiają zegarki od naście lat i takie cuda tutaj trafiają

Do kosza niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak na skórce?

A tak ( lepiej późno niż wcale ;-)

post-55792-0-51965300-1546261976_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu jakieś Chopardy?

post-55792-0-73317400-1551290081_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu jakieś Chopardy?

Ładnie mu na tej skórce.

A tak przy okazji. Na zatoce jest oryginalna guma do Migle Milla. Sam kauczuk bez klamry i zapięcia kosztuje 435$.

https://www.ebay.com/itm/Genuine-Chopard-Mille-Miglia-Tire-Style-Rubber-Band-Strap-23mm-x-22mm-Black-NEW/222344872398?epid=19016326326&hash=item33c4c981ce:g:dPQAAOSw6DtYUB6S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie mu na tej skórce.

A tak przy okazji. Na zatoce jest oryginalna guma do Migle Milla. Sam kauczuk bez klamry i zapięcia kosztuje 435$.

https://www.ebay.com/itm/Genuine-Chopard-Mille-Miglia-Tire-Style-Rubber-Band-Strap-23mm-x-22mm-Black-NEW/222344872398?epid=19016326326&hash=item33c4c981ce:g:dPQAAOSw6DtYUB6S

Dzięki ale dla mnie chrono z motoryzacyjnymi odniesieniami tylko na skórzanym rally :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś.

Namawiają mnie , by zakupić? (odkupić)

 Jakieś uwagi, recenzje , opinie?

 

post-110630-0-99893800-1572977578_thumb.jpg

post-110630-0-52803100-1572977587_thumb.jpg


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo sprawia wrażenie nieco mniejszego, prezentuje się bardzo subtelnie i jakościowo, garniturowiec idealny jeśli ktoś nie chce wydawać pieniędzy na poziomie Patka.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , Chopard L.U.C XPS 1860 stalowy VS Rolex DJ 36mm stalowy . czy to ta sama liga pod względem jakości wykonania ?

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kiedyś wersje 1860 officer ale nie wiem czy to jest to samo o co pytasz. Koperta z białego złota, super slim. Świetny bajer z otwieranym tylnym deklem. Najwyższa jakość wykonania. Generalnie OP36 to proste fajne zegareczki które pod makro mają jednak dziesiątki niedociągnięć których jednak gołym okiem nie widać. Dlatego do tego officera nawet startu by nie miały, nie tak liga wykonania.

Nie zmienia to faktu że Chopard ma dla mnie kobiece konotacje i jakby nie było nie zdecydowałbym się na zakup, doceniam jednak oryginalność i jakość ich zegarmistrzostwa.

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , Chopard L.U.C XPS 1860 stalowy VS Rolex DJ 36mm stalowy . czy to ta sama liga pod względem jakości wykonania ?

Sam porównaj ;-)

Już dla tego złotego mikro wachnika warto

post-55792-0-51285500-1587291324_thumb.jpeg

post-55792-0-41074800-1587291332_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki piękny , że trochę gender nawet (co król demaskuje) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@desmo a co z resztą elementów ? koperta , tarcza..itd , czy jest lepszym zegarkiem - pod względem jakości- od Rolexa Twoim zdaniem ? bo rozumiem że miałeś do czynienia z tymi dwoma markami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie porównania nie mają sensu bo to inne zegarki. DJ nawet na jubilee i z bezelem z białego złota jest nadal dobrze wykonanym zegarkiem „sportowym”. LUC jest zegarkiem eleganckim.

Seria LUC jest doceniana za werk i jakość wykonania i ten zegarek mimo że stalowy jest na to żywym dowodem.

Wybierając garniturowca dla siebie brałem pod uwagę min LUCa ale ostatecznie wybór padł na JLC. Ale decydował rozmiar i ogólna estetyka a nie jakość wykonania bo jest ona porównywalna ( między JLC a Chopard LUC) . Nie przeszkadza mi to jednak nosić na codzień także Rolexy które zwłaszcza w wersji DJ moim zdaniem są bardziej uniwersalnymi EDC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem że Chopard jak i JLC stoją oczko wyżej niż Rolex po d względem jakości wykonania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja bakteryjka. Bardzo go lubie i mimo, ze kilka razy chcialem wystawic go na sprzedaz to zawsze jednak stwierdzam, ze jest za ladny ;)

post-6775-0-36071700-1587368617_thumb.jpeg

Edytowane przez antjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem że Chopard jak i JLC stoją oczko wyżej niż Rolex po d względem jakości wykonania .

Tego nie napisałem. Jeśli chciałbym porównywać te zegarki do Rolexa to robiłbym to w odniesieniu do linii Cellini i wątpię abym znalazł gorszące różnice w wykonaniu koperty czy tarczy. Napisałem wyłącznie, że dla mnie Twoje porównanie jest trudne do wykonania bo zestawiasz sportowy zegarek na bransolecie produkowany masowo od firmy specjalizującej się w tym segmencie z elganckim ultracienkim garniturowcem produkowanym ( przy zachowaniu proporcji ) niszowo przez firmę spcjalizującą się w biżuterii. Dla mnie te zegarki się uzupełniają bo zaliczam je do różnych j kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.