Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marian1976

Rosyjski zegarek Vostok Amfibia Turbina

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy na forum i postanowiłem poprosić forumowiczów o pomoc ,otóż chciałbym zakupić zegarek Vostok Amfibia Turbina werk-2435.29.........niestety informacji na temat tego Rosyjskiego divera jest nie wiele ,a praktycznie wcale,wiec moze tutaj ktos doradzi czy kupic bądz tez wybrać cos innego.......500_500_productGfx_ddc13432888aba658e2c2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy na forum i postanowiłem poprosić forumowiczów o pomoc ,otóż chciałbym zakupić zegarek Vostok Amfibia Turbina werk-2435.29.........niestety informacji na temat tego Rosyjskiego divera jest nie wiele ,a praktycznie wcale,wiec moze tutaj ktos doradzi czy kupic bądz tez wybrać cos innego.......500_500_productGfx_ddc13432888aba658e2c2

A jaka kwota wchodzi w grę ? Ile kosztowała by cię ta Amfibia ?

Mówimy o aktualnej kwocie 11500 rub ( 750 pln ) ?

Jeśli tak, to zegarek jest faktycznie bardzo oryginalny, szczególnie cyferblat którego wygląd się zmienia w zależności od kąta padania światła.

Wygląd brutalny, wykonanie super, bransoletka bardzo dobra. Jeśli estetycznie dana stylistyka ci odpowiada i nie jesteś fanem Seiko ani Orienta to jest to bardzo ciekawa alternatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka kwota wchodzi w grę ? Ile kosztowała by cię ta Amfibia ?

Mówimy o aktualnej kwocie 11500 rub ( 750 pln ) ?

Jeśli tak, to zegarek jest faktycznie bardzo oryginalny, szczególnie cyferblat którego wygląd się zmienia w zależności od kąta padania światła.

Wygląd brutalny, wykonanie super, bransoletka bardzo dobra. Jeśli estetycznie dana stylistyka ci odpowiada i nie jesteś fanem Seiko ani Orienta to jest to bardzo ciekawa alternatywa.

kwota około 900 zł,i rzeczywisie oryginalny wyglad,...na temat starszych amfibii jest sporo opini od tych pozytywnych po te mniej pozytywne....i jestem ciekawy jak bedzie sie spisywał własnie ten model,choc brałem pod uwage takze seiko czy citizena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwota około 900 zł,i rzeczywisie oryginalny wyglad,...na temat starszych amfibii jest sporo opini od tych pozytywnych po te mniej pozytywne....i jestem ciekawy jak bedzie sie spisywał własnie ten model,choc brałem pod uwage takze seiko czy citizena

Aktualna cena to max 750 pln. Do kupienia w Rosji za te pieniądze. 

To nie jest standardowa Amfibia - inny mechanizm, inne szkiełko, inna bransoleta, inny cyferblat, inna dokładność wykonania. Nie można jej porównywać do Amfibii Classic.

To jest dość droga rosyjska Amfibia jednakże moim skromnym zdaniem, warta tych 750 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi sie tak wydaje ze drozsze modele wiec lepsze wykonanie.


Aktualna cena to max 750 pln. Do kupienia w Rosji za te pieniądze. 

To nie jest standardowa Amfibia - inny mechanizm, inne szkiełko, inna bransoleta, inny cyferblat, inna dokładność wykonania. Nie można jej porównywać do Amfibii Classic.

To jest dość droga rosyjska Amfibia jednakże moim skromnym zdaniem, warta tych 750 pln.


też mi sie tak wydaje ze drozsze modele wiec lepsze wykonanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi sie tak wydaje ze drozsze modele wiec lepsze wykonanie.

 

też mi sie tak wydaje ze drozsze modele wiec lepsze wykonanie

Jeśli zdecydowany jesteś na zakup, kupuj na komandirskie.com - jest najtaniej !

Poza tym, na ostatni zakup czekałem tylko 17 dni !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro kolega pisze ze strona godna polecenia ....tylko martwi mnie czas dostawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydowany jesteś na zakup, kupuj na komandirskie.com - jest najtaniej !

