Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MaciejGrzegorek

Poljot Kosmos 1992

Rekomendowane odpowiedzi

Odziedziczyłem w/w zegarek. Wstępny koszt naprawy(włos itp) 400zł.Szukam porady. Pozłacanie jest wytarte i ciekawi mnie, czy można je odnowić. Druga sprawa. Proszę o porade, na czym go nosić? Jest bransoleta, ale wolałbym ładny pasek, jak myślicie, będzie grało z brązową skórą? Trzecia sprawa. Nie znam się, a chce zbierać zegarki. Nie wyśmieje mnie zegarmistrz, jak poproszę o instrukcje użytkowania? Chodzi o nakręcanie, przechowywanie, częstotliwość przeglądu.

Dziękuje i przy okazji witam wszystkich.

http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/image/26258-20180727-134703/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fotki, przynajmniej u mnie. Koszty naprawy horrendalnie wysokie i na Twoim miejscu poszukał bym innego zegarmistrza ;) resztę informacji znajdziesz na forum przez wertowanie postów lub pytania w odpowiednich tematach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie widzę zdjęcia...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że wartość tego zegarka (poza sentymentalną) nie jest zbyt duża... Opłacalność naprawy wątpliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odziedziczyłem w/w zegarek. Wstępny koszt naprawy(włos itp) 400zł.Szukam porady. Pozłacanie jest wytarte i ciekawi mnie, czy można je odnowić. Druga sprawa. Proszę o porade, na czym go nosić? Jest bransoleta, ale wolałbym ładny pasek, jak myślicie, będzie grało z brązową skórą? Trzecia sprawa. Nie znam się, a chce zbierać zegarki. Nie wyśmieje mnie zegarmistrz, jak poproszę o instrukcje użytkowania? Chodzi o nakręcanie, przechowywanie, częstotliwość przeglądu.

Dziękuje i przy okazji witam wszystkich.

Fotka.

Jeśli poprosisz zegarmistrza o poradę odnośnie eksploatacji to na pewno cię nie wyśmieje. Jest coraz mniej osób, które na co dzień noszą zegarki a wśród nich całkiem mało tych, którzy noszą zegarki mechaniczne. Więc zegarmistrz na pewno zrozumie Twóje zainteresowanie.

Ważne, żeby to był zegarmistrz mający już jakieś doświadczenie życiowe / zawodowe a nie jakiś młodziak :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy masz dobrego zegarmistrza. A dokładniej na osiedlu Fordon - w pawilonach przy tzw. Dolinie Śmierci, to jest chyba ul. Twardzickiego, zegarmistrz jest po tej samej stronie co kościół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie tego Poljota. W jakim kierunku pokierowalibyście zbieraniem w temacie. Jakie kierunki widzicie? Czy zbierać wszystkie chronografy 3133, a może tylko te "kosmiczne". Mam dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram z 5 lat i mam jednego ;). Odpowiedziałem trochę w żartobliwym tonie, bo zbieranie zegarków na 3133 to dość kosztowna zabawa ;), a i modeli w dobrym stanie coraz mniej na rynku...

post-74509-0-12542500-1533070802_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.