Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kendzi13

Enicar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Ostatnio szukałem sobie jakis zegarków i znalazłem ten oto ladny zegarek, moja oferta zostala przyjeta no i jest juz u mnie, co o nim myślicie podoba się czy raczej nie wart miejsca w kolekcji? ;)

post-61684-0-45343300-1533075799_thumb.jpg

post-61684-0-98714000-1533075815_thumb.jpg

post-61684-0-17092200-1533075838_thumb.jpg

post-61684-0-97427300-1533075859_thumb.jpg

post-61684-0-48826100-1533075873_thumb.jpg

post-61684-0-77689400-1533075887_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Tobie się ma podobać, a nie nam ;). Mnie się nie podoba jedynie sekundnik, bo jakiś taki krótki, raczej nie od tego zegarka. Poza tym spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba. Fajny zegarek z historią. Ma na karku 50-60 lat i nadal dzielnie służy. Według mnie sekundnik jest prawidłowy - sięga idealnie do podziałki sekundowej.

 

Zerknij tu -->> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/143008-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-enicar/page-2


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Trochę zmęczony, ale IMO bardzo fajny :-) Niech się dobrze nosi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dziekuje wszystkim za komentarze, 


A mnie się podoba. Fajny zegarek z historią. Ma na karku 50-60 lat i nadal dzielnie służy. Według mnie sekundnik jest prawidłowy - sięga idealnie do podziałki sekundowej.

 

Zerknij tu -->> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/143008-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-enicar/page-2

 

Hej Walter 

 

dzieki za link, widze ze zwolennikow tej marki nie brakuje 

 

Pozdrawiam !

 

Konrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba. Fajny zegarek z historią. Ma na karku 50-60 lat i nadal dzielnie służy. Według mnie sekundnik jest prawidłowy - sięga idealnie do podziałki sekundowej.

 

Zerknij tu -->> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/143008-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-enicar/page-2

Mój błąd, dziękuję za wyprowadzenie z niego i Kolegi, i mnie. Nie spotkałem wcześniej wersji z taką sekundą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jak najbardziej "prawilny" z maja 56 roku. Koperta z duraluminium, uważaj przy zmianie paska by nie uszkodzić uszów. Koperta jest lekka ale również bardzo podatna na uszkodzenia mechaniczne. Niestety wiele osób w tych "zagarmajstrów" nie wie jak otwierać w nich dekle i zazwyczaj są zmasakrowane.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek ze złotych czasów Enicara

Gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Tysia89
      Dzień dobry drodzy forumowicze.
      Proszę o informację na temat tego zegarka. 
      Polecił mi Was zegarmistrz Pan z Gorzowa Wielkopolskiego, u którego szukałam informacji na temat mojego zegarka. 


      VID_20230728_142934.mp4

    • Przez Stachu2400
      Czy ten zegarek jest z radem? Jest radioaktywny? 


    • Przez Takiludek
      Zegarek otrzymałem w spadku, niby pochodzę z rodziny zegarmistrzów, ale nie znam się na tym. 
      Średnica bez korony - 32,6mm.
      Średnica z koroną - 48,2 mm.













    • Przez IwaUfo
      Hej. Od razu mówię że nie siedzę w temacie zegarków, nie znam się na nich. A jedynie uwielbiam styl lat 80tych i 90tych i tak się ubieram. Ostatnio zamarzył mi się oryginalny zegarek z tamtych lat (a nie współczesny inspirowany tamtym stylem). Wynalazłam więc u babci na dnie szuflady zegarek Levis taki jak na zdjęciu. Czy możecie coś więcej o nim powiedzieć? Czy to oryginał? Czy był tani czy drogi w tamtych czasach? Może jest jakaś historia z nim związana? Cokolwiek wiecie

    • Przez Niusio30
      Witam, dostałam od dziadka zegarek kieszonkowy Cccp 1941-1945. Dziadek pochodzi z Ukrainy mówi że to oryginalny zegarek.
      Na internecie jest ich dużo, ale ponoć wzór z przodu na zegarze który ja posiadam jest bardzo rzadki.
      Może ktoś z was wie czy to prawda że ten model jest taki rzadki , czy jest to oryginalny zegarek?
      Nie mogę coś dodać zdjęć więc specjalnie wystawiłam go na "sprzedaż" ponieważ inaczej nie zobaczycie go.
      Wstawiam link do aukcji że zdjęciami
       
      https://www.gumtree.pl/a-zegary/zielona-gora/rosyjski-zegarek-1941+1945/1006791597990911270368709
      Zdjęcia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.