Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Igor

Okazje cenowo-rarytasowe dla naszych Klubowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Często przeglądamy zagraniczne fora zegarkowe, sklepy internetowe czy katalogi aukcyjne, wypatrując ciekawych czasomierzy... Nierzadko się zdarza, że znajdziemy jakiś egzemplarz, który jest trudno dostępny czy też w bardzo dobrej cenie, a jednak nie mamy chęci czy możliwości jego zakupu... :D

 

Tak więc celem tego działu jest dzielenie się dobrymi ofertami z innymi klubowiczami, by co poniektórzy mogli dokonać okazyjnego zakupu i sprowadzić coraz to lepsze zegarki pod strzechy naszego klubu :wink:

 

Mam nadzieję, że temat się przyjmie, bo nie zawsze wiemy co chcemy kupić, a aspekt finansowy często może zaważyć na naszej decyzji :wink:

 

Pozdrawiam, Igor 8)


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna. Gdyby nie mój zator budowlany to ta Omesia mogłaby byc moja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat - Super . pzdr.


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego pod w/w linkiem sprzedane jest pudełko i to za 500 zeta? :roll:


mark191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman

zapewne panowie umówili sie na taka cenę...sprzedający nie płaci dużej prowizji allegro a dla kupującego taka aukcja to w pewien sposób zabezpieczenie transakcji.

...szkoda że to była wersja 45mm a nie 42mm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, jego werk powala na kolana... Dla samego werku warto powalczyc...


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że powstał ten temat. Własnie wróciłem z tygodniowych wakacji, z mocnymi akcentami związanymi z poszukiwaniem ciekawych zegarków. Niestety nie kupilem nic, choć parę egzemplarzy przyprawiało mnie o szybsze bicie serca. Jeśli będziecie kiedyś na Słowacji, to polecam odwiedzenie paru sklepów z antykami w Bratysławie, a przede wszystkim sklep z antykami w Trnawie gdzie w pięknym stanie i w dobrych cenach mozna było kupic IWC, Rolexa, chronograf Delbany, Doxy and more. W Pieszczanach w cenie 6500 sk, był ciekawy czeski chronograf Prim. Cała rzecz w tym że ja nie potrafię określić autentyczności tych zegarków, i dlatego nie zdecydowałem się na kupno. Ale może ktoś z Was będzie tam przejazdem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oferta do wglądu dla zarejestrowanych użytkowników watchtime

 

http://forum.watchtime.ch/viewtopic.php?t=14953

 

Weil ich meine letzte Glashy2nźtte Automatik zugunsten einer JLC verkaufe, habt Ihr die Chance ein echtes Sammlersty2nźck zum super gy2nźnstigen Sommerpreis zu erwerben.

 

Der Durchmesser betrÓgt ca. 38 mm, die Bauhy2nśhe ca. 9 mm.

 

Die Senator hat ein SILBERFARBENES Blatt (nicht weiss), 2x Saphirglas, das Manufakturkaliber 39-11 (mit 999er/21k Gelbgoldrotor) und ist in einem sehr gepflegten Zustand. Auch das Band hat aussen keine Tragespuren und kann als neuwertig bezeichnet werden. Die Uhr hat eine satinierte Dornschliesse (selbstverstÓndlich Original Glashy2nźtte).

Die Senator hat auf ca. 4-Uhr-Position (an der satinierten Ly2nźnette) eine kleine, kaum sichtbare Macke. Ansonsten ist die Uhr top. Dies erwÓhne ich der VollstÓndigkeit wegen.

 

Als "Schmanker'l" gibt es noch ein neues, unbenutztes obendrauf.

 

die Uhr kommt mit Box und Papieren (dt. Konzi aus 2002). Die Ganggenauigkeit ist sehr gut (ca. 2-3 sec/Tag).

 

Wo bitte gibt es noch die My2nśglichkeit eine solche hochwertige Manufakturuhr fy2nźr einen solchen Preis zu erwerben?