Poza tym, na ostatni zakup czekałem tylko 17 dni !

a jeszcze mam pytanie odnosnie płatnosci za wysyłke ile w rzeczywistosci by mnie to wyniosło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam pytanie odnosnie płatnosci za wysyłke ile w rzeczywistosci by mnie to wyniosło?

Cena na stronie zawiera już koszt wysyłki.

https://komandirskie.com/catalog/amfibiya/turbina/chasy_amfibiya_turbina_230700/

Jeśli to ten wariant, który cię interesuje to do zapłacenia jest 10 718 rub.

Koszt w pln oczywiście według kursu twojego banku na dzień księgowania ( polecam Revolut - będzie najtaniej, na dziś to jakieś 660 pln ).

A 17 - 21 dni dostawy jak na rosyjskie warunki to bardzo krótki czas. Z Meranom czekałem 46 dni !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na stronie zawiera już koszt wysyłki.

https://komandirskie.com/catalog/amfibiya/turbina/chasy_amfibiya_turbina_230700/

Jeśli to ten wariant, który cię interesuje to do zapłacenia jest 10 718 rub.

Koszt w pln oczywiście według kursu twojego banku na dzień księgowania ( polecam Revolut - będzie najtaniej, na dziś to jakieś 660 pln ).

A 17 - 21 dni dostawy jak na rosyjskie warunki to bardzo krótki czas. Z Meranom czekałem 46 dni !!!

dzieki wielkie....na dniach zamowie,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny, nieopatrzony zegarek, niewiele się ich widuje... pochwal się jak kupisz, zwłaszcza jestem ciekaw jak się ta bransoleta widzi i sprawuje.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem napisac ,ze jak kupie to sie pochwale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny, nieopatrzony zegarek, niewiele się ich widuje... pochwal się jak kupisz, zwłaszcza jestem ciekaw jak się ta bransoleta widzi i sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oryginalny, nieopatrzony zegarek, niewiele się ich widuje... pochwal się jak kupisz, zwłaszcza jestem ciekaw jak się ta bransoleta widzi i sprawuje.

 

 

Oryginalny, nieopatrzony zegarek, niewiele się ich widuje... pochwal się jak kupisz, zwłaszcza jestem ciekaw jak się ta bransoleta widzi i sprawuje.

 

jak mówiłem .....kupiłem wiec musze sie pochwalic......post-105489-0-28586800-1533401954_thumb.jpgpost-105489-0-95775600-1533401992_thumb.jpgpost-105489-0-67677900-1533402006_thumb.jpg

 

mam go dwa dni i muszę powiedziec ze zaskoczył mnie pod kazdym wzgledem  pozytywnie oczywiscie,a do tego Rosyjski cud techniki chodzi punktualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ja mam coś z przeglądarką? Już dwa posty z cytatem a bez treści? OCB? 

 

EDIT:

 

Ok, wszedłem z Edga zamiast z Chrome i widzę zdjęcia pod ostatnim. :) Fajny, nosiłbym.  :wub:  Ja choruję obecnie na taki...

 

4afa8077bc4a2ead77a4a00d8fa4d451.jpg

... ale trochę drogo mi się widzi.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@4palce Masz coś z przeglądarką, po cytatach są 3 fotki.

 

@marian, czym jest to białoczerwone okienko? Czujnik Twoich mniej lub bardziej lewicowych poglądów?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może zbyt restrykcyjna polityka uBlocka;) Ale rzadko wycina coś przydatnego.

Ten wskaźnik to dzień-noc.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@4palce Masz coś z przeglądarką, po cytatach są 3 fotki.

 

@marian, czym jest to białoczerwone okienko? Czujnik Twoich mniej lub bardziej lewicowych poglądów?  ;)

To wskaźnik dzień / noc

chyba się powtórzyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ja mam coś z przeglądarką? Już dwa posty z cytatem a bez treści? OCB? 

 

EDIT:

 

Ok, wszedłem z Edga zamiast z Chrome i widzę zdjęcia pod ostatnim. :) Fajny, nosiłbym.  :wub:  Ja choruję obecnie na taki...

 

 

... ale trochę drogo mi się widzi.

tak Amfibia Scuba jest naprawde spoko...ogólnie jakosciowo naprawde warte tej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.