Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartek1989

Zegarek klasyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam ,ze napisalem do wielu sklepów i mieli w ofercie a na stanie nie bylo. Napisalem meila. Mam nadzieje,ze pozytywna odpowiedz. Chyba ,ze macie cos podobnego w cenie do 600 zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek jest w sprzedaży można negocjować cene.Po co pisać można od razu zrobić zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek jest w sprzedaży można negocjować cene.Po co pisać można od razu zrobić zakup.

Na 3 stronach juz mialem ,ze zegarek dostepny a po napisaniu dostalem odpowiedz ,ze nie ma go na stanie i zaraz likwidowali aukcje. Mam nadzieje,ze sie nie myslisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klikaj do koszyka i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz zegarków w podobnej stylistyce i cenie, to przejrzyj ofertę zegarków Atlantic. Są bardzo podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz zegarków w podobnej stylistyce i cenie, to przejrzyj ofertę zegarków Atlantic. Są bardzo podobne.

Atlantica nie kupie w tej cenie .Podobne zaczynaja sie od 800 zl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na novotime.pl jest parę Adriatic w podobnym stylu co podany przez ciebie zegarek i w cenie nie przekraczającej 600 plnów. Pamiętaj, że pasek zawsze możesz sobie dokupić jaki ci pasuje za kilkadziesiąt złotych. Np

https://novotime.pl/product-pol-7245-ZEGAREK-MESKI-ADRIATICA-A8254-1151Q.html

nigdy nie myslalem o bransolecie ale ten wglada pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Na 3 stronach juz mialem ,ze zegarek dostepny a po napisaniu dostalem odpowiedz ,ze nie ma go na stanie i zaraz likwidowali aukcje. Mam nadzieje,ze sie nie myslisz :)

Ten zegarek ma ze 20 lat. Dostalem taki w roku 2000

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek 1989 kliknołeś do koszyka?jaka informacja się pojawiła?@Bartek chcesz kupić ten zegarek to go kup na tej stronie co zapodałem link.Nie ma tam informacji,że produkt niedostępny.@Bartek jest tylko jeden taki zegarek na tej stronie.2 zegarki to już przekracza stan magazynowy.Masz zrzut ekranu z tą informacją.

post-104583-0-35492800-1532841702_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek ma ze 20 lat. Dostalem taki w roku 2000

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Jest to bardzo mozliwe co nie zmienia faktu ,ze jest piekny :)

podoba mi sie jedynka. tyle,ze w sklepie stacjonarnym u siebie znalazlem za 440 zl :) poa tym podoba mi sie jeszcze numer 3 :)

@Bartek 1989 kliknołeś do koszyka?jaka informacja się pojawiła?@Bartek chcesz kupić ten zegarek to go kup na tej stronie co zapodałem link.Nie ma tam informacji,że produkt niedostępny.@Bartek jest tylko jeden taki zegarek na tej stronie.2 zegarki to już przekracza stan magazynowy.Masz zrzut ekranu z tą informacją.

Chce kupic ten zegarek ale nie za ta kwote.  znalazlem kilka wczesniej w cenie nizszej niz 500 zl a w kazdym sklepie zawsze dodatkowo proponuja mi -10% rabat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie też możesz uzyskać rabat.Negocjuj cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.