Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Epos Sportive 3411 Sport

Rekomendowane odpowiedzi

"Gdybym został zapytany kilka lat temu, jaka jest szansa na pojawienie się w kolekcji Sportive firmy Epos modelu, który ma 39mm średnicy, to odparłbym, że szanse są właściwie żadne. Epos jednak lubi zaskakiwać. Wśród tegorocznych nowości jest właśnie taki czasomierz. Kopertę wykonano ze stali nierdzewnej. Jej wymiary to 39mm średnicy oraz 10,2mm wysokości. Wiele osób z pewnością w tym momencie przestanie czytać ten tekst za sprawą niewielkiej średnicy. Polecam jednak nie skreślać tego zegarka przedwcześnie. Kształt koperty jest tak przygotowany, że właściwie dopiero z tabelki odczytałem, że średnica jest tak niewielka. Gdy miałem go na nadgarstku byłem pewien, że średnica koperty to 40-40,5mm (może nawet 41). Wbrew pozorom nawet dosyć szeroki pierścień lunety nie pomniejsza optycznie całości."

 

Czytaj całość

 

epos_3411_sport_sm-13.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co jest złego w rozmiarze 39 mm? DS1 od Certiny też ma tyle. Jeżeli już coś można byłoby zmienić to tło daty na czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rozmiarze 39 nie jest nic złego, jednak w ostatnich latach rozmiar 39mm jest rzadko spotykany - tym bardziej w jakimkolwiek zegarku z kolekcji sportowej, czy z czymkolwiek co ma "sport/ sportive" w nazwie ;) Ja noszę nawet mniejsze zegarki i mnie to odpowiada, ale trendy w ostatnich latach są jakie są, czy też były bo na szczęście gabaryty zaczynają trochę "normalnieć" ostatnio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz , na szczęście gigantomania trochę słabnie.

I bardzo dobrze ze wraca się do " normalnych " wielości zegarków.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałem na taki zegarek - płaski automat w małej kopercie na bransolecie. Jak tylko go przymierzałem to od razu trafił na moją listę zakupową, mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda się zrealizować ten cel :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny Epos i dobry tekst.Rozmiar idealny. -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna na mojej liście zakupowej był Tag Heuer Monaco - na kwarcu niestety;-(, następny w kolejce ML Pontos power reserwe, podoba mi się też Longines conquest classic, ale jak trafiłem na tego Eposa to mi się oko zaświeciło. Rozmiar idealny, tarcza w kolorze antracyt (jak dla mnie), ustrzelić tylko wersję z motylkiem na pasku i byłoby super. No i cena chyba adekwatna, nie przepłacamy zbytnio  za etę 2824. Jedyny minus dla mnie to brak przeszklonego dekla, bo lubię popatrzeć czasem na bebechy. Niestety w salonach , trudno na żywo spotkać te modele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, dziękuję za reckę. Eposa omijam szerokim łukiem, w ogóle mnie interesował. Ale opcja płaskich 39mm brzmi bardzo interesująco.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.