Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
robmir

SORAG fabrication suisse - identyfikacja

Recommended Posts

Witam

Może tym razem się uda ;)

Proszę o pomoc w identyfikacji starego zegarka SORAG (wujek Google ponownie nie chce pomóc).

Z góry dziękuję

pozdrowienia - Robert

post-105030-0-09241500-1531912903_thumb.jpg

post-105030-0-30479300-1531912911_thumb.jpg

post-105030-0-74997800-1531912926_thumb.jpg

post-105030-0-10245900-1531912939_thumb.jpg

Dzięki ale za dużo to tego nie ma :(

Pozdro - Robert

Przynajmniej wiem na pewno że jest powojenny - jeszcze raz dzięki

Robert

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Chou
      Witam, na sprzedaż ląduje kolekcjonerska gratka, diver od Casio, model MD-502 w stanie kolekcjonerskim jak na foto.
      Zegarek jest całkowicie sprawny, kupiłem jako po przeglądzie zegarmistrzowskim, jednak zweryfikować tego nie mogę, jednak chód, zmiany daty i kondycja organoleptycznie są perfekt.
      Stan zegarka oceniam na 7-8/10 w skali forumowej, jednak biorąc pod uwagę jego wiek, daję 9/10 (kiedyś znalazłem info o latach 80-tych, jednak nie pamiętam gdzie, a teraz brak czasu na szperanie- zachęcam do tego na własną rękę).
      Pasek zegarka nowożytni, praktycznie nowy, jakości nie ocenię, bo takiego jeszcze nie miałem, ale jest wygodny. Bezel obrotowy, klikany, idzie z odpowiednim według mnie oporem, choć kropelka smaru by myślę nie zaszkodziła, koronka niezakręcana, wygodna przy noszeniu i ustawianiu godziny czy daty.

Cena uważam jest mocno okazyjna biorąc pod uwagę stan, rzadkość i gwałtownie rosnące ceny, zapewne za rok/dwa cena może być podwójna, natomiast u mnie leży w szufladzie, a zbieram tylko zegarki, które noszę regularnie.

Cena:  460 zł

Wysyłka:  15 zł paczkomat/dpd lub odbiór w Gdańsku.
      Zachęcam do kontaktu, pozdrawiam.

• By KubaNow
      Witam,

posiadam zegarek Seiko 5 6309-5220 "Snow".

Zegarek jest w dość słabym stanie, ma uszkodzone szkiełko (które prawdopodobnie rozleci się na kawałki przy próbie wyjęcia), mechanizm wymaga serwisu (wydaje chrzęst przy poruszaniu) oraz tarcza ma wyłamane wewnętrzne nóżki przez co cała tarcza rusza się wewnątrz zegarka.
      Zegarek mimo tych wad nadal działa.

Tyle udało mi się ustalić po wizycie u zegarmistrza. Dostęp do części dla tego konkretnego modelu jest bardzo ograniczony. 
      I tu mam pytanie do Was czy natknął się ktoś na części do  tego zegarka? 

• By Stachu2400
      Szukam zegarmistrza ,który podjąłby się naprawy Omegi Seamaster 600, mechanizm chodzi ale wałek jest przekorodowany (i skorodowany z pół beczką) i nie ma koronki, przydałoby się też lekkie spa ile mniej więcej by to kosztowało ?

• By Wojtys
      Witam serdecznie drogich zegarkowiczów. Ostatnio nabyłem taki oto Orient. Powiem szczerze na pierwszy rzut oka wydawał mi się w porządku , a dopiero później zauważyłem na tarczy dwie kropki koloru miedzi. Moją uwagę przykuły także ( najprawdopodobniej ) japońskie napisy na datowniku i cyfry przy dniach tygodnia przy angielskich skrótach. Zegarek na pewno automatyczny, jednak nie zaglądałem do środka. Za jakąkolwiek pomoc lub informację bardzo dziękuję.

• By Hos57
      Werk 15 kamieniowi, 2 dekle, wewnątrz Dekiel medalowy. 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.