Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bloogi

Pierwszy poważny zegarek do 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do tej pory chodziłem w Casio G-Shock  Ga-110. Ostatnimi czasy dużo patrzyłem na gabloty z zegarkami. Eleganckie czasomierze raczej nie są dla mnie. Wole coś sportowego. Nie chce się kierować tylko wyglądem przy zakupie ale też marką by nie kupić jakiegoś chinola. Przeważnie podobały mi się zegarki Slazangera albo Le Coopera ale gdy czytałem na jakiś forach o firmach godnych polecenia nigdy nie spotkałem się z tymi markami. Wolałbym takiego pomiędzy sportowym designem a eleganckim na stalowej branzolecie albo coś bardziej sportowego na gumowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodząc w szczegóły szukaj czegoś (np. divery) z japońskiej stajni: Seiko, Orient, Citizen. Daj sobie spokój z Lee Coopetem itp. chyba że portki kupujesz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tego citka z napędem eco-drive:

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-bn0190-82e-promaster-eco-drive-professional-divers-watch

Jak masz szerokość nadgarstka przynajmniej z 17,5 cm to powinno zagrać.

 

Jeszcze taki Citek, tutaj już na mniejszy nadgarstek.

https://timeontime.pl/zegarek-meski-citizen-bn0100-42e-p2789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slazengera to można kupić rakietę do tenisa. Może Seiko 5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro szukasz czegoś sportowego i uniwersalnego to Seiko SKX007 nasuwa się jakby automatycznie jako oczywista sugestia ;). Masz wersję na bransolecie lub na gumie, spokojnie dobierzesz też inne paski na różne okazje. Nieznacznie co prawda przekracza założony budżet, ale warto - to model kultowy i wart swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Ann666
      Audemars Piguet  hmm...?🤔 
      Czy ktoś  wie cóż to za model?🤔🙂
       
       


    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Feymozim
      Witajcie, jestem Adam zajmuję się naprawą zegarków od 2016 roku. Chciałbym zaproponować swoje usługi gdyby ktoś byłby zainteresowany podsyłam link do mojej strony . Gwarantuje wysoką jakość wykonywanych moich usług. Zainteresowanych i osoby mające pytania zapraszam na priv. 
      https://www.facebook.com/profile.php?id=100035394744422
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.