Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kurten

Breitling Navitimer 806 - Ebay

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę choruję na Navitimera vintage i chciałbym zapytać, co koledzy sądzicie o tym egzemplarzu, który się pojawił na angielskim Ebayu?

 

https://www.ebay.co.uk/itm/Breitling-Navitimer-806-serviced-with-warranty-Limited-Time-Auction/183363767614?hash=item2ab1550d3e:g:9pAAAOSwBL5bRhI7

 

Pozdrawiam,

 

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj kolegę Wasyl, to specjalista w dziedzinie chrono vintage, na pewno jest potrzebne zdjęcie werku.


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurten, witaj w klubie chorych... ;)

Uwielbiam ten model, ale w przypadku tego egzemplarza uważam, że ma on wymienione wskazówki. Do tego cyferblat jest podniszczony (nieczytelny). Raczej bym odpuścił i poszukał innego, w lepszym stanie.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja długo szukałem 806, od cholery kombinowanych albo trupów, za ładny stan ludzie chcą takich pieniędzy, że poszedłem w 81600 w wersji 12h i nie żałuję;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo kolegom za sugestie. Sam od jakiegoś czasu stwierdzam, że poszukiwanie tego konkretnego modelu, to trochę jak chodzenie po polu minowym;) Zwłaszcza, że w Breitlingach nigdy nie siedziałem i wiedzę mam raczej znikomą...81600, to może być całkiem niezle wyjście, no i miałbym kolejną Lemanię w kolekcji;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to wersja 24h tez mi sie spodobala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje 24 miał piotrek szcześniak na sprzedaż


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.