Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

johndeacon

Protetyka czy ktos moze polecic?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze polecic protetyka stomatologa ktory robi dobrze koronki,mosty? Zalezy mi na kims kto nie spapra roboty.Warszawa lub okolice.Moze byc takze Grodzisk,Błonie,Żyrardów,Sochaczew itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje w Warszawie tytanowy implant + łącznik + korona porcelanowa ? Pytam ciekaw różnicy względem regionu w którymi mieszkam, na początku roku zrobiłem dolne 6 i 7. Wiem, że rozrzut cenowy jest liczony w tysiącach. Podejrzewam, że taniej byłoby pojechać gdzieś indziej (niż stolica), ogarnąć nocleg i wrócić. Wkręceniu implanty to wizyta, po kilku tygodniach łącznik i korona - to druga wizyta. Szkoda własnych zębów na mosty !


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ile kosztuje w Warszawie tytanowy implant + łącznik + korona porcelanowa ?
 
Pytanie z gatunku, ile kosztuje samochód ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System SGS - szwajcarski, przypadek ?? :D

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede robil w Zyrardowie.Implant 2000 sruba plus 1500 wykonczenie czyli w sumie 3500 implant.

Do tego 200 tomograf zdjecie, pozostale dwa zeby na ktorych byl most narazie tylko korony na wkladzie (kanalowka w sumie 300, wklady w sumie 600 i korony porcelana w sumie 1300) calosc ok 6500 bo jeszcze tymczasowe korony.

Ceny zabojcze jak dla mnie.

 

Implant od momentu sruby do wykonczenia 6 miesiecy a nie jak ktos pisal tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 12 tyg mialem juz lacznik wsadzany, zalezy od gestosci kosci, to indywidualna sprawa. Musisz robic augmentacje ?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.Dzis mialem pierwsze spotkanie informacyjne u stomatologa.

Jeatem dopiero przed zrobieniem tomografii,wiec okaze sie czy w ogole implant w moim przypadku wchodzi w gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam aktualnie szukam protetyka ale w okolicach Krakowa. Polecicie kogoś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy implantologii często zachodzi konieczność podniesienia zatoki poprzez wszepienie materiału kościotwórczego. To kolejne kilka tysi, w zależności od miejsca gdzie to robisz. Ja osobiście w kwestii takich zabiegów nie rozumiem podejścia "szukam najtaniej". Ale może się mylę i jestem frajerem, który finansuje dostatnie życie pewnego zdolnego stomatologa, który mnie regularnie przekonuje do siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie polecam kliniki:

- Proimplant

- Face Clinic

- Dormed

Nie są to tanie miejsca, ale wszystko zrobią jak trzeba z najwyższą starannością.

Z kliniką Proimplant sam współpracuję - bo pracuję w laboratorium protetycznym więc osobiście mogę dopilnować procesu laboratoryjnego :D

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Batorego jest bardzo dobry gabinet i sam tam chodzę od dłuższego czasu. W zesżłym roku zastanawiałem się czy robić sobie most czy jednak implant bo miałem problem z szóśtką. I zdecydowałem sie na to drugie z uwagi na to, ze most wymaga pilowania zebów obok a sam mam je zdrowe tak wiec nie chciałem takiego rozwiązania.

Z implantu jestem zadowolony, Trochę to kosztuje, przyznam... Ale przynajmniej odzyskałem uzębienie. I czuje jakby to był mój prawdziwy ząb. A nie doklejony.  Na https://studiose.med.pl/protetyka/ temat trochę szerzej został opisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.