Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Silarox

Zegarek sportowy - który wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha. Ale poważnie, od kiedy kupiłem fenixa nie zdejmuję go. Wcześniej miałem jako sportowy zegarek polara M400, ten był ze mną tylko do treningów, po treningach zdejmowałem go w wkładałem Sumo czy też Monstera. Fenix ich wygryzł. Tylko że to jest drogi zegarek i chyba poza możliwościami kolegi zakładającego ten temat. Osobiście mogę poradzić, zamiast byle co wykorzystaj telefon i aplikacje do niego. Też obliczą, zmierzą i pomogą.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście co kto lubi. Najważniejsze ze Tobie pasuje.

U mnie jednak do treningu model IM a potem zmiana.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a z tych 2 co podałem na wstępie to który? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a z tych 2 co podałem na wstępie to który? 

No ale co chcesz osiągnąć mając ten zegarek? czego szukasz w nim? Napisałeś, że w sumie potrzebujesz mocnego sprzętu, a oglądasz gadżety najniższych lotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mocnego a dokładnego, jeżeli faktycznie w tych też tak jak i w droższych czujnik by zakłamywał to nie ma sensu płacić więcej. Więc jakościowo może który lepszy - popływam w obydwu w jakimś jeziorze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, podepnę się pod temat.

 

Problem: kupno "zegarka" sportowego dla kolegi jako prezent. Człowiek w średnim wieku, który "nie chcem ale muszem" zaczyna bardziej aktywny rozdział w życiu: na początek spacery, marsze, rower delikatnie. Nie wchodząc za bardzo w kulisy po wstępnym rozpoznaniu do zakupu kwalifikują się:

Garmin VIVOACTIVE 3

Garmin FORERUNNER 735XT

 

Możecie doradzić?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, podepnę się pod temat.

 

Problem: kupno "zegarka" sportowego dla kolegi jako prezent. Człowiek w średnim wieku, który "nie chcem ale muszem" zaczyna bardziej aktywny rozdział w życiu: na początek spacery, marsze, rower delikatnie. Nie wchodząc za bardzo w kulisy po wstępnym rozpoznaniu do zakupu kwalifikują się:

Garmin VIVOACTIVE 3

Garmin FORERUNNER 735XT

 

Możecie doradzić?? :)

 

Jaki budżet konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.