Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
lolek004

Oryginalny ?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.07.2018 o 17:53, tarant napisał:

Ja nie odradzam. Niebanalna stylistyka, powszechnie znana marka. Kupuj.

 

okrucieństwo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, w dużym skrócie, żeby podsumować bardziej lub mniej serio udzielone odpowiedzi:

- Emporio Armani, Diesel, Michael Kors itd są firmami produkującymi całkiem niezłe ciuchy. Natomiast zegarki z ich logo to zazwyczaj dość podłej jakości produkt chiński z nałożonym logo wcześniej wymienionych firm tylko po to, żeby za coś, co normalnie kosztuje kilka $$ pobrać od kilkuset, do czasem kilku tysięcy $$$

- tak jak koledzy też wspomnieli w założonym przez Ciebie budżecie poszukaj czegoś firm, które zajmują się produkcją zegarków, nie ciuchów (choć czasem od firm ciuchowych zamawiają produkty ze swoim logo ;)): Lorus, Orient, Seiko, Citizen itd.

Pozdro


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał:

Kolego, w dużym skrócie, żeby podsumować bardziej lub mniej serio udzielone odpowiedzi:

- Emporio Armani, Diesel, Michael Kors itd są firmami produkującymi całkiem niezłe ciuchy. Natomiast zegarki z ich logo to zazwyczaj dość podłej jakości produkt chiński z nałożonym logo wcześniej wymienionych firm tylko po to, żeby za coś, co normalnie kosztuje kilka $$ pobrać od kilkuset, do czasem kilku tysięcy $$$

- tak jak koledzy też wspomnieli w założonym przez Ciebie budżecie poszukaj czegoś firm, które zajmują się produkcją zegarków, nie ciuchów (choć czasem od firm ciuchowych zamawiają produkty ze swoim logo ;)): Lorus, Orient, Seiko, Citizen itd.

Pozdro

Myślę że kolega który napisał ten post 2 lata temu i od tamtej pory nic więcej ucieszy się z Twojego rzeczowego opisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Boniek88 napisał:

Myślę że kolega który napisał ten post 2 lata temu i od tamtej pory nic więcej ucieszy się z Twojego rzeczowego opisu?

Hehe, nie zwróciłem uwagi, należy się zatem w nagrodę szpadel za odkopanie tematu :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej niż złoty szpadel...

87429600_3005899219450012_5976496736695222272_n.thumb.jpg.4c4d858a271231e9aa55a40e336f3e6b.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko szukałem informacji o markach modowych i tak Calvin Klein należy do Swatch group Ltd. Więc jakąś jakość teoretycznie powinien sobą prezentować Emporio Armani to fossil o ile dobrze znalazłem informację. Więc nie wszystkie modowe zegarki to kupa ale Armani z fosillem super jakością nie grzeszą :) jeżeli się mylę, proszę o wyprowadzenie mnie z błędu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie zostałem oszukany u nich, ale mój sąsiad zza lasu ( dokładnie, bo mieszka za lasem) kupił sobie u nich a raczej chciał od nich czasomierz i czekał i czekał i czekał i się doczekał..... naprawde bardzo długo szła paczka i to było przed Covid 19 bo rok temu, z doświadczenia nieosobistego odradzam również..... ps. zegarek dostał zgodny z opisem.... ale chyba szybciej przyszedł by z Czajna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."podła jakość", "tandetna wydmuszka", "tani lans" - wstyd nosić. Jak dla mnie kilku snobów i 2kg pseudo wtajemniczonej baraniny powtarza bez zastanowienia utarte slogany. Dzisiaj zmieniałem pasek, więc spytam, co jest temu misiu? Kwarc, stalowa koperta, tarcza haliotis, wskazówki centrują, indeksy OK, zegarek ma 11 lat.

Zapamiętajcie Chłopcy: żart ma być śmieszny dla opowiadającego, wstydem jest lans (tani, drogi - bez znaczenia), a zegarek ma się podobać właścicielowi.

