Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Tourbillon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość The Lord

Zgadzam się z Tobą, ale niestety to nie działa w przypadku tego portalu.

Widziałeś kiedyś merytoryczną odpowiedź z tamtej strony?

 

Milczenie, albo obrażanie innych.

Dlatego wskazywanie nieścisłości nie miało tam sensu.

Czasami dziękują za tzw. czujność.

 

Tomek, to co innego, ale nie było wiadomo, że tekst jest jego autorstwa.

Zgadzam się z Tobą, też Tomka cenię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze.

Nie wiem komu ma się przysłużyć taka dyskusja.

Szkoda tej zawiści jednych do drugich.

Osobne portale, osobne wystawy, sami siebie zjadacie.

Zaglądam tu ale jak to czytam to przypomina mi się dlaczego tak rzadko.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie biorę udziału w tego typu dyskusjach i nie odpowiadam na zaczepki.

 

Nie przypominam sobie też bym komentował artykuły ZiP. Nie mam nic przeciwko innym portalom branżowym (dobrze, że są), ale szczerze mówiąc negatywna i często zaczepno-agresywna postawa Władka mi się nie podoba. I dziwię się, że moderatorzy nic z tym nie robią. Przez to dyskusja zamiast być merytoryczna, przypomina tę polityczną, co według mnie zniechęca pozostałych forumowiczów.


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie... 

 

Pozdrawiam... i życzę jednak mniej demencji,...

 

Taka sobie składana dla.... rozluźnienia atmosfery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Nie mam nic przeciwko innym portalom branżowym (dobrze, że są), ale szczerze mówiąc negatywna i często zaczepno-agresywna postawa Władka mi się nie podoba.

Tomek,

jednak czasem warto uderzyć się we własną klatę, bo na przykład wprowadzanie czytelników w błąd nie jest w porządku. Redakcja Chronos24 odnosi się sporadycznie do mechanizmów zegarków, ale gdy już bierzecie się za opis, to ostatnio co artykuł, to wtopa. Zegarmistrzostwo jest na tyle precyzyjnym tematem, że warto dobrze przemyśleć treść, którą ma się do przekazania. Ja od jakiegoś czasu bardzo starannie dobieram sformułowania i nie stosuję skrótów myślowych, żeby merytorycznie wszystko było nienaganne. Tobie też to polecam. Nie bez znaczenia jest fakt, że współpracuje z Wami Tomek Jakubas. Może warto przed publikacją poprosić Tomka o weryfikację tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem za siebie. Nie cytuj mi proszę Łukasza, bo to manipulacja.

 

Wydaje się, że chamskie odzywki tego gościa to norma, a jako, że pracuje w Twojej redakcji, to  musisz za nie odpowiadać.

Próbując odcinać się od niego, przyzwalasz na takie jego zachowanie. Czy to jest zamierzone działanie?

 

Co do tekstów.

 

Jeśli poprzez zajawki na forum zachęcacie do czytania publikowanych na Waszym portalu treści, to trzeba zdawać sobie sprawę, że głupoty techniczne, czy błędy językowe zostaną Wam wytknięte.

Sam się wstrzymuję, ale... są jakieś granice.

 

Błędy po prostu trzeba poprawić, warto podziękować i... tyle. Nie ma więcej problemu.

Chamskie odzywki niczego nie zmieniają, a Twoja głowa w piasek to "strusiowe" zachowanie.

 

Klub poprzez forum realizuje swoje przesłanie edukacyjne i na poprawność merytoryczną musi byś zwracana uwaga.

 

pozdrawiam,

Władysław Meller

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie biorę udziału w tego typu dyskusjach i nie odpowiadam na zaczepki.

 

Nie przypominam sobie też bym komentował artykuły ZiP. Nie mam nic przeciwko innym portalom branżowym (dobrze, że są), ale szczerze mówiąc negatywna i często zaczepno-agresywna postawa Władka mi się nie podoba. I dziwię się, że moderatorzy nic z tym nie robią. Przez to dyskusja zamiast być merytoryczna, przypomina tę polityczną, co według mnie zniechęca pozostałych forumowiczów.

 

Proszę Ciebie Tomku oraz wszystkich Klubowiczów nie łączyć osoby Władka i Jego wypowiedzi z ZiP.

Władek przecież wypowiada się jako "Władysław Meller" i to są Jego prywatne wypowiedzi.

Władek od jakiegoś czasu nie jest członkiem redakcji ZIP.

 

Za ZIP odpowiadam wyłącznie ja.

 

pozdrawiam serdecznie

Maciej Kopyto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Proszę Ciebie Tomku oraz wszystkich Klubowiczów nie łączyć osoby Władka i Jego wypowiedzi z ZiP.

Władek przecież wypowiada się jako "Władysław Meller" i to są Jego prywatne wypowiedzi.

Władek od jakiegoś czasu nie jest członkiem redakcji ZIP.

 

Strona portalu Zegarki i Pasja przeczy temu, co napisałeś.

