Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kontrol

Zegarek cyfrowy z analogowym wyświetlaczem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Zgubiłem już swój kolejny drogi zegarek (zostawiłem na plaży) i w związku z tym szukam następnego już nieco tańszego. Niestety po wstępnym przejrzeniu allegro nie potrafię czegoś takie znaleźć. Nie jestem w stanie uwierzyć, że czegoś takiego jeszcze nie wymyślili. Chodzi mi mianowicie o zegarek z cyfrowym wyświetlaczem tylko żeby na wyświetlaczu wyświetlał się zegar analogowy (ewentualnie jakaś zmiana kolorów). Bez żadnych innych funkcji. Znalazłem jakieś smartwatch'e z bluuetooth, krokami, radiem itp Ja tego nie potrzebuje, a wręcz nie chce. Chce prosty, elegancki zegarek bez żadnych bajerów. Możecie coś polecić? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Fossil big tic?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zegarek zgubiles? Jak tudora to jet szansa ze ktoś go znalazł ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/zegarek-meski-casio-ae-1200wh-1avef-hologram-i6833098052.html

https://allegro.pl/zegarek-casio-ae-1200whd-1avef-worldtime-hologram-i7264185249.html?reco_id=f1aaca7d-97ef-11e8-8193-246e96321930

 

Jest część w lewym górnym rogu wyświetlająca cyfrowo analogowe wskazówki, a zegarek tani, to zgubienia, tyrania itp. ;]

 

Do tego timer, stoper, czas światowy, podświetlenie, pracuje 10 lat na jednej baterii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zegarek zgubiles? Jak tudora to jet szansa ze ktoś go znalazł ...

Niestety, zgubiłem Atlantic'a :)

 

Ogólnie dziękuje za wszystkie porady jednak żaden z tych zegarków nie przypadł mi do gustu. Chyba jednak muszę się zastanowić i poszukać czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.