Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Igor

Okazje cenowo-rarytasowe dla naszych Klubowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja - zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem :) a kto nie chce ryzykować idzie do salonu i płaci 30% więcej :) i jest spokojny


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okazja - zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem :) a kto nie chce ryzykować idzie do salonu i płaci 30% więcej :D i jest spokojny

 

To jest dość oczywiste, co wyżej napisałeś. Niemniej zakres ponoszonego ryzyka powinien stać w właściwej proporcji ze spodziewanym zyskiem. Inaczej to jest ryzykanctwo, albo gra w rosyjska ruletkę.

Tu, przynajmniej w mojej ocenie, ta zależność jest zwichnięta w stronę "rosyjskiej ruletki",- przecież np. referencje sprzedającego Omegę sprowadzają się do zaledwie 4-ech sprzedaży, a o sprzedajacym IWC wiemy, że sprzedał on dotychczas 3 czapki żołnierskie Ponadto nie korzystają oni z żadnych instrumentów eBay'u zabezpieczających w pewnym stopniu interesy kupującego.

A więc ryzyko kupującego wg. mnie jest ogromne! Oczywiście każdy sam podejmuje decyzję, ja chciałem zwrócić uwagę zainteresowanym, że te okazje nie wyglądają tak całkiem okazyjnie..

 

Przy okazji,- może warto byłoby założyć pouczający dla wielu wątek pt. "oszustwa na aukcjach internetowych, które nas dotknęły". Niestety, miałbym o czym pisać :)


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloz, mnie by sie przydal taki watek, chetnie poczytam. Mysle, ze w dziale "Allegro i inne netowe oferty" jest dobre miejsce na taki temat.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek jako inwestycja w perspektywie 5-6 lat:

 

81641c91722a627e.jpg

 

Kupować tylko NOWY i nie nosić go przez ten czas - wartość z pewnością mocno wzrośnie :!:

 

Do kupienia:

 

http://www.chrono24.com/web/pl/suchen/u/in...anzahlgesamt=10

 

i jest to też dobra cena na dziś :wink: + ma się zegarkowy rarytas :D


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

zawsze mialem slabosc do tej tarczy :roll: szkoda, ze nie mam akurat zadnych nadwyzek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops: Jak się dowiadywałem u importera już są nie do zdobycia, więc tu mój błąd... Jeśli nadal je można kupić po cenie katalogowej, to przyznaję Ci rację :wink:


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

jako ciekawostka- dzisiaj w Aparcie w Silesia City (Katowice) mialem przyjemnosc przymierzyc Breitling'a Emergency w tytanie, ponoc specjalna wersja z dodatkowa antena i podobno jedyny egzemplarz w Polsce ;) wolaja za niego niecale 19 tys ale od razu prpoponuja tez 10% znizki :wink: choc to kwarc i nie przepadam za ta marka to zegarek zrobil na mnie piorunujace wrazenie i jakbym akurat mial tyle w kieszeni pewnie bym go kupil :wink:

 

oczywiscie przy zakupie trzeba wypelnic tone papierow- jest do niego cala walizka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i przechodzisz odpowiedni kurs z 'używalności co niektórych funkcji' ;)

 

oraz ewentualnych kosztów niesubordynacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

ponoc to i tak pic na wode bo nikt juz tej czestotliwosci nie uzywa :wink: taka dodatkowa kompilacja rownie zbedna jak faza ksiezyca (przynajmiej jak jest uzywana zgodnie z przeznaczeniem :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- może to nie taka znów okazja, gdyż można go kupić, jeśli dobrze poszukać, nawet sporo taniej (to model z ok. połowy lat 90. XX w.), ale rzecz mimo wszystko warta odnotowania: limitowany JLC "Reverso Tourbillon", prawdopodobnie po raz 1 na allegro (piękne pudełko!).

http://www.allegro.pl/item243701180_jaeger...tourbillon.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponoc to i tak pic na wode bo nikt juz tej czestotliwosci nie uzywa :wink:

 

Używa.

Na 121,500 kontrola ruchu lotniczego prowadzi stały nasłuch, a satelity SARSAT powiadamiają Rescue Control Centre kraju, w którego obszarze wykryto wąłczony nadajnik. Nawet gdy nowe nadajniki ratownicze będą działały tylko na 243 i 406 MHz, częstotliwość 121,500 nadal będzie aktywna.

 

... i przechodzisz odpowiedni kurs z 'używalności co niektórych funkcji' ;)

 

Jedynie rejestrujesz swój nadajnik; w przypadku uruchomienia system poda nazwisko i adres właściciela.

 

oraz ewentualnych kosztów niesubordynacji

 

Niestety, "w razie co" grozi tylko opierdol.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ sam miesiącami szukałem Minervy, zanim odkupiłem swoją od Klaudiusza, to wiem, że nie jest to już dzisiaj łatwe. A już szczególnie Pythagore Grande. Tutaj niestety pilot, ale za to cena jeszcze normalna:

Minerva Pythagore Grande Avitation

dscn5025_m.jpg

Gdyby nie szlaban na zakupy zegarkowe - już by do mnie jechała.

minmil0003c.jpg

Piękna rzecz, warta tej ceny, a jak ją ktos kupi do klubu i mu się potem znudzi - zawsze odkupię jak mi się szlaban skończy :lol:

No i w Hagen, Piotrek, to od Ciebie nie więcej niż 60 kilometrów?


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Minerva z postu powyżej jednego popołudnia nie przetrwała nawet.

Szkoda :cry:


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesujące chrono, jak nie przepadam, tak tego mógłbym przygarnąć:

 

post-2536-0-21168700-1330701051.jpg

 

poza tym bardzo ciekawa i ciągle aktualizowana oferta sprzedawcy:

 

http://search.ebay.com/_W0QQsassZwatchmeisterin


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

fajny? :shock: toz to koszmar jakis... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:?

 

Ten zegarek to tragedia, ale warta zachowania. :D


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.