 

https://zegarkiipasja.pl/o-nas

 

Władek jest w składzie redakcji opisany jako "Konsultant portalu i wydawnictwa w zakresie zegarmistrzostwa". Korzystasz więc z wiedzy Władka, a jednocześnie na forum się odcinasz. Negatywnie odbieram Twój wpis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Strona portalu Zegarki i Pasja przeczy temu, co napisałeś.

 

https://zegarkiipasja.pl/o-nas

 

Władek jest w składzie redakcji opisany jako "Konsultant portalu i wydawnictwa w zakresie zegarmistrzostwa". Korzystasz więc z wiedzy Władka, a jednocześnie na forum się odcinasz. Negatywnie odbieram Twój wpis.

 

Władek był Naczelnym i członkiem redakcji przed bardzo długi czas, ale nie pełni już tej roli oraz nie jest redaktorem. Doceniam Jego ogromną wiedzę oraz zaangażowanie, dlatego bardzo się cieszę, że zgodził się przyjąć właśnie funkcję Konsultanta i wspiera ZIP w zakresie merytorycznym. Ja nie odcinam się od Władka, tylko wyraźnie chcę podkreślić - bardzo wyraźnie - że jak Władek wypowiada się w jakimś temacie na forum i zamieszcza odpowiedzi ze swojego prywatnego konta, to takie wypowiedzi powinny być traktowane jako Jego prywatne wypowiedzi.

 

Uważam, że to wymaga podkreślenia i dlatego zdecydowałem się napisać powyższego posta, bo to już nie pierwsza taka sytuacja, że ważną merytoryczną rozmowę, którą zapoczątkował Władek, sprowadza się w jakimś momencie do "portalowych zaczepek", przez co de facto odwraca się uwagę od tego, co najważniejsze - czyli eliminowania błędów i dbania o prawidłowy przekaz informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władek był Naczelnym i członkiem redakcji przed bardzo długi czas, ale nie pełni już tej roli oraz nie jest redaktorem. Doceniam Jego ogromną wiedzę oraz zaangażowanie, dlatego bardzo się cieszę, że zgodził się przyjąć właśnie funkcję Konsultanta i wspiera ZIP w zakresie merytorycznym. Ja nie odcinam się od Władka, tylko wyraźnie chcę podkreślić - bardzo wyraźnie - że jak Władek wypowiada się w jakimś temacie na forum i zamieszcza odpowiedzi ze swojego prywatnego konta, to takie wypowiedzi powinny być traktowane jako Jego prywatne wypowiedzi.

 

Uważam, że to wymaga podkreślenia i dlatego zdecydowałem się napisać powyższego posta, bo to już nie pierwsza taka sytuacja, że ważną merytoryczną rozmowę, którą zapoczątkował Władek, sprowadza się w jakimś momencie do "portalowych zaczepek", przez co de facto odwraca się uwagę od tego, co najważniejsze - czyli eliminowania błędów i dbania o prawidłowy przekaz informacji.

 

Jak w piaskownicy, przykro się na to patrzy.

 

a jakby ktoś postronny napisał teraz cyt.

 

Wydaje się, że chamskie odzywki tego gościa (tu Wstawiamy W. Meller) to norma, a jako, że pracuje (jest konsultantem) w Twojej redakcji, to  musisz za nie odpowiadać.

Próbując odcinać się od niego, przyzwalasz na takie jego zachowanie. Czy to jest zamierzone działanie?

 

tak więc widać że obie strony swoją postawą nie zachęcają do czytania obu portali.

 

powyższym przykładem chciałem tylko zauważyć, że poziom wypowiedz oby stron jest niski. ubolewam nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w piaskownicy, przykro się na to patrzy.

 

a jakby ktoś postronny napisał teraz cyt.

 

Wydaje się, że chamskie odzywki tego gościa (tu Wstawiamy W. Meller) to norma, a jako, że pracuje (jest konsultantem) w Twojej redakcji, to  musisz za nie odpowiadać.

Próbując odcinać się od niego, przyzwalasz na takie jego zachowanie. Czy to jest zamierzone działanie?

 

tak więc widać że obie strony swoją postawą nie zachęcają do czytania obu portali.

 

powyższym przykładem chciałem tylko zauważyć, że poziom wypowiedz oby stron jest niski. ubolewam nad tym.

 

Sugerujesz mi chamsie odzywki, więc proszę je wskazać!

 

Ja nie zarzucam nikomu demencji, czy że "jest chamem", tylko, że po chamsku się wyraża.

 

Tobie mógłbym zarzucić, że nieuważnie czytasz (a nie napiszę, żeś analfabetą, bo to byłoby obraźliwe).

 

Nie będę tolerował merytorycznych, zegarkowych głupot promowanych na forum Klubu.

- jeśli je zauważam

Klubu, którego jestem współzałożycielem!

Wypowiadam się za siebie, tylko za siebie!

 

pozdrawiam,

Władysław Meller

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni mój wpis w tym temacie.

napisałem że nie podoba mi się poziom wypowiedzi i to obu stron

 

...nie napiszę że jesteś analfabetą.... ale napiszę, że nie napiszę, aby wszystko było jasne.

itd. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się robić gorąco. Pora schłodzić atmosferę czyli koniec dalszej dyskusji w tym tonie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.