Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

niktnikt

Seiko SGG713p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zakupiłem na CW zegarek kwarcowy Seiko SGG713P. 

Zegarek jest wyposażony w okienko daty z nazwą dnia (po angielsku i po arabsku) i nr dnia miesiąca.

O ile dobrze zrozumiałem instrukcję to zmiany czasu (daty?) nie należy dokonywać pomiędzy 9 pm a 4 am (nie doczytałem i próbowałem ustawić wczoraj koło 23), a żeby ustawić datę należy wybrać datę z dnia wczorajszego, a następnie "kręcić" wskazówkami dopóki nie pojawi się właściwa data a więc Niedziela 15 lipca w tym przypadku.

 

Zegarek ustawiłem około godz. 13.00 dzisiaj no i po dwóch godzinach "15" jest na swoim miejscu natomiast w miejsce "SUN" już suną arabskie "robaczki".

 

Co może być przyczyną? Witamy u zegarmistrza?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kolejność to pojawiaja sie arabskie a potem angielskie.To sie dzieje w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że ustawiłem zegarek ok. 13.00, a już o 15.00 pojawiła się nazwa dnia arabska. Było "SUN" jest "po arabsku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ci się wydaje to nie 13 a 1 w nocy a 15 to 3 w nocy.Prawidłowo czekaj na zmiane na angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że teraz w okienku mam arabski poniedziałek i ok. 0.00 wskoczy MON 16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli do tej pory nie masz zmiany to spokojnie możesz ją zmienić ręcznie.Pokręć koronką i zmień dzień tygodnia na taki jaki jest obecnie,ale pamiętaj o tym ,że pierwsze pojawienie sie dnia tygodnia jest w nocy.Powinieneś przejść 12 dwa razy aby była godzina popołudniowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.