bez nazwy.png

IMG_3899.jpg

IMG_3898.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kwestia płacenia za markę dociągnięta do ściany. Tani (produkcyjnie) zegarek anonimowego chińskiego producenta, który jako czasomierz nie wyróżnia się niczym, z przyłożoną marką z branży odzieżowej. Koncepcyjnie niczym nie różni się od zegarka no name z marką powiedzmy Legia Warszawa. Oczywiście niewykluczone, ze w ciągu lat, o ile utrzyma się moda na wysokiej klasy zegarki mechaniczne, Armani zacznie samodzielnie produkować zegarki i nawet coś tam włoży od siebie. Tak jak kiedyś marki jubilerskie, które też nie produkowały brandowanych przez siebie maszyn (Cartier?). Ale już na przykład Tiffany's nie utrzymał wysokiego standardu: kiedyś produkował dla nich Rolex, Patek itp., obecnie ich zegarki są tańsze i niepewnego pochodzenia. Czyli kierunek odwrotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tani (produkcyjnie) zegarek anonimowego chińskiego producenta, który jako czasomierz nie wyróżnia się niczym, z przyłożoną marką z branży odzieżowej" - fakt, tylko czym się ma wyróżniać (w kontekście czasomierzy) kwarcowy zegarek sprzedawany za plus minus 1000zł? W sumie, można by dodać ze trzy centralnie mocowane wskazówki :)

"Koncepcyjnie niczym nie różni się od zegarka no name z marką powiedzmy Legia Warszawa" - nie widziałem no name pod marką powiedzmy Legia Warszawa, ale mam okazję widzieć zegarek ze zdjęć, a ten jakby nie było wyróżnia się materiałem z którego wykonana jest tarczą, kształtem i rozmiarem koperty stalowej i ładnie dobranymi wskazówkami - tylko tyle i aż tyle.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się zapytam Autora wątku, mianowicie czy kupił tego armaniego ??????/ jezeli tak to jak mu się nosi, czy działa, czy jest zadowolony... zegarek jest na moim nadgarstku i to ja decyduje co na nim bedzie i z jakiej firmy, to jest wyłącznie mój suwerenny wybór i ja decyduję co kupuje, na działce mam BMW X5 2017 rok, Audi A6 2013 i Mercedesa W124 z 1985 roku a więc 35 lat i do pracy jadę tym czym mi się akurat danego dnia chce i nie wazne że Merc stary ale ja go lubię i nim jeżdżę, tak samo z czasomierzami zakładam co chcę, a to że Armani to marka modowa to nikomu nie powinien przeszkadzać mój wybór ( choć nie mam takiego zegarka :) )  więc kupujcie i noście co Wam sie podoba a nie innym...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, KobyS0 napisał:

na działce mam BMW X5 2017 rok, Audi A6 2013 i Mercedesa W124 z 1985 roku

Z tych trzech to akurat mercem wolałbym jeździć ?

 

Trochę złe porównanie:

Kupiłbyś samochód Adidasa (produkcja w chinach)? 

No ale to nie zmienia faktu, że każdy nosi to, co lubi, ale jak ktoś pyta o coś na forum zegarkowym, to każdy się stara doradzić jednak coś lepszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego najczęściej wsiadam w Merca :)

 

wracając, to chodziło mi o to, ze każdy kupuje co chce, jak Koledze podoba się Emporio to niech sobie kupi i sie cieszy, z tego co pamietam, to pytał wylacznie o autentyczność zegarka a nie czy są jakies lepsze w tej cenie :) a tu wkradł się wątek, że to beznadziejny czasomierz, podoba sie jemu i tyle, jednak na forum musiał sie znaleźc ktoś kto podeptał jego marzenia i jak On sie taraz czuje, brudny, zeszmacony, zbesztany, zabraliście Jemu cel życia, może zbierał na zegarek pół roku a tu masz babo placek, jeden z drugim się wypowiedzieli i ciekawe kto teraz bedzie płacił za wizyty u psychoterapeuty .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KobyS0 napisał:

a ja się zapytam Autora wątku, mianowicie czy kupił tego armaniego ??????/ jezeli tak to jak mu się nosi, czy działa, czy jest zadowolony... zegarek jest na moim nadgarstku i to ja decyduje co na nim bedzie i z jakiej firmy, to jest wyłącznie mój suwerenny wybór i ja decyduję co kupuje, na działce mam BMW X5 2017 rok, Audi A6 2013 i Mercedesa W124 z 1985 roku a więc 35 lat i do pracy jadę tym czym mi się akurat danego dnia chce i nie wazne że Merc stary ale ja go lubię i nim jeżdżę, tak samo z czasomierzami zakładam co chcę, a to że Armani to marka modowa to nikomu nie powinien przeszkadzać mój wybór ( choć nie mam takiego zegarka :) )  więc kupujcie i noście co Wam sie podoba a nie innym...........

Wszystkie trzy są tak samo zadbane - znaczy się, serwisowane i garażowane? ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

:) Audi stoi pod chmurką a reszta w garażu :) 

 

ale moje zegarki wszystkie za szkiełkiem :)

Edytowane przez KobyS0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.