Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Igor

Okazje cenowo-rarytasowe dla naszych Klubowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna "żywa" okazja. W Warszawie w sklepie Swiss na Nowym Świecie (blisko ronda GulGula) leży sobie Certina DS Pilot Chrono (Valjoux) na bransolecie. Jest obecnie przeceniona o 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-970-0-31722100-1330795819.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup sprawnego egzemplarza to ok 700-1000zł. Myślę, iż koszty związane z naprawą

tego Universala będą nawet wyższe... Warto się zastanowić ale OKAZJA to na pewno

nie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex Milgauss (biała tarcza, białe szkło) w cenie katalogowej - 3890 EUR leży na wystawie do wzięcia od ręki na lotnisku w Amsterdamie. U Haeffnera kosztuje 6790 EUR


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy

Tak sobie przeglądam ten temat i myślę, że albo ja jestem jakiś nie reformowalny albo za stary, ale trudno mi uwierzyć w specjalne okazje. Każda specjalna opazja budzi we mnie od razu szereg podejrzeń.

Choć od kolegi, który przeglądał Allegro, dowiedziałem się nie dawno o specjalej okazji, a mianowicie o zegarku Lindberga tylko za 4 800 zł. Niestety nie poszedłem tym tropem, może dla tego, że jeszcze kilka miesięcy wcześniej była by to dla mnie rzeczywiście specjalna opazja, ala obecnie nie czuję takiej potrzeby posiadania tego modelu.

Myślę jednak, że każda specjalna okazje jest pod pewnym kątem podejrzana i dla tego cały ten temat jest również dla mnie nie zbyt poważny.

Pozdrowienia: Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

mylisz sie kolego- w klubie niekiedy bywaja na prawde swietne okazje :cool: sam sprzedalem dwa Paneraie za cene ktora dzisiaj sam chetnie bym zaplacil :) zreszta kilka linkow z sieci- o ile pamietam szczegolnie te wykopane przez maboka- byly na prawde ciekawe i na pewno warte zainteresowania

 

bardzo lubie ten watek, prosze o jego kontynuacje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie temat bardzo ciekawy.Tylko jakby trochę przygasał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vulcain świetny ale raczej tani nie będzie

 

Po przebiegu aukcji można przypuszczać, że cena nie przekroczy 1k€, a to niezła cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po przebiegu aukcji można przypuszczać, że cena nie przekroczy 1k€, a to niezła cena.

Wysyłka tylko do Niemiec i zwykly przelew -więc to moze znacznie ograniczyć zainteresowanie i moze faktycznie pojść tanio.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że pójdzie za 1/3 ceny katalogowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda, że pójdzie za 1/3 ceny katalogowej.

 

Ostatnie sekundy przesądzą, ale uczestniczymy.

 

Biernie niestety :sad:


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.