Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Baranmc

Breitling Avenger vs Heuer 01

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zwracam się do was jako fachowców, specjalistów w tej dziedzinie :-) .Wielki krokami zbliżam się do kupna któregoś z wymienionych zegarków, podpowiedzcie co według was jest trafniejszym wyborem, co z serwisem obu zegarków i ogólnie wasze plusy i minusy. Z racji że większość czasu zegarek będzie zdobił strój koszulowo, sportowo casual owy moje wybory to ;(fotki wykorzystane z www ).

 

 

1. Breitling Avenger II Chronograph Czarny/Stal Ø43 mm ref. A1338111.BC33.170A

 

2. TAG HEUER CARRERA HEUER-01 43MM CAR201V.BA0766

post-98489-0-36350400-1532370781_thumb.jpg

post-98489-0-81148300-1532370841_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dwóch zaprezentowanych , glos na Breitlinga .

Jak dla mnie Tag przekombinowany .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na WUS, że podobno TAG ma się z niego niebawem wycofać na rzecz własnego mechanizmu. Za kilka może być znacznie bardziej problematyczny w serwisie niż Breitling.

 

Oba świetnie będą wyglądały na oryginalnych gumach, ale na skórze IMHO już tylko Breitling.

Breitling ma stare logo na tarczy - ta referencja to aktualny model?

 

TAG w tym wydaniu ma fajny efekt "wow", ale jego tarcza ma bardzo słabą czytelność. Pojedź na przymiarki, a przekonasz się, że odczyt daty i godziny nie jest taki oczywisty przy krótkim zerknięciu na tarczę.

 

Jeśli TAGa zastąpiłbyś modelem CAR201Z 43mm to wtedy sam bym miał dylemat, ale w tej sytuacji wybrałbym Breitlinga.

 

Wszystkie modele są dobrze dostępne w sklepach, więc koniecznie udaj się na przymiarkę.

 

To ciekawa informacja na temat tego mechanizmu.

Ten Avenger ma stare logo bo właśnie o nie mi chodzi, jest bardziej klasyczne.

Heuer 01 faktycznie robi WOW ale tak jak piszesz jest strasznie nie czytelny co do Breitlinga akurat nie znalazłem w okolicy konkretnie chrono , oglądałem zwykłego GMT i tak jakoś nie zaiskrzyło ........... może na czarnej skórce.......   CAR201Z 43mm  też mierzyłem jak i tego 01 i o dziwo 01 zrobił na  mnie większe wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling. Szczególnie ze starym logo ;) 


"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uparłem się na 43/44

 

 

Jak 44 to moze piekna szara Formula?

 

post-105302-0-67220300-1533397630_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako  że miałem oba - tag ma lepiej jakby wykonaną bransoletę, cały ma wiele kątów, załamań, krawędzi. Breitling jak to breitling błyszczy się. Ja wolę breitlinga i ma u mnie "dożywocie" ;)

 

Formula jest kiepskiej jakości, to taki lonżin, nawet oris lepiej robi swoje zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym brajtka, ale do koszuli trochę niedźwiedź;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się lekko wyklarowała :-)   dziś odbieram TAGa  , ciut inny model, Brajtek  fajny ale jakoś nie zaiskrzyło na tyle aby go nabyć drogą kupna, może jako kolejny w kolekcji pojawi się Avenger GMT na czarnej skórze. Choć jak wiadomo ze facet to czasem bardziej nie zdecydowany niż baba w ciąży :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie Pan zadowolony. A Avengera polecam - ten zegarek ma u mnie jak to kolega napisał "dożywocie" ;).


"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie Pan zadowolony. A Avengera polecam - ten zegarek ma u mnie jak to kolega napisał "dożywocie" ;).

 

Witam w klubie ;)

 

Pan byłby bardziej zadowolony z grand carrery podejrzewam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Breitling Avenger II Chronograph , z TAG nie odczytałbym wskazania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.