Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Baranmc

Breitling Avenger vs Heuer 01

Recommended Posts

Panowie zwracam się do was jako fachowców, specjalistów w tej dziedzinie :-) .Wielki krokami zbliżam się do kupna któregoś z wymienionych zegarków, podpowiedzcie co według was jest trafniejszym wyborem, co z serwisem obu zegarków i ogólnie wasze plusy i minusy. Z racji że większość czasu zegarek będzie zdobił strój koszulowo, sportowo casual owy moje wybory to ;(fotki wykorzystane z www ).

1. Breitling Avenger II Chronograph Czarny/Stal Ø43 mm ref. A1338111.BC33.170A

2. TAG HEUER CARRERA HEUER-01 43MM CAR201V.BA0766

post-98489-0-36350400-1532370781_thumb.jpg

post-98489-0-81148300-1532370841_thumb.jpg

Edited by Baranmc

Z dwóch zaprezentowanych , glos na Breitlinga .

Jak dla mnie Tag przekombinowany .

Deus Dona Me Vi

Czytałem na WUS, że podobno TAG ma się z niego niebawem wycofać na rzecz własnego mechanizmu. Za kilka może być znacznie bardziej problematyczny w serwisie niż Breitling.

Oba świetnie będą wyglądały na oryginalnych gumach, ale na skórze IMHO już tylko Breitling.

Breitling ma stare logo na tarczy - ta referencja to aktualny model?

TAG w tym wydaniu ma fajny efekt "wow", ale jego tarcza ma bardzo słabą czytelność. Pojedź na przymiarki, a przekonasz się, że odczyt daty i godziny nie jest taki oczywisty przy krótkim zerknięciu na tarczę.

Jeśli TAGa zastąpiłbyś modelem CAR201Z 43mm to wtedy sam bym miał dylemat, ale w tej sytuacji wybrałbym Breitlinga.

Wszystkie modele są dobrze dostępne w sklepach, więc koniecznie udaj się na przymiarkę.

To ciekawa informacja na temat tego mechanizmu.

Ten Avenger ma stare logo bo właśnie o nie mi chodzi, jest bardziej klasyczne.

Heuer 01 faktycznie robi WOW ale tak jak piszesz jest strasznie nie czytelny co do Breitlinga akurat nie znalazłem w okolicy konkretnie chrono , oglądałem zwykłego GMT i tak jakoś nie zaiskrzyło ........... może na czarnej skórce.......   CAR201Z 43mm  też mierzyłem jak i tego 01 i o dziwo 01 zrobił na  mnie większe wrażenie.

Breitling. Szczególnie ze starym logo ;) 

"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Jako  że miałem oba - tag ma lepiej jakby wykonaną bransoletę, cały ma wiele kątów, załamań, krawędzi. Breitling jak to breitling błyszczy się. Ja wolę breitlinga i ma u mnie "dożywocie" ;)

Formula jest kiepskiej jakości, to taki lonżin, nawet oris lepiej robi swoje zegarki.

Sytuacja się lekko wyklarowała :-)   dziś odbieram TAGa  , ciut inny model, Brajtek  fajny ale jakoś nie zaiskrzyło na tyle aby go nabyć drogą kupna, może jako kolejny w kolekcji pojawi się Avenger GMT na czarnej skórze. Choć jak wiadomo ze facet to czasem bardziej nie zdecydowany niż baba w ciąży :-)

będzie Pan zadowolony. A Avengera polecam - ten zegarek ma u mnie jak to kolega napisał "dożywocie" ;).

"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

będzie Pan zadowolony. A Avengera polecam - ten zegarek ma u mnie jak to kolega napisał "dożywocie" ;).

Witam w klubie ;)

Pan byłby bardziej zadowolony z grand carrery podejrzewam ;)

Breitling Avenger II Chronograph , z TAG nie odczytałbym wskazania 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.