Preis: VHB 1.790 EUR

 

Angebot bitte via PN. Aufgrund meiner Neuanschaffung bitte keine Inzahlungsnahmen. Dankeschy2nśn.

 

Anbei meine oriiginal pics:

 

 

post-158-0-06398700-1330691587.jpg

 

post-158-0-22001700-1330691588.jpg

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jak wielka to okazja, bo cena zalezy od licytacji. Ale na pewno rzadkoscia jest mozliwosc zakupu tego zegarka w dobrym stanie. Sam nie mam mozliwosci skorzystac, ale moze ktos z klubowiczow darzy tak wielka estyma jak ja, ten model Eterny :

 

http://cgi.ebay.pl/ETERNA-MATIC-SUPER-KONT...1QQcmdZViewItem


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 550 -650 $ można kupić ten model Eterny moim skromnym zdaniem ani nie jest w superstanie ani wyjątkowo niespotykany, choć widywałem te modele i po 1500 $ ale bez rezultatu za to w stanie NOS .Przelew do Meksyku - może byc ciekawy tym bardziej bez opcji pay-pala , poszukiwane sa modele robione dla armii izraelskiej oraz pierwszy model kontiki - choć i ten był do kupienia za niecałe 600$ w dosyć dobrym stanie.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszukiwane sa modele robione dla armii izraelskiej oraz pierwszy model kontiki

 

To jest ten sam model, ktory produkowano dla armii izraelskiej, popraw mnie, jesli sie myle, pozdrawiam :wink:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest model "cywilny" choć bardzo podobny ,koperta i werk identyczne - (tarcza jednak inna na deklu jak przystało na wojskowe modele numer normy etc.) wersji cywilnych było i jest znacznie więcej - gdzieś na forum była lub jest fotka - ale jakoś nie mogę zlokalizować :roll: zegarek oczywiście świetny lecz nie sądze aby było warto ciągnąć go z Meksyku :roll:

Na początku roku strasznie chorowałem na ten model śledziłem mnóstwo aukcji , szukałem informacji , analizowałem wersje i daty produkcji , bezele , tarcze i wszystko co było z nim związane :!: - jednak w końcu zakupiłem inny - ktory też nie przypadł mi do gustu .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie buty ;) Chociaz ja nawet w tarczy nie widze roznic miedzy wersja cywilna a wojskowa, pewnie dlatego, ze wszystkie wojaki ktore widzialem byly w stanie dosyc ciezkim. Twoja Eterne widzialem na forum, piekna ;) Meksyk faktycznie troche odstrasza, ale ja tez szukalem tego modelu i naprawde ciezko gdzies kupic... W kazdym razie jakbys gdzies widzial oferty to zawsze mozesz tu dac znac, przynajmniej jedna osoba na pewno sie zainteresuje (sie znaczy ten tego ja ;)) Pozdrawiam :wink:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Seiko bullhead z allegro bardzo fajny ale stan mało zadowalający. Lepiej coś dołożyć i kupić na ebayu.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

 

ktos kiedys pytal tez o cos takiego:

http://www.allegro.pl/item230368611_seiko_...cm_21jevel.html

 

Zapewne to wiesz, ale na wszelki wypadek...

W poszukiwaniach pomoże zapewne, jeśli używać też będziesz popularnej nazwy tego chrono, a mianowicie "bullhead" (z racji przycisków, przypominających rogi byka)


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, warto, jeśli jest się miłośnikiem gry w rosyjską ruletkę. :)

W tych reklamowanych przez Ciebie transakcjach emocje byłyby dośc podobne,- namawiasz do zakupu na zagranicznym eBay'u zegarka za kilka tysięcy dolarów od osoby, ktora pochwalić się może tylko 4-a (Omega), czy kilkunastoma (IWC) transakcjami sprzedaży.

To jest proszenie się o kłopoty :!:


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.