Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
johndeacon

Protetyka czy ktos moze polecic?

Recommended Posts

Czy ktos moze polecic protetyka stomatologa ktory robi dobrze koronki,mosty? Zalezy mi na kims kto nie spapra roboty.Warszawa lub okolice.Moze byc takze Grodzisk,Błonie,Żyrardów,Sochaczew itp...

Ile kosztuje w Warszawie tytanowy implant + łącznik + korona porcelanowa ? Pytam ciekaw różnicy względem regionu w którymi mieszkam, na początku roku zrobiłem dolne 6 i 7. Wiem, że rozrzut cenowy jest liczony w tysiącach. Podejrzewam, że taniej byłoby pojechać gdzieś indziej (niż stolica), ogarnąć nocleg i wrócić. Wkręceniu implanty to wizyta, po kilku tygodniach łącznik i korona - to druga wizyta. Szkoda własnych zębów na mosty !

Only Fools Do Not Fear The Sea

Ile kosztuje w Warszawie tytanowy implant + łącznik + korona porcelanowa ?

Pytanie z gatunku, ile kosztuje samochód ?

System SGS - szwajcarski, przypadek ?? :D

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Bede robil w Zyrardowie.Implant 2000 sruba plus 1500 wykonczenie czyli w sumie 3500 implant.

Do tego 200 tomograf zdjecie, pozostale dwa zeby na ktorych byl most narazie tylko korony na wkladzie (kanalowka w sumie 300, wklady w sumie 600 i korony porcelana w sumie 1300) calosc ok 6500 bo jeszcze tymczasowe korony.

Ceny zabojcze jak dla mnie.

Implant od momentu sruby do wykonczenia 6 miesiecy a nie jak ktos pisal tygodnie.

Po 12 tyg mialem juz lacznik wsadzany, zalezy od gestosci kosci, to indywidualna sprawa. Musisz robic augmentacje ?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem.Dzis mialem pierwsze spotkanie informacyjne u stomatologa.

Jeatem dopiero przed zrobieniem tomografii,wiec okaze sie czy w ogole implant w moim przypadku wchodzi w gre.

Edited by johndeacon

Sam aktualnie szukam protetyka ale w okolicach Krakowa. Polecicie kogoś? 

Przy implantologii często zachodzi konieczność podniesienia zatoki poprzez wszepienie materiału kościotwórczego. To kolejne kilka tysi, w zależności od miejsca gdzie to robisz. Ja osobiście w kwestii takich zabiegów nie rozumiem podejścia "szukam najtaniej". Ale może się mylę i jestem frajerem, który finansuje dostatnie życie pewnego zdolnego stomatologa, który mnie regularnie przekonuje do siebie...

W Warszawie polecam kliniki:

- Proimplant

- Face Clinic

- Dormed

Nie są to tanie miejsca, ale wszystko zrobią jak trzeba z najwyższą starannością.

Z kliniką Proimplant sam współpracuję - bo pracuję w laboratorium protetycznym więc osobiście mogę dopilnować procesu laboratoryjnego :D

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Na Batorego jest bardzo dobry gabinet i sam tam chodzę od dłuższego czasu. W zesżłym roku zastanawiałem się czy robić sobie most czy jednak implant bo miałem problem z szóśtką. I zdecydowałem sie na to drugie z uwagi na to, ze most wymaga pilowania zebów obok a sam mam je zdrowe tak wiec nie chciałem takiego rozwiązania.

Z implantu jestem zadowolony, Trochę to kosztuje, przyznam... Ale przynajmniej odzyskałem uzębienie. I czuje jakby to był mój prawdziwy ząb. A nie doklejony.  Na https://studiose.med.pl/protetyka/ temat trochę szerzej został opisany.

Edited by wpalnik