Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pawelb29

UNIMATIC

Rekomendowane odpowiedzi

Włoska firma Unimatic założona przez Simone Nunziato i Giovanni Moro w 2015 r. Ten microbrand ma w swojej ofercie proste minimalistyczne zegarki które zapewne przypadną do gustu klientom oczekującym surowych i eleganckich zarazem produktów.

 

 

https://www.unimaticwatches.com/

 

https://ch24.pl/unimatic-watches-zegarki-prosto-ze-slonecznej-italii-dostepnosc-cena/

 

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wnosi Twój post? Mogłeś napisać kilka zdań zamiast wklejać linki.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje możliwość zapoznania się z markami , producentami o których większość użytkowników forum nie słyszała.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa lata ich obserwuje, bardzo trafiają do mnie ich modele. Obawiam się, że kiedyś sie skuszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpatrywałeś konkretnie jakiś model ?

Tak, była taka limitka U1 stworzona chyba dla jakiegoś francuskiego sklepu, tak mniej więcej rok temu, ale coś wtedy mi akurat wypadło. Teraz te nowe modele też mi się podobają, zwłaszcza ze poprawili lume, ale uważam, że są trochę za drogie, przynajmniej o ten podatek VAT który dopiero po wrzuceniu do kosza jest widoczny

 

A Ty? Coś upatrzyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2-B , tylko niestety jak dla mnie musi być data.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat brak daty nie przeszkadza, przez kilka lat użytkowałem Sevenfriday’a, teraz używam Meccaniche Veneziane Arsenale i uważam ze brak daty to czasami atut

 

Zrób też temat o tych zegarkach, dluuugo też się oglądam za nimi.

 

https://www.march-lab.com/en/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zostaję  przy tym że data musi być .

Ps. Fakt czasami data się przydaje , jak i GPS :)

Temat o microbrandzie z Francji założę. Sam o nim nie słyszałem , zapewne jak o wielu innych.

Rynek jest coraz większy , jest też sporo ciekawych firm.

Wg. mnie warto je poznać :) . Jest też jednak taka możliwość że się mylę w tej kwestii  :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało nie jest ale trzeba by było przymierzyć aby ocenić jak to wygląda w rzeczywistości.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że kupiłem pierwszy model bodaj w pre-orderze. Było to dość dawno ale pamiętam, że po rozpakowaniu byłem umiarkowanie zadowolony. Pod względem wykonania, ciężko mu coś zarzucić. Jakościowo skojarzył mi się z Glycine Combat SUB czy Orisem SixyFive i zapewne nie odbiega jakościowo od innych zegarków z tej półki cenowej. Nie do końca pasowały mi proporcje poszczególnych elementów. Kropkowe indeksy i sygnatura wydawały się zbyt małe, a wskazówki sekundowej, przy gorszym świetle trzeba było szukać bo jest słabo wyróżniona. Do tego grafitowa tarcza która ma swój urok ale w słońcu wygląda na nieco spłowiałą. Generalnie miałem trochę inne wyobrażenie o Modello Uno zanim go zamówiłem, choć w przeciągu kolejnych lat zdążyłem już się do niego przyzwyczaić. Wiem, że kilka rzeczy zostało poprawionych w późniejszych modelach i np. U1-B ma już większe indeksy i ciemniejszą tarczę. Myślę, że obecnie celowałbym jednak w inny model, chociażby wspomniany U1-B :)

 

Edytowane przez NavyBlue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś foto swojego modelu? Za mną chodzi ta marka, a wiem z doświadczenia, że jak coś nie daje mi spokoju to wcześniej czy później będzie ma nadgarstku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w pierwszym poście: jest to grafit, sprawiający wrażenie wypłowiałej czerni :D W pełnym słońcu lepiej widać te szarości:



 

post-101115-0-95725800-1534675667_thumb.jpg

Edytowane przez NavyBlue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjęciu widać już lepiej.

Sam napis UNIMATIC umieściłbym w górnej części tarczy.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy byłby jak znaczna większość zegarków, moim zdaniem to atut akurat, że logo jest niżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.